Interviuri Lumea 13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31820

adenauer.

Nu faci ma si tu un interviu?

ca vorba aia le ai cu politica si ar trebui sa stii sa dai din clanta
 

DeletedUser9688

Niciodata nu e binevenita cearta, uneori ajunge sa desparta triburi, a se vedea un caz recent. Eu doar incercam o intrebare, nu e nimic daca ocolesti raspunsul.:D

te asigur ca in cazul meu nu si-a bagat nimeni coada.. si nimeni nu m-a influentat.. sa zicem ca m-am trezit cu fata la cearceaf intr-o buna zi (cu toate ca am dat stergerea noaptea :p)
 

DeletedUser

deci pandev lucreaza intr-o banca .

asta inseamna ca de luni pana vineri de la 8:00 - 16:00 (cel putin) are sitter :))))

foarte bune interviurile , mai aflam si noi informatii din ele .
 

DeletedUser

pandev se crede vedeta!

ia luat interviu :)))

cata onoare pe el :))))
 

DeletedUser

din DMC nu e intervievat nimeni? hai ma chiar asa:( sunt atatia care merita
 

DeletedUser27688

conducatorii din DMC sunt neinteresanti pentru cei care fac interviuri pe aici...
 

DeletedUser


bagator in seama ce esti si distrugatr de triburi...ma refeream la conducerea DMC nu la mine;)...dar na tu nu conduci multa minte, tu te potrivesti cu vorba aia, multa minte nu se cere, sa fi porst si sa-ai putere:D


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bagator in seama ce esti si distrugatr de triburi...ma refeream la conducerea DMC nu la mine;)...dar na tu nu conduci multa minte, tu te potrivesti cu vorba aia, multa minte nu se cere, sa fi porst si sa-ai putere:D

Oooo, multumesc , suna bine distrugator de triburi :D .Sunt "Porst" ?Iar hotul striga :"hotii" .
 

DeletedUser

sa il intervievati si pe alin09 sa vedem daca a terminat scoala generala:D
 

DeletedUser19202

da ia da tu domnu gabi un interviu cum stii tu daca tot zici...

si vezi ca andre linoge mai e un jucator...nu e bine ca multi pot face confuzie.;)
 

DeletedUser

da ia da tu domnu gabi un interviu cum stii tu daca tot zici...

si vezi ca andre linoge mai e un jucator...nu e bine ca multi pot face confuzie.;)


domnu superpandev, citeste posturile mele si vezi daca am zis ca cel care a facut interviul nu stie face un interviu...eu spuneam ca ar fi frumos din partea celor care se ocupa cu astea sa faca cu unul sau doi membri din conducerea fiecarui trib dominant de pe l13...pana acum sa facut cu cel putin un membru din fiecare trib de tot de pe l13 exceptie face fam DMC:(

In primul meu post la aceasta tema, daca esti atent spuneam ca mi-ar lace sa se faca atat cu 2 membri ai DMC-ului cat si cu muhamad care la momentul acela era membru bb, dar na voi cititi tot printre randuri:rolleyes:


p.s arata-mi si mie un cont cu numele de andre linoge pe l13 sau pe o alta lume:)
 

DeletedUser

probabil ca DMC-ul nu este categoric vazut unul dintre triburile de top (nu din top)
de pe aceasta lume!
 

DeletedUser

sunt sigur ca 206cc o sa fie abordata de gabi .

doar ca acum probabil sunt amanoua in vacanta :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus