Intrebare - jefuitori

  • Autor subiect DeletedUser27322
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27322

Am si eu o mare nelamurire , poate este cineva in stare sa ma lamureasca si pe mine . Sunt jucatori care jefuiesc intr-o zi 20-30.000 sate ( are in jur de 4.000 puncte ) ... Cum e posibil asa ceva ? Stiu ca folosesc scripturi , dar si eu am script de farmare si daca jefuiesc 400 sate intr-o zi , sunt tare... ( am ~2.000 puncte ) . Ziceti-mi si mie ce script , sau de unde-l iau , daca e legal...

Multumesc...
 

DeletedUser

Da , baga 3 sate cu 3 trupe de atac si ataci pana tampesi , dar sa le dai in prealabil zidul a 0.
 

DeletedUser31480

Da , baga 3 sate cu 3 trupe de atac si ataci pana tampesi , dar sa le dai in prealabil zidul a 0.

mai bine dai farm normal si iesi la o bere ;) Nu am auzit de alt script de farm inafara de cel pe care il fol toata lumea :rolleyes:
Cati caluti ai in script ? 400 de sate in 24 de ore e totusi cam putin ...
 

DeletedUser

mai bine dai farm normal si iesi la o bere ;) Nu am auzit de alt script de farm inafara de cel pe care il fol toata lumea :rolleyes:
Cati caluti ai in script ? 400 de sate in 24 de ore e totusi cam putin ...

un singur sat au in script cei ce fac atatea farmuri, rup zidul/cazarma si principala (sa nu faca zid) unui barbar lipit de ei si dau nonstop pe acel sat, cu un usor...nu iti trebuie 20k sate in script.
 

DeletedUser31480

un singur sat au in script cei ce fac atatea farmuri, rup zidul/cazarma si principala (sa nu faca zid) unui barbar lipit de ei si dau nonstop pe acel sat, cu un usor...nu iti trebuie 20k sate in script.

aha, pare mai "logic" asa. Ce au facut trofeele astea din oameni :))
 

DeletedUser1198

banuiesc ca te referi la L24 :) stai linistit ca tu din 400 de farmuri strangi mai multe resurse decat ei din 20.000 :)
 

DeletedUser27322

Da , la L24 ma refer... Pana acum am furat 700.000+ resurse la 2.000 puncte... + ca mi-am rupt o data toata armata... Mersi de raspuns .
Momentan am 25 cav us in script... Dar nu stiu care e ala care il are toata lumea... Eu am ala de iti faci in bara de la premium si te duci la piata centrala si dai pe ala , dai atac... pana iti vine rau... Daca exista altu ziceti-mi si mie :).
Mersi mult.
 

DeletedUser

Exista destule altele cu un complex de folosire mai ridicat pentru unii dar ala da, toata lumea il stie...
 

DeletedUser

Da , la L24 ma refer... Pana acum am furat 700.000+ resurse la 2.000 puncte... + ca mi-am rupt o data toata armata... Mersi de raspuns .
Momentan am 25 cav us in script... Dar nu stiu care e ala care il are toata lumea... Eu am ala de iti faci in bara de la premium si te duci la piata centrala si dai pe ala , dai atac... pana iti vine rau... Daca exista altu ziceti-mi si mie :).
Mersi mult.

asta pe care il ai lasi 5 caluti in el si doar un singur sat cel mai apropiat si 'bati' la satul ala pana-ti ies ochii din cap sa iei jefuitorul ;)
 

DeletedUser27322

Nu vreau jefuitoru... ce sa fac cu el ? :)) ... Doar eram curios cum reusesc aia sa atace atat... Multumesc pt. raspunsuri. Spor la innobilat ! :)
Un moderator poate inchide topicul .

O zii buna! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus