Intrebare despre sprijin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am langa mine un sat parasit (ma rog, mai multe - irelevant).
Si ma intrebam :
1) daca trimit spioni spijin primesc si eu raportul despre cine il mai ataca si cu ce?
2) cum imi retrag sprijinul inapoi?

PS:gurilor "intepatoare" : nu sunt "n00b", dar nu am mai incercat asa ceva niciodata si prefer sa intreb pe cineva care stie :p
 

DeletedUser

1.NU!...o sa primesti doar raport(daca satul respectiv este atacat) care te anunta ca respectivul sat a fost atacat/scoutat
2.Privire generalã asupra satului-->Piaþa centralã -->Trupe-->Trupe în alte sate si le chemi inapoi
:D
 

DeletedUser

1.NU!...o sa primesti doar raport(daca satul respectiv este atacat) care te anunta ca respectivul sat a fost atacat/scoutat
2.Privire generalã asupra satului-->Piaþa centralã -->Trupe-->Trupe în alte sate si le chemi inapoi
:D

mersi mult :D
 

DeletedUser

Am langa mine un sat parasit (ma rog, mai multe - irelevant).
Si ma intrebam :
1) daca trimit spioni spijin primesc si eu raportul despre cine il mai ataca si cu ce?
2) cum imi retrag sprijinul inapoi?

PS:gurilor "intepatoare" : nu sunt "n00b", dar nu am mai incercat asa ceva niciodata si prefer sa intreb pe cineva care stie :p

Daca nu stii sa-ti retragi trupele de la un sprijin, poate ca nu esti noob, dar inseamna cel putin ca n-ai jucat pana acuma... deh cam tot una..
 

DeletedUser

Daca nu stii sa-ti retragi trupele de la un sprijin, poate ca nu esti noob, dar inseamna cel putin ca n-ai jucat pana acuma... deh cam tot una..

Stai ca n-ai inteles
1) Nu am spus ca sunt expert
2) Am spus ca nu sunt noob pe baza faptului ca am mai jucat, stiu care e miscarea.
3) Ca sa intaresc afirmatia 2) exemplific prin faptul ca atunci cand am mai jucat, am avut "in spate" pe cineva care se stia prea bine..Eu NU am trimis trupe sprijin. Doar am primit. Cu alte cuvinte, el juca in locul meu, eu deprindeam ce face :p el imi spunea tot ce tre sa fac :p

deci eu am pus o intrebare simpla, deoarece nu m-am mai confruntat cu o astfel de situatie. Dar atacuri, farmari, dezvoltari DA. SPRIJIN NU! :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus