Interviuri

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

Ar fi ceva, dar doar daca intrebarile le-am pregati noi, forumistii.
Altfel nu stiu cat ar mai fi de interesant.

:)

Ai perfecta dreptate :p

kokosoboy, poate iei in calcul si varianta asta :) Un set de 10 - 20 intrebari ale fprumistilor catre carmi :)
 

DeletedUser

Ar fi ceva, dar doar daca intrebarile le-am pregati noi, forumistii.
Altfel nu stiu cat ar mai fi de interesant.

:)
Asta chiar ar fi interesant. Sa fie alese intrebari pe care cei de pe forum le doresc. O idee buna. Vokiel, nu stiu insa daca se va si concretiza :)
 

DeletedUser

Il propun pe BlooM

fost jucator triburile,fost intemeietor abc...,fost moderator,si unul dintre primii moderatori !

si un interviu cu carmi ar fi interesant,multa lume ar vrea sa o cunoasca pe stapana jocului
 

DeletedUser

Am vazut-o pe carmi pe aici, pe topicul asta. Ea e "tinta" ideala ptr un interviu serios, pentru a face fata intrebarilor jucatorilor. Pana la urma se mai asteapta mult pana la urmatorul interviu? :(..Deja s-au facut cateva propuneri, poate ca ar trebui sa se si aleaga canditatul ptr interviu. Poporul vrea sange:rolleyes:
PS:
...si un interviu cu carmi ar fi interesant,multa lume ar vrea sa o cunoasca pe stapana jocului
Cand ai spus asta m-am gandit la:
Carmi ca stapana a circului (circul fiind acest server), adminii si moderatorii fiind clovnii, trapezistii, dresorii sau ce mai e la la circ (il si vad pe lamine cu un nas urias rosu de clovn , pe rumi si albertus le vad ca niste dresoare, ), iar jucatorii de rand sunt spectatorii.
 

DeletedUser

o asteptam pe carmy sa ne impartaseasca cate ceva din spatele jocului...:)
 

DeletedUser1195

PS:

Cand ai spus asta m-am gandit la:
Carmi ca stapana a circului (circul fiind acest server), adminii si moderatorii fiind clovnii, trapezistii, dresorii sau ce mai e la la circ (il si vad pe lamine cu un nas urias rosu de clovn , pe rumi si albertus le vad ca niste dresoare, ), iar jucatorii de rand sunt spectatorii.

nihilius,nu pot sa cred!Cum adica jucatorii sunt spectatorii?Ei sunt cea mai importanta parte a circului.Te las pe tine sa hotarasti care anume:)
 

DeletedUser

Eu recunosc ca sunt o fiara salbatica, bine eu ca pe mine nu ma dreseaza nimeni ca ii musc cu rautate. :D

Ma uit la albertus si mi se pare ca e gustos si mie imi e fomica. Cred ca il pap.

Eu vreau un interviu cu mladie :D .
 

DeletedUser1195

pe albertus ai putea sa o papi,dar nu cred ca o sa fii prea fericit.Ori iti rupi coltii,ori mori otravit:)
 

DeletedUser

nihilius,nu pot sa cred!Cum adica jucatorii sunt spectatorii?Ei sunt cea mai importanta parte a circului.Te las pe tine sa hotarasti care anume:)
Albertus... Jucatorii sunt spectatori in sensul ca ei sunt "serviti" de catre toata echipa de la circ (carmi, admini, moderatorii). Echipa trebuie sa aiba grija de buna desfasurare a intregului spectacol (jocul in sine). Pe scurt, asa cum un politist are drept scop protectia cetateanului, lucreaza in beneficiul acestuia, la fel si adminii au drept scop binele jocului,al jucatorului. Intr-un fel ciudat sunteti in slujba noastra.
ps: de ce vrei sa imi strici imaginea cu circul... :((
later edit:
thedukesd2008 nu te lua de albertus... nu o papa nimeni !!!
 

DeletedUser

Pana la urma se mai asteapta mult pana la urmatorul interviu? :(..Deja s-au facut cateva propuneri, poate ca ar trebui sa se si aleaga canditatul ptr interviu. Poporul vrea sange:rolleyes:

Nu fi dezamagit! E pe vine! :D
Vocea poporului este foarte importanta pentru comunitatea ROTWStats, din cauza aceasta nu e foarte important sa ma citesc pe mine pe acest forum. Daca nu postez, nu inseamna ca nu citesc. Ba chiar mi-a placut chestia cu circul, dar tot nu mi-am dat seama de rolul meu la circ... :confused: :D

Am luat la cunostinta ideile de pana acum si mi-am hotarat ordinea interviurilor. Insa, mai e o problema. Actorii principali, nu prea sunt online. :rolleyes: Din cauza asta dureaza asa de mult. :(
 

DeletedUser

Nu fi dezamagit! E pe vine! :D
Vocea poporului este foarte importanta pentru comunitatea ROTWStats, din cauza aceasta nu e foarte important sa ma citesc pe mine pe acest forum. Daca nu postez, nu inseamna ca nu citesc. Ba chiar mi-a placut chestia cu circul, dar tot nu mi-am dat seama de rolul meu la circ... :confused: :D
Rolul tau la circ.... tu esti ala care imparte biletele :D

Am luat la cunostinta ideile de pana acum si mi-am hotarat ordinea interviurilor. Insa, mai e o problema. Actorii principali, nu prea sunt online. :rolleyes: Din cauza asta dureaza asa de mult. :(
Trage-i de manuta sa fie online... Uite la ei ...Ce oameni... Ii vrem si trebuie sa ii avem...
 

DeletedUser

Nu stiam ca albertus e o ea. Numele ma facea sa ma gandesc ca e un el. :D Nu am gasit aceasta informatie pe nicaieri. :p

nihilius nu stii ca la circ mai au loc si accidente, in cazul de fata eu fiara salbatica din jungla amazoniana o pap pe albertus. :D Inca ma mai gandesc daca o pap cu fulgi cu tot sau am rabdare sa dau jos fulgii. :D

Un interviu cu Valiusha as vrea. :D
 

DeletedUser

Am luat la cunostinta ideile de pana acum si mi-am hotarat ordinea interviurilor. Insa, mai e o problema. Actorii principali, nu prea sunt online. :rolleyes: Din cauza asta dureaza asa de mult. :(

sau actorii principali sunt recalcitranţi. cineva mi-a promis că mă bate personal pentru nominalizare :)))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

M-am razgandit. Cred ca as vrea sa vad un interviu cu albertus.
Sunt sigur ca ar avea multe lucruri interesante de spus :)
 

DeletedUser

Daca se va face interviu cu allbertus am eu o serie de intrebari. Dure si acide cu tente de atac la persoana :D .

Principala mea intrebare va fi de ce daca este o ea a ales un nume care te face sa crezi ca este un el. :p

Mai am cateva dure, dar le pastrez pentru interviu. :D
 

DeletedUser1195

albertus e un nick ca oricare altul.Probabil undeva in subconstient exista ideea ca intr-un joc de razboi sexul feminin are mai putine sanse.:)
Cum disimularea nu e punctul meu forte,am recunoscut repede ca albertus este de fapt o ea si s-a si dovedit ca,desi e un joc de razboi,asta iti poate aduce chiar avantaje:)(inca mai exista cavalerism:) )
 
Sus