Interviuri Degeaba - Lumea 83

**vodo**

member
Scor reacție
0
Slab e omul asta Divino care te-a batut pe 2 lumi pe care am jucat si eu... daca zici ca el e slab, tu care esti mai slab ca el ce esti? Locul 1 pe 72, top 3 pe 80 si locul 1 pe 83....mda...

Imi cer scuze ca eu nu joc cu spioni care sa imi cedeze sate in mijlocul inamicilor si ca nu imi permit sa bag mii de euro in pp.
 

TrakkerV11

member
Scor reacție
0
A fost un interviu bun :)) Conform "regulilor" jurnalismului 4 pagini de reactii nu e rau deloc, mai ales aici :))
Mai avem sau asta a fost?
 
Scor reacție
0
Propun pe FRATELE si PROFESORUL meu mAAuLLLLL la interviu.

Sau daca vrea lumea pe cineva din Legend, atunci neaparat Devil Tasmanian - jucatorul ce trimite mesaje la inamici cand ii iese un auto din prima :)))))))))
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
Vorbe goale si fara sens am mai auzit. Deci aș prefera pe Devil sa mai auzim si noi ceva nou.
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Voi de ce nu acceptați interviul? Va e rușine ca ați avut avantaj și nu ați știut profita de el? În locul vostru as tace
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
:)))))))))))) ce avantaj boss? ai mancat de pe jos?
Noi cand am inceput lumea nu am avut nici o alianta. Erau toti contra noi. cu timpul s-au mai facut niste aliante ca sa mai echilibram oleaca situatia dar oricm era prea tarziu. Nu stiu la ce joc te uiti tu.

Legat de partea cu interviul. Posibil conducerea are motivele ei de nu vrea sa accepte interviul, dar asta se stia de cateva saptamani. In schimb de celelate triburi nu s-a vorbit nimic, asa ca am intrebat si eu sa vad daca si ei se abtin, sau poate au ceva de spus.

Deci ciocu mic acolo, ca esti pe langa tare.
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Așa-i, alianță cu moh, circ, dz.. Nu ați avut deloc. Mai bine taci.. Harta a demonstrat altceva..
Cel pe lângă observ ca ești tu..
Ati câștigat k-ul înaintea noastră. Ce ați făcut cu avantajul ala?
Când a venit războiul direct aveați mai multe sate decât noi.. Dar nah.. Doar gargara de tine. Pe harta cam slab
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
Bossule :))) Tu chiar nu stii ce vorbesti.

In primul rand cand zici "noi" te referi la alianta ANTANEI ( Void + UT + LEGEND + KMK +BMB). Ati mers brat la brat de la inceput. Din punct de vedere numeric ati fost mereu mai mult ca noi.

Acum sa iti prezint putin istoricul sa te pui in tema ca sa nu mai mananci **** aiurea:

1. La inceput de lume tribul "circ" a venit la noi si a vrut sa facem alianta. "AM REFUZAT". Alianta s-a facut mult mai tariuz cand nu prea a mai ramas nimic din circ.

2. Alianta cu MOH a fost facuta la fel mai tarziu cand tribul era deja in moarte clinica.

3. Noi nu am avut alianta cu DZ, ba chiar am avut si vreo doua organizate pe ei pana cand s-a decis ca trebuie sa facem o fuziune pentru a ne mari sansele de vicotorie.


Daca nu stii ce vorbesti, cauta-ti de treaba prin alta parte, si mai lasa leusteanul, ca nu iti face bine!
Spor!
 
Scor reacție
0
Propun pe FRATELE si PROFESORUL meu mAAuLLLLL la interviu.

Sau daca vrea lumea pe cineva din Legend, atunci neaparat Devil Tasmanian - jucatorul ce trimite mesaje la inamici cand ii iese un auto din prima :)))))))))
Cumetre știu ca îmi ești fan. Și te înțeleg.
Pune te rog mesaju pe care l-am dat dacă tot te murdărești la bot de maro.

Tot noname ești și asta fără aluzie la fratele unnamed.

Toate bune.
Lasa gargara. Nu te știu nu ma știi. Da îți dau clasa la orice ora.

Țuc,
DEVIL.
 
Scor reacție
0
Cumetre știu ca îmi ești fan. Și te înțeleg.
Pune te rog mesaju pe care l-am dat dacă tot te murdărești la bot de maro.

Tot noname ești și asta fără aluzie la fratele unnamed.

Toate bune.
Lasa gargara. Nu te știu nu ma știi. Da îți dau clasa la orice ora.

Țuc,
DEVIL.

De mesaje se cunoaste, nu e nevoie sa arat.

Normal ca imi dai clasa, fiecare al 2 jucator e profesor triburile (shout out to mAAAuLL)

Puc,
GOD.
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
Lasa ca am avut "placerea" de a juca cu tine pe 74 :))))) Am vazut ce pro player esti
Te sunam noi
 
Sus