Interviuri Degeaba - Lumea 83

dedei13

member
Scor reacție
0
Nici tu nu stii nimic.


Singurul mesaj de recrutare a fost trimis de pe contul meu catre Arramia. nu imi amintesc alte mesaje.

Daca te referi la cele cu maria raspunsul il gasesti in prima propozitie din accest comment.

Da.. La Maria vorbeai cu mine si visai sa vina in nwo ea si cu inca ceva baieti, sa nu mai zic, ca ai ajuns sa imi lasi sate de la executor si imi dadeai info de la voi, da, aveti dreptate am avut spioni la voi, pe intemeietorul vostru, a trebuit sa intre diusi sitter ca sa pice circ, si va intrebati de ce pierdeti lumea 83, e doar vina voastra.
Cand ati recrutat jumate din bmb si oameni de la noi, nu v am vazut pe niciunul sa va plangeti pe aici, acum sunteti mari victime si vai ce urat jucam noi.

Multumim pentru participare si condoleante carierei de conducator diusi.

 

CharLye

member
Scor reacție
0
Da.. La Maria vorbeai cu mine si visai sa vina in nwo ea si cu inca ceva baieti, sa nu mai zic, ca ai ajuns sa imi lasi sate de la executor si imi dadeai info de la voi, da, aveti dreptate am avut spioni la voi, pe intemeietorul vostru, a trebuit sa intre diusi sitter ca sa pice circ, si va intrebati de ce pierdeti lumea 83, e doar vina voastra.
Cand ati recrutat jumate din bmb si oameni de la noi, nu v am vazut pe niciunul sa va plangeti pe aici, acum sunteti mari victime si vai ce urat jucam noi.

Multumim pentru participare si condoleante carierei de conducator diusi.


Foarte bine spus. Hoții striga Hoții … asta e diusi. Măcar taci din gura și accepta ca ai fost bătut cu armele tale. Măcar de Rușine și tot taceam in locul tău. Seara făina!
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
nu stiu despre ce vorbesti

normal ca nu stii despre ce vorbeste cand va ridica mingea la fileu, in loc sa va ajutati colegii care pierd sate veniti sa bateti campii pe aici. Pierdeti lumea exact pe jocul ales de voi, nu de noi. Sunteti o adunatura de slabani.
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
normal ca nu stii despre ce vorbeste cand va ridica mingea la fileu, in loc sa va ajutati colegii care pierd sate veniti sa bateti campii pe aici. Pierdeti lumea exact pe jocul ales de voi, nu de noi. Sunteti o adunatura de slabani.
:))))))))) care minge? care fileu? vezi ca te-ai apucat de cantat la masa gresita

te-ai trezit tu sa vorbesti despre sprijnirea jucatorilor, cand voi nu aveti abia 5 oamei in top 15, doar 2 in top 10 :D

1633107575870.png
 
Ultima editare:

mauLLL

member
Scor reacție
0
:))))))))) care minge? care fileu? vezi ca te-ai apucat de cantat la masa gresita

te-ai trezit tu sa vorbesti despre sprijnirea jucatorilor, cand voi nu aveti abia 5 oamei in top 15, doar 2 in top 10 :D

Vezi atașament 4303
Pai cand in top 10 agresori 7 sunt din Void..evident ca aia bubuiti au scor mai mare ca sustinatori:))) hai ca asa ai plans si pe 78, ia o la vale, mai canta si pe la alte mese. Am fost cu 2 clase peste voi pe harta, ati incercat sa castigati cu manevre si v-am demonstrat ca pana si acolo suntem peste voi. Cand NWO avea tot k45 castigat noi ne bateam cu 3 familii pe K si nu ne dadea nimeni nicio sansa. Ce ati facut cu avantajul ala? Ati stat sa rupeti internele si barbarele:)) ati pierdut de slabi ce sunteti, nu mai cautati motive pe la altii. Sunt curios pe cate lumi mai trb sa ia nwo bataie pana dispare definitiv
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Pai nu avem deoarece nu ați știut sa atacați.. Ați câștigat k-ul înaintea noastră, nu ați jucat deloc agresiv, ați făcut farm village..
Am zis ca aveți deff în sate din spionaj ele executate astăzi. Și-ți zic 100% ca am găsit pe puțin 12 15 fuluri acasă. Asta deoarece nu am trecut cu spionii pe toate satele. Deci jocul în mare parte lați pierdut voi. Nu ați știut sa profitați de avantaj. Putea fi o lume echilibrata și jucata mai bine de 7 8 luni. Dar v-am surclasat pe lumea aceasta. Succes pe viitor
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
VA PUPAM PA PAAAAA NA NA NA NAAAAA VA PUPAAAAAM PA PAAAA NA NA NA NAAAAAA VA PUPAAAAAAAM PA PAAAAAAAA
 

ironically

member
Scor reacție
0
Pai cand in top 10 agresori 7 sunt din Void..evident ca aia bubuiti au scor mai mare ca sustinatori:))) hai ca asa ai plans si pe 78, ia o la vale, mai canta si pe la alte mese. Am fost cu 2 clase peste voi pe harta, ati incercat sa castigati cu manevre si v-am demonstrat ca pana si acolo suntem peste voi. Cand NWO avea tot k45 castigat noi ne bateam cu 3 familii pe K si nu ne dadea nimeni nicio sansa. Ce ati facut cu avantajul ala? Ati stat sa rupeti internele si barbarele:)) ati pierdut de slabi ce sunteti, nu mai cautati motive pe la altii. Sunt curios pe cate lumi mai trb sa ia nwo bataie pana dispare definitiv


Ce ai dragule, ca Uncheasu a rupt barbarele de la inceputul lumii, D1v1nno a rupt supportii, si voi rupeti scripturile, ca la fiecare organizat, pierdeti un anumit numar de sate, ca sunteti niste patetici, care nu stiu sa joace clasic, cum ati fi voi ca jucatori, daca nu ati juca cu 1000 de conturi per player, si daca nu ati fi plini de scripturi?
Shhh, pana cand jucati corect, nu aveti dreptul sa vorbiti, mai bine sa pierdem, decat sa fim niste amarati, care se cred atat de buni, cand anumite scripturi le fac treaba
Voi nici calculatorul nu stiti sa-l aprindeti, fara un tutorial, si vorbiti de jucat pe harta
 

dedei13

member
Scor reacție
0
Ce ai dragule, ca Uncheasu a rupt barbarele de la inceputul lumii, D1v1nno a rupt supportii, si voi rupeti scripturile, ca la fiecare organizat, pierdeti un anumit numar de sate, ca sunteti niste patetici, care nu stiu sa joace clasic, cum ati fi voi ca jucatori, daca nu ati juca cu 1000 de conturi per player, si daca nu ati fi plini de scripturi?
Shhh, pana cand jucati corect, nu aveti dreptul sa vorbiti, mai bine sa pierdem, decat sa fim niste amarati, care se cred atat de buni, cand anumite scripturi le fac treaba
Voi nici calculatorul nu stiti sa-l aprindeti, fara un tutorial, si vorbiti de jucat pe harta


intre timp pe harta..

Parte 1:
Triburi: Void, Void.
Parte 2:
Triburi: N.W.O,, N.W.O., N.W.O!, N.W.O?

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
100
Tabăra 2: 24
Diferență: 76

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
826,437
Tabăra 2: 184,157
Diferență: 642,280

chart
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
Pai cand in top 10 agresori 7 sunt din Void..evident ca aia bubuiti au scor mai mare ca sustinatori:))) hai ca asa ai plans si pe 78, ia o la vale, mai canta si pe la alte mese. Am fost cu 2 clase peste voi pe harta, ati incercat sa castigati cu manevre si v-am demonstrat ca pana si acolo suntem peste voi. Cand NWO avea tot k45 castigat noi ne bateam cu 3 familii pe K si nu ne dadea nimeni nicio sansa. Ce ati facut cu avantajul ala? Ati stat sa rupeti internele si barbarele:)) ati pierdut de slabi ce sunteti, nu mai cautati motive pe la altii. Sunt curios pe cate lumi mai trb sa ia nwo bataie pana dispare definitiv


Acum e clar pentru mine ca nu am cu cine vorbi. Tu vorbești doar chestii nascocite din capul tau. Cred ca e a 3-a oara cand iti spun ca nu am jucat cu NWO pe 78, dar tu tot insiști cand poti verifica lejer pe twstats. Multa baftă mai departe, parasesc forumul. E ca si cum ai vorbi cu animalele. De fapt e mai rau, macar ele mai înțeleg uneori ce zici.
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Acum e clar pentru mine ca nu am cu cine vorbi. Tu vorbești doar chestii nascocite din capul tau. Cred ca e a 3-a oara cand iti spun ca nu am jucat cu NWO pe 78, dar tu tot insiști cand poti verifica lejer pe twstats. Multa baftă mai departe, parasesc forumul. E ca si cum ai vorbi cu animalele. De fapt e mai rau, macar ele mai înțeleg uneori ce zici.
Dar am zis eu ca ai jucat in nwo?:)) am zis ca ai plans:)) ceea ce ai facut
 
Scor reacție
0
Da.. La Maria vorbeai cu mine si visai sa vina in nwo ea si cu inca ceva baieti, sa nu mai zic, ca ai ajuns sa imi lasi sate de la executor si imi dadeai info de la voi, da, aveti dreptate am avut spioni la voi, pe intemeietorul vostru, a trebuit sa intre diusi sitter ca sa pice circ, si va intrebati de ce pierdeti lumea 83, e doar vina voastra.
Cand ati recrutat jumate din bmb si oameni de la noi, nu v am vazut pe niciunul sa va plangeti pe aici, acum sunteti mari victime si vai ce urat jucam noi.

Multumim pentru participare si condoleante carierei de conducator diusi.


De ce esti sarac si dezinformezi ?
- Am intrat pe ex3cutor cand era in NWO circul cazuse deja.
- Inafara de Maria nu mi-a luat nimeni nici un sat cand eram sitter.
- Nu ti-am dat nici o informatie de la noi.

Ai si tu o realizare pe aceasta lume si te flexezi cu ea pe la toate nuntile. Esti nepotul meu dei o incercare de jucator, daca eu nu eram nici tu nu stiai ca existi. Ca ai fost pe contul Mariei cred ca este cea mai mare realizare a ta. :)


Sa intamplat sa castigati voi nice puteam fi noi. :) Felicitari!

Aici am raspuns pentru jucatori NWO nu pentru deidei11
 

dedei13

member
Scor reacție
0
Sa mori tu? ca eu dezinformez ?
asa si cu informatiile alea.. eu zic ca ai dat , tu zici ca n-ai dat , oare e adevarat sau nu


Vezi ca-ti pierde tribul 100 de sate pe organizat , ”conducatorule” , iti lasi oameni amanet si mai si tupeu sa iesi pe aici.
Stai flex , flexatule , ca pe lumea asta am mai multe realizari ca tine , una dintre ele , eu castig tu pierzi , a 2-a ti-am incheiat cariera de conducator , in loc sa te bazezi pe oameni tai , preferai sa cedezi sate la inamic in speranta ca ii recrutezi , ti-ai batut joc de munca omului ala , care chiar a jucat , ti-ai mai batut joc de alt om al tau si ai stricat un organizat pe el , organizat care era vital pentru voi sa iasa bine dar ti-ai aratat valoarea ca om si conducator si ati reusit sa iesiti pe minus -1 sat si - 1 un jucator de baza , felicitari .

Puteati castiga si voi , daca nu erai tu chiar erau sanse.
Aici am raspuns tot ptr oameni din nwo , merita sa stie si ei pentru cine au jucat .
Din rise of the diusi ai ajuns fall of the p***y
 
Scor reacție
0
Sa mori tu? ca eu dezinformez ?
asa si cu informatiile alea.. eu zic ca ai dat , tu zici ca n-ai dat , oare e adevarat sau nu


Vezi ca-ti pierde tribul 100 de sate pe organizat , ”conducatorule” , iti lasi oameni amanet si mai si tupeu sa iesi pe aici.
Stai flex , flexatule , ca pe lumea asta am mai multe realizari ca tine , una dintre ele , eu castig tu pierzi , a 2-a ti-am incheiat cariera de conducator , in loc sa te bazezi pe oameni tai , preferai sa cedezi sate la inamic in speranta ca ii recrutezi , ti-ai batut joc de munca omului ala , care chiar a jucat , ti-ai mai batut joc de alt om al tau si ai stricat un organizat pe el , organizat care era vital pentru voi sa iasa bine dar ti-ai aratat valoarea ca om si conducator si ati reusit sa iesiti pe minus -1 sat si - 1 un jucator de baza , felicitari .

Puteati castiga si voi , daca nu erai tu chiar erau sanse.
Aici am raspuns tot ptr oameni din nwo , merita sa stie si ei pentru cine au jucat .
Din rise of the diusi ai ajuns fall of the p***y


Felicitari pentru strategie si ca ati castigat aceasta lume :D

Spor incontinuoare si pe alte lumi si in viata.


Iar daca te-ai gandi umpic nu ai mai arunca cu atata ura in oameni, nu poti da vina pe un singur om pentru esecul unui trib si nici pe victoria unui trib. Referitor la pierdut si castigat este prima lume pe care o pierd ca si conducator. Dupa o pauza de 2 ani+. Iar vorbind de realizari nu mai minti ca ai realizari :) Ca profilul tau face striptease.


Iar cu abandonul iar habar nu ai despre ce vorbesti nici nu ai fost langa mine nici nu ti-am spus ce sa intamplat atunci.



Numai Bine! :)
 
Ultima editare:

xmass

member
Scor reacție
0
Unu si unu aici fratilor,jucatori vechi covidati noi,eu zic ca tot balciu asta se trage de la rapel ,s-au drapel,aveti-va ca fratii sa nu va intepe altii
 

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
O lume de KK, la fel ca si asta, castigata doar prin manevre. Am fost acolo(in nwo). D1v1n0, un jucator slab care se bazeaza pe pp si manevre. Daca lipseste una din ele, pierde jocul. Am jucat acolo, unde NWO sub conducerea acestui adevarat maestru al jocului, abia de ciupeau sate de la glory. S-au milogit de Greeen sa vina sa ii ajute cu razboiul. Dupa ce green a carat NWO-ul in spate si ii nenoroceau pe Glory, conducerea a hotarat sa tradeze. Au facut alianta cu Glory si au scos Greenul. In momentul in care au tradat, am realizat cat de infecta e conducerea, am cedat satele si am iesit.crede-ma ca stiu sa pierd si apreciez jucatorii buni, pe 74 am aplaudat pe forum tribul NG dupa ce am pierdut in fata lor. Dar aici nu as putea gasi nici un cuvant de lauda la adresa Void. Toate cele bune!


Slab e omul asta Divino care te-a batut pe 2 lumi pe care am jucat si eu... daca zici ca el e slab, tu care esti mai slab ca el ce esti? Locul 1 pe 72, top 3 pe 80 si locul 1 pe 83....mda...
 
Sus