intreabare pentru un admin!

  • Autor subiect DeletedUser20100
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20100

daca un prieten intra de la mine pe calculator pe contul lui de triburile fara sa interactionam se sanctioneaza cu blocare permanenta??



multumesc anticipat!
 

DeletedUser

dap. daca inainte nu ati trecut impartirea legaturii de internet. (dar ceva imi spune ca nu e contu prietenului tau)
 

DeletedUser

daca intra o singura data, intamplator, si nu interactionati timp de 24 de ore, nu are de ce sa te baneze chiar daca nu aveti legatura de internet declarata.
 

DeletedUser

Din ce stiam eu regulamentul de la inceputul jocului este permis nu mai mult de 4 logari pe saptamana de pe acelasi ip pe mai mult de un cont fara insa a interactiona intre conturi si fara a avea legatura comuna declarata .Mai nou regulamentul s-a schimbat .Oricum poti fi sigur ca daca calci pe bec se vede si vei fi sanctionat
 

DeletedUser

interactionat inseamna ca ati atacat si un jucator (amandoi deodata) dupa ce el s-a logat la tine. sau tu la el

faci tiket si cer explicatii de ce ai fost inchis.adminul care se ocupa de caz iti va pune toate dovezile la dispozitie
 

DeletedUser30491

salut mie mi sa blocat contul cu acelasi nume " erzengel " si astept un raspuns la reclamatie de vreo 2 saptmani ... vreau sa stiu cum pot sa imi dezactivez contul si sa incep de la inceput ...
 

DeletedUser

salut mie mi sa blocat contul cu acelasi nume " erzengel " si astept un raspuns la reclamatie de vreo 2 saptmani ... vreau sa stiu cum pot sa imi dezactivez contul si sa incep de la inceput ...

in citeva zile o sa devina sat parasit ( pt inactivitate ) si o iei de la cap
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus