Interviuri cu jucatorii Lumii 7

  • Autor subiect ludovicnapoleon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hmm...nu am inspiratie acuma...si in plus sunt la mate-info...deci nu le am cu "compunerile" :))
 

DeletedUser

@opteron- super tare"interviul"
@neddhu- nu e cazul sa te superi...stii emisiunile alea care la sfarsit au ceva in genul:
"emisiunea e un pamflet si trebuie treatata ca atare"? cam asa e si asta.
 

DeletedUser18527

Tacutule .. M-a vezi suparat? Ar trebui sa nu am minte si sa incep sa injur ca jabba, opteron si lucifer... Citeste ca am scris ca e amuzant tare dar neadevarat.. Eu rad ...de jurnalul meu... Am capatat importanta daca s-a obosit opteron atat sa delireze.. si asta nu poate decat sa ma flateze.. Cui a mai facut un interviu asa misto dragul nostru Teodor?... Mersi mult esti un dulce.
 

DeletedUser17395

Tacutule .. M-a vezi suparat? Ar trebui sa nu am minte si sa incep sa injur ca jabba, opteron si lucifer... Citeste ca am scris ca e amuzant tare dar neadevarat.. Eu rad ...de jurnalul meu... Am capatat importanta daca s-a obosit opteron atat sa delireze.. si asta nu poate decat sa ma flateze.. Cui a mai facut un interviu asa misto dragul nostru Teodor?... Mersi mult esti un dulce.

Ps ai sa razi, chiar am un ceas chinezesc...Din pacate e de la cineva drag, il tin acolo sa stea si el, nu are vreun rol in trezirile mele sa ma duc la munca..., tel mobile am cacalau sa ma trezeasca ..
PS vedeai posturi la 5.30 pt ca atunci ma sculam sa ma duc la munca :)..
Va rupeam nobili noaptea ? PC-ul statea mereu in stanbye, doar e opteron :), daca ma trezeam sa ma duc la toaleta, dadeam si un click si mai vedeam ce si cum :)
In rest sitere , si mult noroc...
Credeati voi ca e mereu cineva on ? Va inselati, daca insistati aveati toate sansele sa ma lasati fara sate :)..
Da e greu cu paranoia :)). Opteron e non stop on, e siter la x :). Ma apuca rasul...sunt altii mult mai activi ca mine....si au merite mult mai mari ..
Seara de cele mai multe ori am fost plecat, deja va stiu stilu, daca nu atacati de cu seara sau de dimineata cu sute de fulluri, nici nu va bagati la mine dupa masa, ca intrati pe bonus, asa ca serile erau linistite :)..
Uite v-am dezvaluit si secretu :)....
 

DeletedUser

uite-i ma ce frumos vorbesc acum...vedeti ma ca se poate?...teo, era propaganda. stim toti ca nu era adevarat. dar asta e farmecul cel mai mare al jocului: caterinca facuta frumos.
 

DeletedUser17395

uite-i ma ce frumos vorbesc acum...vedeti ma ca se poate?...teo, era propaganda. stim toti ca nu era adevarat. dar asta e farmecul cel mai mare al jocului: caterinca facuta frumos.

pai asta nu mi-a placut la nedhu.Odata ** frumos, si imediat dadea cu batzu in balta.. MAcar era din prima ipocrit ca stranger :), stiam o treaba
 

DeletedUser18527

Eu am facut caterinca cu stil , si cei slabi de caracter au cedat. S-a vazut 2 zile am fost in forma de turbase nemonisu.

deja va stiu stilu, daca nu atacati de cu seara sau de dimineata cu sute de fulluri, nici nu va bagati la mine dupa masa, ca intrati pe bonus, asa ca serile erau linistite ..

Cine se baga ma la tine ? :D Ca ai in satele tale un sfert din apararea TSL, ai la tine cat jumatea granitei cu FOTR unde plang copii aia ...

Acum serios si fara caterinca va lasati cu adevarat? Nu de alta dar trebuie sa iti trag 300 de full ptr atacul organizat si mi e o lene de mor :((
 

DeletedUser17395

Eu am facut caterinca cu stil , si cei slabi de caracter au cedat. S-a vazut 2 zile am fost in forma de turbase nemonisu.

deja va stiu stilu, daca nu atacati de cu seara sau de dimineata cu sute de fulluri, nici nu va bagati la mine dupa masa, ca intrati pe bonus, asa ca serile erau linistite ..

Cine se baga ma la tine ? :D Ca ai in satele tale un sfert din apararea TSL, ai la tine cat jumatea granitei cu FOTR unde plang copii aia ...

Acum serios si fara caterinca va lasati cu adevarat? Nu de alta dar trebuie sa iti trag 300 de full ptr atacul organizat si mi e o lene de mor :((

Am glumit ma , baga fullurile:)
 

DeletedUser18527

Roger! Ma apuc sa pregatesc lista :D
Poate de data asta numai minti ca nu ai fost pe cont... Ai dat recuperari ai bagat la nobili pe 23 in draci ..desi ai zis senin, in seara aia pe privat,ca dupa ora 16 nu ai mai avut sitter.
Ia zi cand ai mintit ...cand ai zis ca nu ai fost pe cont?
Acum una din doua: ori ai primul cont autonom de pe triburi :)) care da recuperari singur si se sprijina.. ori cineva ti-a intrat cu parola neautorizat fara ca tu sa sti...
Ascult.,....
 

DeletedUser17395

Nu am fost ma desteptule :) ..Ati facut o regula cand m-ati atacat sa am treaba..de multe ori am lasat siter, de imi era rusine de astia ca zic ca fug de atacuri...
In fine, mi se rupe de ce crezi tu..
Buffy2008 a stat dar pe seara nu a mai putut, si nu sa inghesuit nimeni sa intre, eu am venit la 21.00.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Roger! Ma apuc sa pregatesc lista :D
Poate de data asta numai minti ca nu ai fost pe cont... Ai dat recuperari ai bagat la nobili pe 23 in draci ..desi ai zis senin, in seara aia pe privat,ca dupa ora 16 nu ai mai avut sitter.
Ia zi cand ai mintit ...cand ai zis ca nu ai fost pe cont?
Acum una din doua: ori ai primul cont autonom de pe triburi :)) care da recuperari singur si se sprijina.. ori cineva ti-a intrat cu parola neautorizat fara ca tu sa sti...
Ascult.,....

doar eu am cont d-ala ..platesc premium 100 de euro pe luna pt asa ceva :)) intreaba-l pe jabba daca nu ma crezi :)))
 

DeletedUser22959

contul ala cu maimuta gabi ?... care sare din sertar cand plec de la comp si ma duc pe unde am treaba? da atacuri ,baga dfense nobili la secunda..etc si l-am invatat sa faca si interne =))
 

DeletedUser17395

contul ala cu maimuta gabi ?... care sare din sertar cand plec de la comp si ma duc pe unde am treaba? da atacuri ,baga dfense nobili la secunda..etc si l-am invatat sa faca si interne =))

Ala a stat si la mine siter..CE bataie i-am dat ca a pierdut 40 de sate.. SE uita al draq dupa maimutzici pe fereastra
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai ce sa-ti fac...eu i-am lasat mereu provizii de banane langa tastatura si nu se mai dezlipea de ea :)) ti-am zis cum sa o prostesti dar nu m-ai ascultat :)))
 

DeletedUser22959

=)) al meu era generatie noua ma ...nu stii ? ...imi baga si filme sa nu ma dau jos din pat...se ducea dupa paine , da examene in locu meu , merge la munca in locu meu :))
e bun il cheama Citatribal
 

DeletedUser14288

neddhule ce greu ti.a picat la stomac! se vede ca nu stii de gluma! tristule :(
 

DeletedUser18527

Ignore ... altul care nu stie sa citeasca... Multa lume abandoneaza scoala ptr jocuri online... tu nu sari departe.


Tacutule .. M-a vezi suparat? Ar trebui sa nu am minte si sa incep sa injur ca jabba, opteron si lucifer... Citeste ca am scris ca e amuzant tare dar neadevarat.. Eu rad ...de jurnalul meu... Am capatat importanta daca s-a obosit opteron atat sa delireze.. si asta nu poate decat sa ma flateze.. Cui a mai facut un interviu asa misto dragul nostru Teodor?... Mersi mult esti un dulce.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus