Interviuri

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19202

pai sa va zic si eu ceva

-tirania nu e singura forma si chiar nu e de preferat...poate ca se obtin rez bune..dar va garantez eu ca e de scurta durata si se termina urat(nimeni nu joaca in scarba )

-"sa aiba echipa lui"- aici in principiu de acord desi e de discutat pt ca sa vazut in momentu in care faci dif intre juc ies discutii
-"un trib fara o garda pretoriana ( jucatori privilegiati care raspund direct in fata sefului si care sa poata sa zdrobeasca orice impotrivire interna. )" asta se poate face..dar de aia pica toate majoritatea triburilor...parerea mea ca e de evitat nu cunosc trib pe nici o lume care sa fi reusit asa in schimb cunoasc cateva care au picat exact din cauza asta;)

in final imi permit sa va dau si eu o parere despre calitatile unui lider daca tot vorbim,de asta
-bun jucator neaparat, on 20/24 minim., si conteaza f mult sa fie diplomat intelegator si sa ** f mult cu jucatorii mentinandui mereu in priza(tot astfel realizanduse si controlul asupra tribului)...si avand grija de problemele .lor.astea sunt cerinte minimale..peste care se mai pot adauga destule
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus