Interviuri Degeaba - Lumea 83

dugtrio

member
Scor reacție
0
INTERVIURI DEGEABA - LUMEA 83

ezgif-7-29f025b4bb7c.gif


Salutare tuturor, pe acest topic urmeaza sa fie postate toate interviurile de pe Lumea 83, o sa incerc sa fac unul in fiecare saptamana, daca imi permite timpul si daca sunt destui doritori sa participe la interviu. Primul invitat este D1v1nn0, la data interviului (28.09.2021), loc 1 la puncte (1,66 Mil. /176 sate), loc 1 inamici invinsi ca agresor (6,53 Mil.), loc 2 inamici invinsi ca sustinator (2,57 Mil.) si loc 5 inamici invinsi in total (10,37 Mil.).
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
INTERVIU D1v1nn0:

FD: Salut! Ce te-a facut sa intri pe lumea 83?
D1v1nn0: Am intrat pe lumea 83 din plictiseală și pentru că lumea 80 este terminată de prea mult timp și trebuia să îmi ocup timpul cu o nouă lume, mai ales că este viteză 2 și destul de ușor de câștigat pentru un trib activ și unit.

FD: De ce ai ales tribul Void, avand in vedere ca ai o lume inchisa alaturi de N.W.O?
D1v1nn0: Am ales tribul Void deoarece :
- Am intrat inițial să fac pp-uri și am observat că marea majoritate mizau că tribul N.W.O. va câștigă și am vrut să joc alături de cei din tribul VOID.
Mai mult decât atât m-au ambiționat comentariile unor "analiști politici" din N.W.O. care postau pe forum,chat sau prin mesaje către alți jucători că eu o să merg în tribul N.W.O. când "mă va invocă" conducerea să merg acolo.
- În plus am avut experiență neplăcută alături de o parte din jucătorii N.W.O. pe lumea 72 și nu am vrut să mai joc alături de ei .

FD: In afara de clasamentul punctelor, domini si clasamentul inamicilor invinsi ca agresor si sustinator, cum reusesti si cat timp aloci zilnic jocului?
D1v1nn0: Locul în clasamentul punctelor,inamicilor învinși că agresor și susținător este datorat timpului pe care îl aloc jocului eu si colega mea de cont.

FD: Ce parere ai despre bonusul de noapte setat de fiecare jucator?
D1v1nn0: Ca organizator de atacuri această setare ma incurca la stabilirea orei pentru organizate,dar pentu jucători este un mare beneficiu deoarece își pot stabilii perioada când să "lipsească de pe cont".

FD: Cate PP-uri ai investit pana acum pe aceasta lume si cat de mult crezi ca a contat asta?
D1v1nn0: Pe această lume am investit destul de puțîn comparativ cu alte lumi.Nu a fost necesar deoarece am fost în zona de conflict am reușit să iau repede si constant sate relativ mari. Am curățat constant resurse ceea ce m-a ajutat foarte mult la dezvoltare.

FD: Cine crezi ca e favorit la castigarea lumii si de ce?
D1v1nn0: Alianța vestului (triburile VOID împreună cu aliații săi UT și LEGEND) sunt favoriți la câștigarea acestei lumi deoarece tribul N.W.O. și-a bazat strategia pe trădări unele reale altele au fost doar în capul lor.
O altă greșeală strategică a lor a fost abandonarea aliaților lor MOH respectiv CIRC.

FD: Ce le raspunzi celor care te-au acuzat de diferite incalcari ale regulilor jocului (suporti, scripturi, etc)?
D1v1nn0: Acestor băbuțe bârfitoare le pot spune că pot accesa cu încredere sistemul de suport (https://support.innogames.com/kb/staemme/ro_RO).

FD: Si la final, daca vrei sa le spui ceva celor care citesc acest interviu :)
D1v1nn0: Fiecare să își vadă de jocul lui. Sanatate, doamne ajută!
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
:))))) ma amuza interviul
1. Frumos dodge la intrebarea cu pp-urile, oricum e clar ca ai bagat destule
2. Nu a jucat cu NWO-ul pentru ca ar fi trebuit sa arate nesimtire totala sa se întoarcă in acest trib, avand invedere ce s-a întâmplat pe 80. Acolo a cerut interne si dupa ce s-a vazut cu ele si-a tradat colegii, multi dintre ei fiind in NWO-ul actual.
3. Referitor la partea cu "analiticii politici", nu te voia nimeni in NwO, cred ca e doar in capul tau:)))
4. Nu știu despre ce tradari vorbești, dar e clar ca voi sunteți cei care va bazați pe ele. Tu si colegul tau G H O S T știți cel mai bine, având in vedere ca ati avut acelasi parcurs si pe 80, iar cel din urma facand acum aceeași schema si pe 83.
Spor și sănătate la toată lumea!
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Diusi de ce nu da interviu? N-a terminat de trimis invitatii la toti jucatorii void? Sau inca mai scrie versuri pt profil:)))))
 

**Medalion**

member
Scor reacție
0
INTERVIU D1v1nn0:

FD: Salut! Ce te-a facut sa intri pe lumea 83?
D1v1nn0: Am intrat pe lumea 83 din plictiseală și pentru că lumea 80 este terminată de prea mult timp și trebuia să îmi ocup timpul cu o nouă lume, mai ales că este viteză 2 și destul de ușor de câștigat pentru un trib activ și unit.

FD: De ce ai ales tribul Void, avand in vedere ca ai o lume inchisa alaturi de N.W.O?
D1v1nn0: Am ales tribul Void deoarece :
- Am intrat inițial să fac pp-uri și am observat că marea majoritate mizau că tribul N.W.O. va câștigă și am vrut să joc alături de cei din tribul VOID.
Mai mult decât atât m-au ambiționat comentariile unor "analiști politici" din N.W.O. care postau pe forum,chat sau prin mesaje către alți jucători că eu o să merg în tribul N.W.O. când "mă va invocă" conducerea să merg acolo.
- În plus am avut experiență neplăcută alături de o parte din jucătorii N.W.O. pe lumea 72 și nu am vrut să mai joc alături de ei .

FD: In afara de clasamentul punctelor, domini si clasamentul inamicilor invinsi ca agresor si sustinator, cum reusesti si cat timp aloci zilnic jocului?
D1v1nn0: Locul în clasamentul punctelor,inamicilor învinși că agresor și susținător este datorat timpului pe care îl aloc jocului eu si colega mea de cont.

FD: Ce parere ai despre bonusul de noapte setat de fiecare jucator?
D1v1nn0: Ca organizator de atacuri această setare ma incurca la stabilirea orei pentru organizate,dar pentu jucători este un mare beneficiu deoarece își pot stabilii perioada când să "lipsească de pe cont".

FD: Cate PP-uri ai investit pana acum pe aceasta lume si cat de mult crezi ca a contat asta?
D1v1nn0: Pe această lume am investit destul de puțîn comparativ cu alte lumi.Nu a fost necesar deoarece am fost în zona de conflict am reușit să iau repede si constant sate relativ mari. Am curățat constant resurse ceea ce m-a ajutat foarte mult la dezvoltare.

FD: Cine crezi ca e favorit la castigarea lumii si de ce?
D1v1nn0: Alianța vestului (triburile VOID împreună cu aliații săi UT și LEGEND) sunt favoriți la câștigarea acestei lumi deoarece tribul N.W.O. și-a bazat strategia pe trădări unele reale altele au fost doar în capul lor.
O altă greșeală strategică a lor a fost abandonarea aliaților lor MOH respectiv CIRC.

FD: Ce le raspunzi celor care te-au acuzat de diferite incalcari ale regulilor jocului (suporti, scripturi, etc)?
D1v1nn0: Acestor băbuțe bârfitoare le pot spune că pot accesa cu încredere sistemul de suport (https://support.innogames.com/kb/staemme/ro_RO).

FD: Si la final, daca vrei sa le spui ceva celor care citesc acest interviu :)
D1v1nn0: Fiecare să își vadă de jocul lui. Sanatate, doamne ajută!
In ce still sufera de el Divino asta alianta vestului daca veti castiga lumea, sa nu uiti ce ai scris, ca alianta castiga lumea, nu VOID. Daca ati fi castigat lumea nu dadeati mesaje zilnic la playeri NWO sa vina la voi un singur trib daca rupe alianta cu voi sunteti terminati, parte in parte va dam cu harta in cap la orice ora, pe bonusul setat de voi. Aveti emotii ca vreo unul din triburi rupe alianta cu voi si de asta recrutati angro. Locuri oricum nu le dati la cei ce fug la voi, fantomel ( ghost) a pus botul. Am o singura intrebare: in tribul final sunt vreo 200 de locuri de promiteti la toti? Si mai rau e ca restul triburilor au pus botul la voi :) mai e.mult pana la final. Lumea nu s-a terminat
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
In ce still sufera de el Divino asta alianta vestului daca veti castiga lumea, sa nu uiti ce ai scris, ca alianta castiga lumea, nu VOID. Daca ati fi castigat lumea nu dadeati mesaje zilnic la playeri NWO sa vina la voi un singur trib daca rupe alianta cu voi sunteti terminati, parte in parte va dam cu harta in cap la orice ora, pe bonusul setat de voi. Aveti emotii ca vreo unul din triburi rupe alianta cu voi si de asta recrutati angro. Locuri oricum nu le dati la cei ce fug la voi, fantomel ( ghost) a pus botul. Am o singura intrebare: in tribul final sunt vreo 200 de locuri de promiteti la toti? Si mai rau e ca restul triburilor au pus botul la voi :) mai e.mult pana la final. Lumea nu s-a terminat

In N.W.O. sunt 249 de jucatori, voi aveti locuri pentru toti? :)
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Asta cu locuri la final de lume e cam expirata. Sa nu uitați ca voi ați recrutat Bmb primii. Și observ ca Void recuperează teren la fiecare organizat
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
In ce still sufera de el Divino asta alianta vestului daca veti castiga lumea, sa nu uiti ce ai scris, ca alianta castiga lumea, nu VOID. Daca ati fi castigat lumea nu dadeati mesaje zilnic la playeri NWO sa vina la voi un singur trib daca rupe alianta cu voi sunteti terminati, parte in parte va dam cu harta in cap la orice ora, pe bonusul setat de voi. Aveti emotii ca vreo unul din triburi rupe alianta cu voi si de asta recrutati angro. Locuri oricum nu le dati la cei ce fug la voi, fantomel ( ghost) a pus botul. Am o singura intrebare: in tribul final sunt vreo 200 de locuri de promiteti la toti? Si mai rau e ca restul triburilor au pus botul la voi :) mai e.mult pana la final. Lumea nu s-a terminat
Ati fost mereu mai multi ca si numar. Plus triburile moh, plus circ, plus dz. Ce s a intamplat? A, da, v-a durut undeva de ei si au disparut de pe harta:))))
Ca sa nu mai zic de bravul vostru conducator diusi, care dadea mesaje de recrutare in void din PRIMA ZI. Si a dat constant. Eu stiu toate mesajele, pt ca omenii mei au fost loiali, dar el punea botu la orice. App, nici macar pe cotzanu nu ati fost in stare sa-l aparati. Nu ati stiut sa profitati de niciun avantaj de pe harta. Cand noi ne luptam pe 3 fronturi voi rupeati barbarele si internele, si nici atunci nu ati stiut sa presati harta sa nu avansam. Ati pierdut harta demult prietene, fara nicio recrutare. Acum doar va grabim sfarsitul. razboiul l-ati pierdut de o luna
 
Scor reacție
0
Ati fost mereu mai multi ca si numar. Plus triburile moh, plus circ, plus dz. Ce s a intamplat? A, da, v-a durut undeva de ei si au disparut de pe harta:))))
Ca sa nu mai zic de bravul vostru conducator diusi, care dadea mesaje de recrutare in void din PRIMA ZI. Si a dat constant. Eu stiu toate mesajele, pt ca omenii mei au fost loiali, dar el punea botu la orice. App, nici macar pe cotzanu nu ati fost in stare sa-l aparati. Nu ati stiut sa profitati de niciun avantaj de pe harta. Cand noi ne luptam pe 3 fronturi voi rupeati barbarele si internele, si nici atunci nu ati stiut sa presati harta sa nu avansam. Ati pierdut harta demult prietene, fara nicio recrutare. Acum doar va grabim sfarsitul. razboiul l-ati pierdut de o luna

de doua
 

**Medalion**

member
Scor reacție
0
Am si eu una buna pentru rapperul de diusi

Nu esti smecher ba te arzi cu bricheta
Potaie stai calma
Ca daca o dam pe fata te ia somnul dupa o palma
Domnu avort nereusit, o dam si fata in fata daca vrei. Da nu tu cu diusi, ci tu cu mine. Taci in tine acolo ca tu la scandal nu dai cu pumnu, tu dai mesaj. De mesaje sunteti buni, dar daca erati buni pe harta nu aveati aliante cu efectiv toate triburile de pe harta si incercati recrutarea jucatorilor NWO. Inca o incercati si acum in momentul asta. Va dau cu printurile in gura, nu toti sunt fara coloana vertebrala ca Ghost, altii mai au si caracter.
 

VladutM

member
Scor reacție
0
Omule ci ii cu tini:))))). Pe mine unu ma doare undeva de metode. Important e cine câștiga, adică void. Dragul tău trib au dat azi și ei un amarat de organizat de au luat și ei 2 sate :))). E un joc, fiecare îl joaca cum vrea.
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Domnu avort nereusit, o dam si fata in fata daca vrei. Da nu tu cu diusi, ci tu cu mine. Taci in tine acolo ca tu la scandal nu dai cu pumnu, tu dai mesaj. De mesaje sunteti buni, dar daca erati buni pe harta nu aveati aliante cu efectiv toate triburile de pe harta si incercati recrutarea jucatorilor NWO. Inca o incercati si acum in momentul asta. Va dau cu printurile in gura, nu toti sunt fara coloana vertebrala ca Ghost, altii mai au si caracter.
Care toate triburile de pe harta?:))))))))))) voi ati avut mai multe aliante, doar ca aliatii vostri au disparut:))) fereasca dumnezeu...te-ai vaccinat cu sputnik?
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
@***Diusi*** Pe lumea asta va luati COMBO, de la DK (ca tot spuneti ca dk joaca pe lumea asta, 3-4 jucatori care va dau lectii pe joc) si de la Void. Sa tii minte ba, incultule, ca arogantele te vor trage in jos. Nu esti baiat, daca erai baiat valabil castigai lumea, dar o pierzi cum ai pierdut lumile unde TU ai condus. Il jignesti pe D1v1n0 care a castigat o lume ca si jucator si conducator in contul NWO-ului, n-ai pic de respect. Iti tratezi cu frustrare si ura jucatorii care vor sa te ajute, esti prea plin de tine ba, si de-aia va certati zi de zi, ca esti un nimeni. Si te batem si pe lumea 86 si pe 87 si pe 150 la orice ora, ca esti prea arogant si prea noob
 

**Medalion**

member
Scor reacție
0
Care toate triburile de pe harta?:))))))))))) voi ati avut mai multe aliante, doar ca aliatii vostri au disparut:))) fereasca dumnezeu...te-ai vaccinat cu sputnik?
Tocmai asta e, vaccinul e de vina de su
@***Diusi*** Pe lumea asta va luati COMBO, de la DK (ca tot spuneti ca dk joaca pe lumea asta, 3-4 jucatori care va dau lectii pe joc) si de la Void. Sa tii minte ba, incultule, ca arogantele te vor trage in jos. Nu esti baiat, daca erai baiat valabil castigai lumea, dar o pierzi cum ai pierdut lumile unde TU ai condus. Il jignesti pe D1v1n0 care a castigat o lume ca si jucator si conducator in contul NWO-ului, n-ai pic de respect. Iti tratezi cu frustrare si ura jucatorii care vor sa te ajute, esti prea plin de tine ba, si de-aia va certati zi de zi, ca esti un nimeni. Si te batem si pe lumea 86 si pe 87 si pe 150 la orice ora, ca esti prea arogant si prea noob
Unde a injurat diusi cand diusi nici nu e pe aici. Va credeti prea importanti bai infarct. Nu l-a jignit nimeni pe divino. Doar s-a zis ca sufera de el, ceea ce asa e. Verifica-ti vocabularul avort nereusit
 
Scor reacție
0
Daca jucam intr-un trib si intemeietorul ar scrie asa ceva imi dadeam delete la cont,ma jur :))

Daca jucam intr-un trib si intemeitorul aka conducator aka a tot stiutor aka nEbBbunUU aka noob la final, si ar scrie ceva de genul:

NeBuNNNu în data de 24.09. la ora 21:20
Nu sunt eu un sfant, si eu am facut prostii pe jocul asta dar nu incerc sa mint pe nimeni acum si nici nu vreau sa-i stric imaginea "intemeietorului" N.W.O. am pus in ghilimele pentru ca nu el este intemeietorul de drept al tribului.

Pe scurt, 50% din Void intrasera la PP-uri, 50% voiau sa joace serios, dupa o saptamana de facut pp-uri au inceput arogantele lui Diusi si propaganda falsa a tot continuat pe alte 2 saptamani.
Arogante cu totii am facut in trecut si am vazut ca nu este un lucru benefic tribului pe care-l reprezint, la fel cum si Diusi a dus la ruina tribul N.W.O. in momentul de fata. Ati internat jucatori cu saptamani in urma care nu aveau nicio legatura cu noi, am primit sitter dupa ca sa incerc sa le salvez satele, nu s-a putut, aia este. Diusi s-a folosit de MOH impotriva noastra si dupa ce au inceput sa piarda sate a inceput sa le ceara satele, cum iti ajuti tu ALIATII????? Trecem peste asta..

antonia cea mica probabil ca nu ne credeti dar a fost singurul jucator care A REFUZAT SA TRADEZE TRIBUL N.W.O. asta pentru ca incercati sa-i stricati imaginea unui om care isi rupe din timpul lui sa conduca o echipa pe jocul asta.

Avem jucatori DK la noi pe conturi, dar STOU nu are nicio legatura cu NOI, acolo a intrat sa joace, acolo a vrut sa ramana, acolo a vrut sa termine sau sa piarda impreuna cu voi.


In proportie de 80%, lumea 83 este castigata de Void.
Din seria "AM FRATI PE TOATA HARTA" ati internat fix jucatorii care nu aveau in gand sa schimbe tabara, spor pe alte lumi.

Imi dadeam si eu delete la cont, ma jur :))
 
Sus