intrebare(demolare)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

salut! de ceva timp ma framanta un gand! daca demolezi o cladire iti poti construi o alta in locul ei?:confused:
 

DeletedUser

Da, cu siguranta, daca darami grajdul, de exemplu, poti construi 2 cazarmi mai mici in locul lui, scrie si in tutoriale...
 

DeletedUser

Da, cu siguranta, daca darami grajdul, de exemplu, poti construi 2 cazarmi mai mici in locul lui, scrie si in tutoriale...

ce rea esti ma:mad:...da e bun rapunsu totusi:p

@liquidflorin cand ai sa ma cresti vei avea nevoie sa mai demolezi cate o cladire cu cateva nivele sati faci loc de trupe asta e scopul demolarii
 

DeletedUser

ce rea esti ma:mad:...da e bun rapunsu totusi:p

@liquidflorin cand ai sa ma cresti vei avea nevoie sa mai demolezi cate o cladire cu cateva nivele sati faci loc de trupe asta e scopul demolarii

sau demoleaza zidul ca nu avem loc sa intram pe poarta principala
 

DeletedUser

daca darami ascunzatoarea poti sa construiesti o ferma? si fieraria dupa ce ating niv 20 pot sa o demolez sa mai fac inca o ferma?:confused:
 

DeletedUser

eu ce sa zic.......cu toata ironia voastra am aflat ce vroiam......mercic
si inca un lucru: ca sa construiesti o a doua cladire de ac fel trebuie sa ai cladirea initiala complet construita?k nu stiu knd pot sa construiesc.....si cu asta am terminat....:-h
 

DeletedUser1563

eu ce sa zic.......cu toata ironia voastra am aflat ce vroiam......mercic
si inca un lucru: ca sa construiesti o a doua cladire de ac fel trebuie sa ai cladirea initiala complet construita?k nu stiu knd pot sa construiesc.....si cu asta am terminat....:-h

Un tip de cladire poate fi contruit o singura data intr-un sat.

In alt sat poti construi din nou cladirile dar nu mai mult de o data.

Uite un exemplu. Daca ai construit cazarma intr-un sat nu mai poti construi o a doua cazarma in satul ala, dar o poti construi in alt sat, asta daca reusesti sa cuceresti alt sat...
 

DeletedUser

:D daca voi nu sunteti in stare sa-i explicati... noroc de admini :D ( poate trebuiau niste fonturi mai mari :confused: )
 

DeletedUser523

ce oameni rai!:D;)mai dar voi cand ati fost la inceput nu ati pus tot aceste intrebari:confused:de ce sunteti acum sar:confused:;)castici
 

DeletedUser

eu ce sa zic.......cu toata ironia voastra am aflat ce vroiam......mercic
si inca un lucru: ca sa construiesti o a doua cladire de ac fel trebuie sa ai cladirea initiala complet construita?k nu stiu knd pot sa construiesc.....si cu asta am terminat....:-h

Tu probabil ca joci si Travian, acolo poti avea mai multe ascunzatori dupa ce ai facut-o pe prima la maxim.

Aici nu se intampla acelasi lucru.


Recomand sa intri intr-un trib si sa intrebi colegii cu exp de acolo, in felul asta eviti glumele de aici.

Mie mi s-a raspuns la 1 sg intrebare pana acum, aici pe forumul mare asa ca evit sa ma postez
 

DeletedUser

=))

nu ma lasa sa postez decat daca mesajul are peste 10 char.. scriu si eu ce ma apuca

daca tot sunt aici, sa ma uit daca mi s-a raspuns la intrebarile mele de acum 2-3 luni...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus