intrebare administrator triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mi-am cumparat de 2 ori 3 pct cont premium ptr cica 14 zile.
de ambele dati dupa utilizarea a 2 pct, pe al treilea l-am pierdut...vreau sa stiu si eu de ce????
si inca ceva....cand vrei sati activezi contul premium te intreaba...activezi un pct prem. echivalent a 3 zile?pai dak...1 pct premium = 3 zile...nu? atunci ...cum..... ? * ? fac 14 zile? ca eu nu mai inteleg nimik...
 

DeletedUser


Uite aici

» Cont-Premium pentru 30 de zile (5 puncte)

» Cont-Premium pentru 14 zile ( 3 puncte)

» Cont-Premium pentru 3 zile (1 punct)

Si cum adica pierzi un punct?
 

DeletedUser

premium.....??????????

adik...am folosit 2 pct dupa care al treilea ial de unde nui...nush ce sa zic mai mult de atata...si asta de 2 mi sa intamplat
 

DeletedUser

Adică ai activat de 4 ori premium pentru 3 zile?:eek: Vezi că acolo mai e si "reclama" poate ai dat din gresală şi ţi-a consumat din puncte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu cât iţi activezi mai multe puncte, cu atât timpul de premium este mai lung.
 

DeletedUser431

sau ai jucat o runda speed si ti-a mancat si acolo un punct premium daca nu ai fost printre primii 100....
 

DeletedUser184

pentru a vedea istoricul contului premium, da click pe premium-->protocol-->acolo vei vedea data cand ai cumparat contul premium, lumea unde s-a activat si nu in cele din urma perioada pentru care ai activat.
 

DeletedUser

ok, sa lamurit, next :p asta ca sa nu mai deschid inca o tema :-?? Infractions: 0/1 (5) asta ce inseamna ?? cate infractiuni mai pot face pana sa fiu trimis in vacanta ??
 

DeletedUser

ok, sa lamurit, next :p asta ca sa nu mai deschid inca o tema :-?? Infractions: 0/1 (5) asta ce inseamna ?? cate infractiuni mai pot face pana sa fiu trimis in vacanta ??

una. la 10 puncte ai castigat o vacanta de o saptamana (parca) in insulele barba din dos :D
 

DeletedUser

yo vreau in insulele bashimash (si cu "sh"-urile astea sper sa o castig :p)


Adevarat, ai reusit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ok, sa lamurit, next :p asta ca sa nu mai deschid inca o tema :-?? Infractions: 0/1 (5) asta ce inseamna ?? cate infractiuni mai pot face pana sa fiu trimis in vacanta ??

Inseamna ca ai o infractiune in valoare de 5 puncte. Daca mai incalci regulamentul inaintea expirarii acelui warn, in functie de gravitatea incalcarii, te duci in "vacanta" pentru o anumita perioada.
 

DeletedUser

Inseamna ca ai o infractiune in valoare de 5 puncte. Daca mai incalci regulamentul inaintea expirarii acelui warn, in functie de gravitatea incalcarii, te duci in "vacanta" pentru o anumita perioada.

Eu le colectionez! :D
Cum expira unele, acumulez altele si altele...:D
 

DeletedUser184

observ ca s-a primit raspuns la intrebare asa ca voi inchide tema.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus