Interviuri cu jucatorii Lumii 7

  • Autor subiect ludovicnapoleon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

back dupa un ban foarte lung si nemeritat...
Multumesc lui opteron ptr interviul misto facut. O sa ii dau niste sfaturi daca vrea sa mai incerce odata.
Multumesc si celor care le-au placut cele facute de mine.
O sa mai urmeze cateva : cativa playeri din TSL dar si cativa din HK .. poate ma si concediaza astia ai mei cu ocazia asta :D
 

DeletedUser

sall

cum aflu din ce grupa sunt in lumea 7 ???(explicati-mi pendelete , ca sa stiu!!!:d)
 

DeletedUser22959

cine esti aramys ?... si tu cataline cum adik din ce grupa.. ?
 

DeletedUser17004

Aramys este din Fotr...avea 2 sate pe langa mine dar i le las deocamdata...
 

DeletedUser

Aramys este din Fotr...avea 2 sate pe langa mine dar i le las deocamdata...

aramys ARE 2 sate langa tine :))
si daca e sa faci cadoul complet da la je satele alea de acolo de pe anga mine ca sunt si eu mica si amarata :( nu sunt in stare sa le iau nici goale,
daca e le dai tu 3 nobili si mai dau si eu cu unu :-s ca poate asa le iau :-s
si tare ar fi misto un interviu cu tine :cool:
 

DeletedUser22959

John Milton:Buna ziua domnule roNho, m-am gandit sa va iau un interviu si dumneavoastra am vazut ca vreti sa va faceti auzit..
roNho:Eu ,,eu ma fac auzit prin cuceririle de le-am facut pentru tribu meu impo tslului ..stii cate sate am luat eu de la ei ?
Jm:...
roNho:11 si ei doar 5 aaa sunt tare nu e asa? :)) in felu asta in 2 luni ii scoatem langa barbari
John Milton:bun...dar numele roNho de la ce vine?
roNho: Cum mai nu ai vazut filmu lord of the rings ..celebra trilogie...eu sunt rohan ...taritoriul calaretilor rohirimi..dar deabia acum am observat cum se scrie..si am vazut ca numai pot modifica numele in Rohan
John Milton:sa inteleg ca va comparati cu celebrii rohirimi din Lord of the rings ?
roNho: nu ne comparam mai chiar suntem ...esti greu de cap sau ce nu intelegi .. pff incep sa cred ca le tii partea alora din Tsl ..ma faci sa te nobilez
John Milton:dar nu aveti cum , eu nu joc pe lumea 7 ..
roNho: ce daca trimit spargeri de pe lumea 7 pe ce lume joci tu si pun pe vreun dusman de pe langa tine de unde joci sa bage nobili..asa ca ** frumos cu rohan
John:..da ma scuzati sa nu trimiteti atacuri ca numai fac..si totusi ce plan aveti pe viitor cu tslul?
roNho:ahh credeam ca numai ajungi acolo ... pai planu a e sa ii lasam sa ne mai ia sate de pe la jucatorii noobi de pe granita ca sunt numai noobi acolo iti spun eu...daca as fi fost eu acolo un sat nu as fi pierdut...
asa si planu b dupa ce isi capata incredere ca suntem noobi ne aratam adevarata valoare...ii atacam cu tot ce avem si cu aparare si cu atac si si cu prietenii de alte lumi ..eu i-am trimis si mosului scrisoare sa imi faca cadou 10k de fulluri de aparare si sa atace cu ele pe lorzii astia
John Milto:cum vezi harta lumii pe viitor?
roNho:deci mordor va disparea..(in acel moment jonica nu se mai putu abtine si ii plesni un picior din intoarcere silu van dame ca urechea tuguiata a rohirimului)
Johnica:ma refer la triburi nu la fim la l7 ..
roNho:(cu lacrimi in ochi strmurand de frica suspina pe o voce joasa, usor femeiasca)vad vad fotr fuzionand cu marele TSL... si pe mine iertat de acei jucatori ba chiar lasandu-ma sa fac si eu ceva interne sa mai cresc ca deja numai au moral pe mine unii...
John..: da ma rog ,ce planuri aveti pentru aceasta perioada de sarbatori de iarna?
roNho:...voi ridica zidurile la colegii mei care au fost atacati si ma voi milogi putin de niste sprijin pe la aliati .. poate ne dau ei ...daca nu o sa le cer celor din tsl poate li se face mila
John:Bradul l-ati facut?
roNho:da mi-am pus un wallpapaper pe desktop cu un pin si beteala in el ....si acum caut in piata google la raionu ma simt norocos niste globulete in forma septagonica(cu un aer de mare matematician )sa le scot la imprimanta si sa le lipesc de monitor...am comandat si niste carlige noi..sa stiti
JOhn:(mirat) carlige pentru ce?
roNho: pai cand m-or ataca sa imi tin pleoapele sa nu adorm ca sa pot numara secundele cat mai au atacurile pana ajung la mine
John:aaa sa bagati sprijin la atacuri nu sa fiti pe faza foarte inteligent..(in acel moment e intrerupt maretul johnica de un horcait de al lui roNho)
roNho: nu nu ..ca sprijin numai e... de unde atatasprijin .. dar sa imi dau seama cam cate rugaciuni pot face pana la nobili.
John:Ce ati invatat din acest joc pana acum?
roNho:pai in primu rand am invatat ca jocu bate viata reala, ca imaginatia are culmi de neatins in fotr, ca noi cand atacam dam rateuri ca un trabant pe ulei , ca Tslul cand ataca jucatorii se lasa...si ca unii jucatori de pe lumea 7 chiar exista eu credeam ca sunt niste robosti care joaca dar nu ei de fapt sunt niste oameni care se distreaza pe seama fraierilor
John Milton..: totusi nu aveti de facut nici o urare pt tsl...e Craciunul..
roNho: Le doresc nobili schiopi, verzeala de pa langa satele noaste sa se transforme in alb sa alunece si sa isi rupa capetele, potcoave rupte la cav lor usoara si berbeci fara cap .
John Milton:eek:k..m-am lamurit: IGNORE
roNho:Multumesc ..ati rezistat mai mult decat toti cu cei care am ** pana acum.


Tin sa precizez nu prea am avut inspiratie deorece doar ce am auzit de acest jucator si atatea stiu ce am scris .
sa zici merci ronho ca iti fac reclama pe aici ..asa ajungi cunoscut si tu .. ca doar nu te baga nima inseama ... asta era scopu nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17854

am fani :X

ce face lipsa de ocupatie din oameni ... doamne ferste raman socat cand cum va puteti trai viata .. imi pare rau pentru voi :(

ps: GET A LIFE ! A REAL LIFE!
 

DeletedUser14288

Sedinta de sfarsit de an in h.k.k.
Strainu’ preia cuvantul! Bine imbracat ca de obicei! Pantaloni la dunga, cizmele de cauciuc aproape noi, rupte un pic in varf , nu de la fotbal… a dat cu piciorul in masa cand Opteron ii omora nobilii; camasa scoasa din pantaloni ii ajungea pana la genuchi, se vedea doar de la brau in jos, pentru ca era acoperita de bluza de training incheiata pana la barbie! Gayu’ a venit in izmene! Rupte in fund! Cred ca sunt cele de anul trecut…
Incepe discursul : “Noi anul acesta am avut foarte multe realizari incepand de la ...si discursul este interupt… se aude un zgomot ciudat insotit de o putoare ce ia ingalbenit pe toti la fata … mai putin pe gay…. El e galben mereu la fata! Neddhu a mancat fasole ! Se reia discursul! Strainu’ tocmai isi scoate mana din pantaloni! Si da mana cu ovina si capraCuCorn care tocmai au sosit! Sunt rugati sa ia loc! CapraCuCorn ii trage o injuratura lui neddhu! Candoarea inca se simte… Strainu’ ii incurajeaza : “rezistati ! Suntem H.K.K.”!
Discursul se reia “Un an plin de succesuri a fost acesta… (Danii ii atrage atentia… se spune succese … E cu laptop.ul in mana ! Dex-ul online e linkul ei preferat!) strainu’ rectifica … Un an plin de succese … am rupt… am innobilat… am distrus TSL…
Adibv se ridica in picioare “Domnule TSL exista!” Strainu’ se infurie si il ia la palme! “Stai jos” ii ordona strainu’ ! Adibv incepe sa planga! Il consoleaza mucu. Pardon Mocu…
Strainu mai are ceva de spus:
Tin sa va dau cateva sfaturi si cateva modificari de reguli :
-pe cine prind cu un lancier in mijlocul tribului innobilare interna automat!
-cine pierde un sat la dusmani automat innobilat intern!
-cine nu imi da sprijin automat innobilat intern!
-cine iese din casa mai mult de 10 minute automat innobilat intern
…..
Dupa 100 reguli asemenea celor de mai sus, se trece la sfaturi!
-Cei care i.au dat sitter lui neddhu incercati sa.l incurajati si laudati… si nu.l mai ignorati ca atunci cand a vrut sa se lase … ca se duce si se lauda pe extern! Se face de ras si e pacat! Doar eu am voie sa ma fac de ras pe extern!
-incercati sa.mi inchinati cateva ode si imnuri! Vreau sa vad slujitorii mei iubirea voastra pentru mine!
-cumparati multe puncte premium va rog! Nu mai primesc nici ajutor de somaj de la anul!
Cu toate acestea eu am incheiat! Gayu’ vrea sa va recite o poezie! O stie din ultimul lui an de studiu(grupa mica)
Gayu’ incepe si incearca sa graiasca ceva … nu se poate :( ! a uitat poezia! Si avea doar 4 versuri…
Cu toate astea publicul e in delir! Il aplauda!
Strainu’ revine cu o precizare “nu uitati sa depuneti tichet prin a contesta pacea de sarbatori, noi nu avem sarbatori pana innobilam pe toti din TSL cu toate ca sunt distrusi mai exista cativa!”
Sarbatori nefericite!
 

DeletedUser14288

Nu ai inteles nimic :) din fericire nu fac parte din h.k.k.! ultima oara cand te bag in seama :) pe cuvant! oameni tristi si suparati pe viata si sarbatori nu au ce cauta aici :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus