Interviuri cu jucatorii Lumii 7

  • Autor subiect ludovicnapoleon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32664

Si v-am lasat sa discutati in ideea ca poate poate unul se apuca serios sa ia un interviu.La spamat sunteti buni si credeam ca va ganditi la un spam organizat,ca sa-i zicem asa.
Totusi vad ca trebuie sa intervin eu.
Ce ar fi sa facem un interviu cu unul din jucatorii lumii 7?
Astept propuneri aici pe cine doriti sa stresez cu ceva intrebari ce tin mai mult sau mai putin de joc :p

sunt aici stef
te astept sa ma fac si eu cunoscut ;))
 

DeletedUser

nu i se face nimanui mila de..Lord ScorpionS?!
puneti-l si pe el in lumina...:))..ca s-a ofilit de atata umbra
 

DeletedUser17004

Poftim, va pun eu...
La faza cu gagica banuiesc ca numai cativa din fostul Tribal Lords stiu cum a fost :D iar la cea cu spionii..ma tem ca am ramas singurul din Narf! sa mai tina minte chestiile alea..

Me: Buna seara!
L.S.: Buna seara!
Me: Dar cine sunteti dvs? Stiam ca pe cont joaca un baiat...
L.S.: Eu sunt prietena lui, el e plecat. Dar va rog sa nu ma atacati ca se supara cand vine si ma bate.
Me: Stai linistita, nu te ataca nimeni, alea 300 de atacuri sunt o iluzie optica. Hai sa il asteptam pe adevaratul proprietar.
Dupa 2 ore...
L.S: Ma scuzati de intarziere, am fost prin disco cu bazzonel si l-am imbatat.
Me: Nu face nimic. Deci, putem incepe interviul?
L.S.: Da doar un pic sa intru pe cont. Aoleu! De ce am atatea atacuri? O omor pe gagica-mea. I-am spus sa-si foloseasa farmecul personal ca sa nu ma mai atace nimeni.
Me: Dar azi e ziua indragostitilor, nu e frumos...
L.S.: Bine, o omor maine. Acum luati-mi interviul, vreau sa devin si eu popular.
Me: ok. Sa incepem cu o intrebare mai simpla: Care este experienta dvs de joc?
L.S.: Am o experienta foarte vasta, am fost invatat de mic sa ma ofer spion pentru tribul dusman ca sa-mi scap pielea, dar nu stiu cum de se nimerea acelasi jucator pe toate conturile cu care discutam asa ceva. Hei! Mi se pare ca erai tu!
Me: Irelevant...ce ai de zis despre vecinii tai de harta?
L.S.: Jucatori de elita dom'le, am avut ghinion rau. Dar am aplicat tactica mea speciala.
Me: Care este aceea?
L.S.: Pierd sate la greu pana da cineva stergere, apoi ma razbun pe barbari.
Me: Foarte interesant. Merge intotdeauna?
L.S.: Aproape intotdeauna. A dat ultima data stergere un noob, robaby parca, si nu stiu cum naiba imi veneau numai rapoarte rosii de pe satele lui.
Me: Deci ati avut si probleme cu unii jucatori...
L.S.: Nu, deloc, dar tipul ala era un ciudat, un impotent, i-a zis prietena mea ca face sex cu el numa sa nu atace si tot n-a vrut...obsedati dom'le.
Me: Interesant... Ati avut totusi prieteni pe harta?
L.S.: Desigur, intreg tribul meu de inelari. De la ei am invatat la ce sunt buni hobbitii aia cu lancii, elfii cu arcurile si gnomii cu topoarele. Mi-am luat teapa cu paladinul ca am zis ca e Gandalf si l-am trimis sa se bata cu un sat intreg, da a murit, al drecu' joc...
Me: O ultima intrebare: Care va sunt planurile de viitor?
L.S.: Deocamdata caut pe cineva la care sa pierd sate, ca doar asta e strategia mea. Apoi cred ca o trimit pe gagica-mea sa-l vrajeasca pe cretzu ala, poate imi da si mie ceva functie in H.K.
Me: Va multumesc pentru interviul acordat...app, eu am jucat pe robaby...
L.S.: Vai, dar stii ca glumeam nu? Tot o sa pui interviul pe forum nu?
Me: Da, da...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32664

esti tare domn'le dar sate de barbari ce au ramas de la tine nu am luat nici unul ;) mai verifica odata harta ;) pacat de impotenta =)):smile:
 

DeletedUser

Dusmane, poate vrei sa ma exprim din nou cat de mult te iubesc, te rog nu ma mai provoca atata _|_ (fara emoticonuri)
 

DeletedUser31801

Si v-am lasat sa discutati in ideea ca poate poate unul se apuca serios sa ia un interviu.La spamat sunteti buni si credeam ca va ganditi la un spam organizat,ca sa-i zicem asa.
Totusi vad ca trebuie sa intervin eu.
Ce ar fi sa facem un interviu cu unul din jucatorii lumii 7?
Astept propuneri aici pe cine doriti sa stresez cu ceva intrebari ce tin mai mult sau mai putin de joc :p

fa mie stefule :D
 

DeletedUser17395

daca cititi tot topicul cu diablo si shogunul de doua ori, o sa va faceti o idee cine e :)
 

DeletedUser

Ca sa nu mai spamati aici fara nici un folos,voi inchide topicul.
Voi reveni zilele acestea sa-l redeschid cand voi avea un interviu cu unul din jucatorii remarcati pe lumea 7.
 

DeletedUser

maru: O scurta prezentarea a ta cred ca ar fi cel mai bine pentru inceput. Ce ne poti spune despre omul din spatele nick-ului ?
ludovicnapoleon: Pot sa va spun ca sunt un noob pe triburi, iar in viata reala nimic interesant, la fel ca si oricare alt jucator de pe triburi
maru : Ce semnificatie are nick-ul tau, de ce l-ai ales ?
ludovicnapoleon: Nu am ales, l-am primit cadou de la baubau85, pe vremea cand Haita era inca la putere; dintr-un cont mic, l-am crescut si a devenit tot mai mare.
maru: Pana la L7 pe ce lumi ai mai jucat, iar daca ai mai jucat te rog sa ne povestesti cate ceva din experienta ta ?
ludovicnapoleon: Am inceput sa joc triburile pe data de 28 septembrie 2008 pe lumea 7, intrand din greseala pentru ca mi-a trimis fratimio link, link pentru recrutare, si-am vrut sa-i dau lectii, sa-i arat ca sunt mai bun ca el ,desi nu stiam ce e aia cazarma...
Lumea 7 este prima mea lume de joc
maru: Descrie tribul tau de pe L7, care ar fi atuurile sale si punctele slabe in lupta pentru dominatie pe harta ?
ludovicnapoleon: Atuurile tribului in care ma aflu momentan, nici eu nu le stiu, dar ori cum sunt complet suprins ca acest trib inca mai este in picioare...
Oricum un lucru e sigur, pe-aici se foloseste tactica (pe la spate, cazul inelelor destramate)
maru: Cum vezi tu conducatorul ideal, ce calitati ar trebui sa aibe el, cum ar trebui sa actioneze in trib ?
ludovicnapoleon: In niciun caz ca Strengaru comunist, mai bine ca profu desi nu stiu ce strategie a adoptat in ultimul timp deoarece in afara de disputele cu Zalast, nu a aratat altceva.
maru: Cum consideri ca ar rezista un trib pentru a domina L7?
ludovicnapoleon: Mi-ai pus o intrebare putin grea, dar raspunsul e simplu: in primul rand sa o recrutati pe Flori, ea are asi in maneca, si sunt sigur ca tribul in care-ar fii ea ar rezista mai mult de 2 3 saptamani, bineinteles avand o academie ca si diablo sau h.k. de rezerva.
maru: Ce anume te tine in joc pe aceasta lume ?
ludovicnapoleon: Dusmanu, e cel mai important pentru mine de pe lumea 7, am si eu cu cine sa fac competitie, in rest... n-am adversar pentru ca sunt prea mare noob si nimeni nu ma baga-n seama, si cel mai important e forumul extern.
maru: Pe cine aveti la inamici si cum merg razboaiele voastre ?
ludovicnapoleon: Sincer nici eu nu stiu care-mi sunt inamici, am marcat toti jucatorii din jurul meu cu culoarea rosu aprins, fac parte din zodia taur, si ma satisface culoarea asta foarte mult, deci... sunt un fel de daltonist.
maru: Ce crezi ca s-ar putea imbunatati la joc, ce ai vrea tu sa se mai introduca sau sa se scoata?
ludovicnapoleon: ar putea sa se scoata cenzura de pe forumul extern, asta ar fii cea mai buna schimbare, in schimb moderatoarea sa ramana pentru c-o ador.
maru: Ce opinie ai despre forumul extern?
udovicnapoleon: E o prostie, acum de exemplu suntem in concediu eu si dusmanu, in afara de aberatii nimic interesant nu e pe-acolo, de aia cu ocazia aceasta cer cenzurarea cartonaselor.
maru: Cine crezi ca va domina L7? Diablo sau H.K.?
ludovicnapoleon: Poi deocamdata vad ca domina Flori cu tribul ei, doar e tribul raiului... toti ne ducem acolo, sau putem cobora si in partea opusa a raiului, eu prefer raiul, dar dupa ce-mi mai strang cateva pacate, iti dai seama c-o sa tin cu cei care-o sa ma primeasca la ei.
maru: O ultima intrebare: cum ai comenta citatul : " Raiul este pentru evlaviosi, iar iadul pentru prieteni?"
ludovicnapoleon: Eu aleg iadul, pare mai interesant :)
 

DeletedUser

interesant interviu ...pacat ca ti ai pierdut timp cu un jucator care se vede clar ca are intre 14-16 ani :)) ...oricum e bine ca ai avut rabdare sa il ti pana la capat :))
 

DeletedUser

Mie imi place.E exact ceea ce ar trebui sa insemne un joc,adica distractie.Se vede ca e facut ca cei ce-l citesc sa rada,sa se simta bine.Prea multa sobritate si seriozitate strica.Ma rog,acum fiecare cu parerea lui :)
Bravo marusk si ludovic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus