Interviuri cu jucatorii Lumii 7

  • Autor subiect ludovicnapoleon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27891

multumesc :p . abia-l aastept :d
sa ajung si eu vedeta :p , da sa fiti ingaduitori cu mine :( :))

asa cum am promis...
este de fapt un monolog...:p
daca va place si mai sunteti interesata sa deveniti vedeta... putem face si un interviu... :D

.... de fapt nu prea prezentati interes.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

hai ca incerc sa iti fac un interviu pentru tine asa :)..da o sa vina mai greu ca ** aia e Craciunu.
 

DeletedUser

ASa asa:)) Vezi ce scrii , ca dupa te dau si eu in gat aici cum cuceresti sate , adica din interne barbare si moca ... ups :(
am ** prea mult.... esti cel mai bun jucator ... acu fii bland in interviu :))
 

DeletedUser22959

:)) barbare nu mi-e frica.. poate contraataca.. dau in alea albastre am vazut ca alea sunt si goale cateodata..da si la alea treb sa trimit trupe pe langa nobili ceva ce am descoperit recent dupa ce mi-au murit vreo 100 de nobili ... acu trimit vreo 5 omuleti de aia cu nobilu sper sa iau si eu ceva.
 

DeletedUser

jaba...vezi sa tii cont si de faptul ca oana are ce are cu diablo...defapt ea numai cu diablo are ceva de impartit :D

aolo...ti-as face eu oana da...mie ca te superi...iar :))
 

DeletedUser22959

John Milton:Buna ziua CoditZe !
CoditZe: Buna..
John:Fiind fosta conducatoare a tribului TFo care din pacate s-a destramat, m-am gandit ca aveti destula experienta sa ne spuneti parerea dumneavoastra despre lumea7.
CoditZe:Hmm..de departe o lume foarte activa.. cu membrii pot spune chiar obsedati de acest joc..care pun jocul pe primu loc chiar si inaintea sfintelor sarbatori de Craciun
dupa cum stiti..singura lume in care mai joaca Jabba the hutt.. cel mai bun jucator pe care l-am intalnit ..
Johnica:De ce aveti acest respect pe Maretul Jabba zis si Jabba the One?
CoditZe: Nu am intalnit nici un jucator care sa nobileze asa de repede niste sate.. ma utiam pe harta cat timp am stat in tsl si avea niste sate de ale unui coleg pe langa mine
si pe Jabba eu il aveam colorat cu alb si dimineata zilei urmatoare erau toate albe ..rupe cu internele
John Milton: Aaaa bun am inteles.. dar despre acest trib mirific ce stiti ca am auzit multe despre el despre HKK sau cum ii zice KKmKHKK.. ?
CoditZe:Hmm... un trib bun condus de un om prea obsedat de joc..format din jucatori buni .. care os a scoata Tslul in maxim 2 luni ,sau cel putin asa au zis acum un an
, dar nu au spus de cand vor incepe acele 2 luni ,probabil in 2012 odata cu mayasii.
John Milton:Ce veti face de Craciun ?..veti juca triburile?veti bate taleri ? ..veti trimite resurse de peun sat pe altu sa aveti un procentaj cat de cat egal de resurse pt a mai castiga 2 nobili in plus?
CoditZe: Se poate sa ma confundati : My name is CoditZe nu get jar :))..eu am luat capacitatea chiar si bacu ,,ba chiar am facut si o facultate.. nu as putea sa ajung sau sa cad la acest nivel.
John Milton: Am ** cu get jar zis si banelinio din hk ..este f suaparat mi-a zis ceva de genu "Dute Wbai de aici haidi jioc di gliezne , nu vezi ca bat taleri?" nu inteleg de ce?
CoditZe:probabil este foarte suparat ca nu va putea ciordi sate noapte pe timpu craciunului sau de anu nou , am inteles ca dansul vede satele peharta datorita unui screept special pt sarbatori
ca globulete, si ca i-a spus mosului sa ii aduca 100 de sate si un proxy mai bun ..ca s-ar putea sa fie verificat pe olaca de retea de catre un admin nu numai dupa ip
Johnica Miltonezu : saracutu de el ..sper sa nu cedeze in aceasta perioada sfanta si sa nu foloseasca mousu drept obiect spanzurator.. eu o sa incerc sa il consolez cumva
pana atunci sarbatori fericite!!
CoditZe: Multumesc .. dar un sfat nu ** cu el cat bate taleri am auzit ca cica ar lua fiecare sat in parte si ar da special pe privire grafica,
si ar bate cate un taler pana la 10 apoi ar trece la urmatoru, asa cica bate non stop taleri.
Craciun fericit si un an nou mai bun si mai prosper plin de sanatate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

mc prietene merci ;))..ce sa zic de diablo.. ia-ti facut ..ati batut si die.ul ..felicitari ati fost mai tari..ce e adevarat e .. nu pot sa ma hkk pe mine.
 

DeletedUser22959

cine e ala ? aaa da.. nu stiu .. dar de data asta il iert nu il mai stresez ca e prea calduroasa perioada vad ca si-a respectat cuvantu nu e precum chelles , macar el tace, asa cum a promis.
 

DeletedUser22959

aaaaaaa :)))))))) lol merci de informartie.. e mai logica explicatia.
 

DeletedUser22959

John Milton:M-am gandit ca daca tot am facut interviu cu atatia jucatori sa va iau si dv un interviu, ce spuneti?
Gabyy89: BUNA ZIUAAAAA!! Era si timpu'..eu ...eu care sunt miezu din fotr..
John Milton:Cum v-ati gandit sa va petreceti sfintele sarbatori de iarna?
Gabyy89: Bai tu vorbesti serios pe mine intreaba-ma de triburile nu de craciun ce e aia ?normal ca o sa incerc sa mai readuc statistica
la normalitate cumva.. sa pot vorbi iarasi pe extern ca mi-a inchis gura Jabba ala ..ah cine o fi ce l-as ataca sa ii iau asa un sat doua ..pfff gata am o revelatie!!!
John:Spuneti , spuneti repede sa nu uitati.
Gabyy89:O sa ii scriu mosului sa imi zica cine e Jabba..daca nu imi zice la cadou nr doi o sa ii cer pna cu Tsl
John Milton:Da ar fi un cadou frumusel al doilea..dar eu il cunosc pe mosu asta..si mi-a zis ca v-ar da o fuzionare cu ei cu conditia sa cedati satele celor de acolo mai vechi,
dupa ce intrati si te lasa si pe tine cu un sat.
Gabyy89: Ia zii baaai asta ed unde il stii tu pe mosu, cum il mai cheama (numele de familie)?
John:Mos open...
Gabyy89:pfff asta pana in Laponia a ajuns ..a nobilat si Laponia deci...
John:Ce parere aveti de pnaul acesta de sarbatori?ce parere aveti de TSL?
Gabyy89:ce sa am...parerea mea...parerea mea e ca acum avem timp samai bagam ceva sprijin din satele de atac pe jucatorii aia de au fost atacati...si sa mai nobilam din ei
John : pai e pna mondial nu se pot ataca nici barbarii!!
Gabyy89:Cuuum? ..pff ce prostie...si ma gandeam ca acum am timp de interne si eu ..sa revenim:
Tslul...hm..ce mai ala e trib...fotr e trib ..o sa ii batem pe toti ..strategia mea e sa ies pe extern si sa ii plictisesc pe toti pana se lasa de joc.
Pe ollivok o sa incerc sa il bag la interne...iar daca nici asa nu merge o sa pierdem sate pana ajungem la moral mic pentru Tsl ca sa le tocam atacu pe moral mic.
John: Da ,dar totusi am inteles ca ati fi vreut un pna ccu cei din Tsl ba chiar o alianta e adevarat?
Gabyy89: Da de unde ai auzit mai ???..aa am uitat ca il stii pe mosu , pai da asa e..dar si-au dat seama ca noi avem o mie de fete si le-am intoarce spatele imediat,
la cea mai mica minciunica din partea marelui Strain...si ne-au refuzat :(
Na acum o sa incercam sa tinem lumea aproape de monitoare pe perioada asta de care zici tu cum i-ai zis?
John: Craciun?...
Gabyy89: Asa asa.. da poate furam si noi un sat ceva... sa sa sa ies repede cu cu o statistica sa ii fac necaz lui Jabba ala si cum ii mai zice, apropo de la ce o veni Jabba the Hutt?
John Milton: Pff (in gandul marelui John trec o mie de faze prin care palma lui loveste pometul lui gabelu)cum ,
vrei sa spui ca nu ai vazut Star wars?...e un perjonas din acel film renumit
Gabyy89:Star wars zici ...stai (google)aa e viermele ala urat...da da ce sa vad pai eu nu ma uit la asa ceva,
ma mai uit pe la tv doar la OTV si TARAF in rest cand am timp la tanar si nelinistit dar majoritatea timpului mi-l petrec pe Triburile.ro
foarte tare jocu ai auzit de el ?
John: Omule pai noi ce vorbim?
Gabyy89:AA da da ..ma gandeam la un plan de aparare pentru Fotr impo tslului...da..bine deci triburi fericite si un server nou mai bun si mai prosper.
Ma intorc la ai mei colegi sa mai dau cativa pe afara saii bag la loc si sa ii nobilez intern ..muhaaha haa ha ha
Jhon Milton: Sarbatori fericite...vai saracu baiat... il compatimesc..
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus