Interviuri / Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser4920

Multumesc mult andrei de propunere , dar cred ca sunt oameni in Lumea a 5-a mai interesanti pentru un interviu decat mine.
 

DeletedUser1969

i-a un interviul lu rhadookoo numa sa nu sa nu ii pui intrebari sa se enerveze ca face urat........
 

DeletedUser1969

stranutelu astăzi la ora 11:45
sa dea dumnezeu sa ti se imolneaveasca copilu

stranutelu astăzi la ora 11:51
serios ia`o ca pe un felkde blestem,mi`as dori sa nu poate sa mai vorbeasca


mare om si stranutelu asta... cand vad asa oameni care is au viata pe triburile.ro imi vine sa :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

pai eu ce incercam sa va arat? sa dea acum interviu si sa se laude cu caracterul lui integru... deabia astept...
 

DeletedUser

@methalelf: deja se face mult spam.

o solutie ar fi ca acest thread sa fie curatat de toate posturile. sa fie inchis si sa postezi doar tu.

sugestiile si cererile de interviu sa le faci prin mesaj si pe forum si in joc.

chiar bine spune lizard....mult spam ptr nik ..
 

DeletedUser

:))))
No hai ca asta e tare!! Trei topicuri am deschis si pe toate trei aceeasi chestie! Stranutelu a zis, stranutelu a dres!
Mare branza!! Lucratzi cumva in presa de scandal!? Daca a facut o chestie buna n-atzi vazut-o...cum calca omu' in strachini hop si voi! Cu de-astea traitzi , nu!?
Get a life!!!
Noi tot cu el o sa ramanem...pana la marginea hartzii! Va ofticatzi rau!?
 

DeletedUser

M-am abtinut mult, dar se pare cu ne se poate altfel. Ce aveti fratilor cu stranutelu. De ce nu va vedeti de triburile voastre si de razboaiele voastre cu NOI sau cu altii fara a face atata spam. Am observat, ca daca luam mai putine sate de la dusmani sau ei i-au mai multe sate de la noi, o mare parte din lume tot e nemultumita de NOI. Se incearca tot felul de tertipuri pentru a denatura tribul. Ca suntem multi si prosti, ca stranutelul ne conduce cu mana de fier, ca facem inobilari interne, etc. Care e problema voastra? Vedeti-va vo rog frumos de tribul vostru fara a mai privii si jignii ograda vecinului. Nu e frumos.
 

DeletedUser184

frumos topic, frumoasa initiativa...pacat ca e doar spam...
aveti 2 variante:
1. inchid topicul
2. las topicul deschis si reveniti la subiect
voi alegeti
 

DeletedUser

ok, sunt de-acord pentru interviu mâine de la ora 16:00
girlhide.gif
 

DeletedUser3633

frumos topic, frumoasa initiativa...pacat ca e doar spam...
aveti 2 variante:
1. inchid topicul
2. las topicul deschis si reveniti la subiect
voi alegeti

Mai bine te-ai ocupa de probleme mai importante cum ar fi bonusul ala de noapte....sau :confused:
 

DeletedUser11242

Ai zis'o =)) si care ar fi doleantele tale , ai vrea cumva sa scoata bonusul de noapte ? :p
 

DeletedUser3633

Ai zis'o =)) si care ar fi doleantele tale , ai vrea cumva sa scoata bonusul de noapte ? :p

Ar fi cazul ca tu sa nu te mai bagi in seama aiurea am zis probleme importante cum ar fi bonusul de noapte ....dar ce sa stie noobul de tine cand ea numai sate moca si nu ataca deloc...ciocu mic si joc de glezne;)
 

DeletedUser11242

La ce raspuns sa ma astept din partea ta.
Dar nu vezi cat de "destept" esti ... odata ce lamine ti'a raspuns in alt topic , "problema a fost sesizata catre echipa de administrare din germania" , ce rost a mai avut sa ii atragi atentia si aici ? ... dar na trebuie sa va intelegem si pe voi
, fi mandru , nu esti singurul ;)
 

DeletedUser7916

fratilor voi nu cititi decat politica si propaganda l5 ??? daca tot sunteti pe forum mai cititi si altceva. ... cum ar fi problemele aparute pe server sau stiu eu ce ... felicitari alex ca nu esti ca ceilalti "incuiati" ;)
 
Sus