Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru ca avem topic inchis deschid unul nou :p

Am cateva propuneri :
- mitycus
- ktasem
- see us in hell
- mao
- liana
- florinakis
- tmc85 ( aleg doar un coleg si prieten in acelasi timp desi as vrea cu mult mai multi )
- dntsoldier
- valea regilor
- inofensiv

ps : nu fac misto . ar fi ok sa se ocupe cineva de interviuri si sa mai citim si altceva in afara de discutiile pe care le stim deja
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru tine cred ca am sa ii rog pe cei de la revista unica sau de la editura catavencu
 

DeletedUser44089

Unica ?!
aaa , ai fost pe la emisiunea de 3 X femeie si acum ai impresia ca toti sunt ca tine ?
nu baietel , mie imi plac femeile , dar tu nu faci parte din alea care imi plac mie .
dar am un prieten la Bucuresti , daca vrei te combin cu el .
pt tine gratis .
asa mai apari si tu in Can Can sau Libertatea :)) visul tau .... nobule :)))


ps: asta ca sa stie intelectul lui matale' ca si noi putem sa jignim subtil .
 

DeletedUser44089

asta e cea mai inteligenta replica a ta ? :)))
slab pustiule , slab .

de data asta "provincia te-a dat cu var "

ps: atata timp cat nu ma trimite nenea rakanishu in vacanta ,pot sa ti scriu niste pamfleturi ,de cei de la revista ta "Academia Catavencu " o sa moara de invidie .:))
nobule :))
jignirea ta preferata :))

nici nu m-ar fi interesat de prostiile pe care le scrii despre mine . pt ca stiu ca doar atata poti . sa jignesti .asta e marea ta refulare , jignirea unuia care nu te a bagat in seama pana nu te-ai bagat tu in seama.
iti dai seama ca nu stiai cum sa te faci si tu vedeta pe l28 :))
Anastasia iti luase fatza prea tare :))) nobule :)))
 

DeletedUser

NOOB sunt , nu ai vazut ce scrie la profil ? si zau ca sunt mandru ca-s noob :p :)
cred ca dupa postul asta ai dat fuga la oglinda sa vezi ce zambet frumos afisezi , e misto cand tu centrezi tu dai cu capul ?
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Avand in vedere ca nu va puteti abtine de la jigniri, topicul este inchis si va fi sters in 2 zile maxim.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus