intrebare pentru admini

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14000

nu se poate sa ma trimita la shoping? ca suna mai bine decat ce ai zis tu acolo :))

Numai de bine imi urezi nihi :*
 

DeletedUser

Hei, acuma toti vreti la margine ?!?.. Stati la coada sau mai bine luati tickete de ordin si veniti cand vi se striga numele, ce atata libertate pe aici.

Tu intrii ? Sa stiu daca sparg pusculita sa ofer recompensa si pentru tine.
 

DeletedUser

vedeti ce topic plin de iubire am deschis eu aici, si ma acuzati ca vreau sa fac valuri.
totusi prea mult staff acolo in tribul ala:D
 

DeletedUser9688

ValyDLR ingerasa PUSKI-ILIE Lord Adex justme88-? jackass20 Takeshi Tikano steaua cazatoare Extraction Point F1nu.ro- freedomwood L0stSoul CIOBIBUBU vasy988 iogina fisu-? stil alizeea coditze marusk89 gabytza17 b3stialu boggy-arsenal1990 sylv3r FreeSoul Jane Doe Kala RockGirl lamine - ? OrlandoFarmec - ? kohtaus trifrazvy v3rra posi.alexandru ErwinnRommel Led.Zeppelin eddytheonly Hooligan2009 *Paladinul* Earl Diamondback quazor Mirificu pacientul nervotic pelop p01nt3r SUPERPANDEV plesuv Say Yes Love Say Yes Smoke smokin-wave -Cita- YoZeFiNy Durex Play kingbute R-Star claudia09 kidofangel Dj.Misu23 Tijs Verwest succubus incubus zamolxe mefisto


bai astia din lista asta.... puteati sa ma anuntati si pe mine :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mai asta de mai sus, vezi ca pe tine te-a anunat altcineva ceva, asa ca n-ai ce cauta aici. :D

Eu ? Daca intru, unde sa intru ? :confused:
 

DeletedUser

Observ din discutiile de mai sus ca se tot insista pe anumite aspecte, aspecte pe care as vrea sa le lamuresc.

1. Nici un admin, indiferent de rang, NU are acces la parolele jucatorilor ( dupa cum a zis cineva mai sus, sunt criptate si in forma lor reala le vede NUMAI proprietarul contului ).
2. Ca admin master sau ca admin de orice rang poti juca pe lumile unde nu ai drepturi. Un admin master NU are acces la toate lumile, nu intelegeti gresit.
3. Fiecare admin master este verificat mai de sus, orice miscare se inregistreaza intr-un log. Nimeni nu si-ar risca postul pentru "magarii", chiar daca ar fi posibile ( dpvd tehnic ).
4. Fiecare admin detine contul de joc care este identic cu numele de adminat ( cu unele exceptii ), lista adminilor este publica si nici un alt admin NU are alt cont fara a fi trecut acolo.

Sper ca v-ati lamurit sau macar ati incercat.

PS. Ma bag si eu sa ma joc pe 19, ma primiti ? :confused:



spune ora si zona in care intri/intrati..sa joc si eu cu voi..poate mai invat cate ceva:D
 

DeletedUser9688

Mai asta de mai sus, vezi ca pe tine te-a anunat altcineva ceva, asa ca n-ai ce cauta aici. :D

Eu ? Daca intru, unde sa intru ? :confused:

- mai sus esti tu, ca eu sunt pagina anterioara chiar jos de tot :D

- tu daca intri, macar intra pe usa din dos.. si camuflat :p:p:p



P.S. va urez distractie placuta pe Lumea 19.
 

DeletedUser

in acel trib cred ca intra NUMAI adminii(nu?)

nu de alta...dar de exemplu pe alte jocuri exista ,,guilduri'' numai de admini,cum ar fi aici tribul! :D

eu nu am nimic impotriva sa joace alaturi de noi...cat timp nu se folosesc de functiile lor impotriva dusmanilor(si nu numai)..>SUCCES LA JOC!
 

DeletedUser

din lista aia care oricum e gresita, sunt si muuulti jucatori. (spameri)
 

DeletedUser2602

Observ din discutiile de mai sus ca se tot insista pe anumite aspecte, aspecte pe care as vrea sa le lamuresc.

1. Nici un admin, indiferent de rang, NU are acces la parolele jucatorilor ( dupa cum a zis cineva mai sus, sunt criptate si in forma lor reala le vede NUMAI proprietarul contului ).
2. Ca admin master sau ca admin de orice rang poti juca pe lumile unde nu ai drepturi. Un admin master NU are acces la toate lumile, nu intelegeti gresit.

Fii serios, nici tu nu crezi ce spui. Nu face nimic ca nu are drepturi ... normal ca va ajutati intre voi, doar sunteti colegi in ale adminatului
3. Fiecare admin master este verificat mai de sus, orice miscare se inregistreaza intr-un log. Nimeni nu si-ar risca postul pentru "magarii", chiar daca ar fi posibile ( dpvd tehnic ).
Iarasi te rog sa fii serios :)
4. Fiecare admin detine contul de joc care este identic cu numele de adminat ( cu unele exceptii ), lista adminilor este publica si nici un alt admin NU are alt cont fara a fi trecut acolo.
stiu caz cand un admin ce avea drepturi pe L1 a preluat un cont de pe L1. Surprizaaa, nu era trecut acolo unde spui tu.




Sper ca v-ati lamurit sau macar ati incercat.

PS. Ma bag si eu sa ma joc pe 19, ma primiti ? :confused:

este primul si ultimul post al meu pe aceasta tema dar nu m-am putut abtine.
 

DeletedUser

ValyDLR ingerasa PUSKI-ILIE Lord Adex justme88-? jackass20 Takeshi Tikano steaua cazatoare Extraction Point F1nu.ro- freedomwood L0stSoul CIOBIBUBU vasy988 iogina fisu-? stil alizeea coditze marusk89 gabytza17 b3stialu boggy-arsenal1990 sylv3r FreeSoul Jane Doe Kala RockGirl lamine - ? OrlandoFarmec - ? kohtaus trifrazvy v3rra posi.alexandru ErwinnRommel Led.Zeppelin eddytheonly Hooligan2009 *Paladinul* Earl Diamondback quazor Mirificu pacientul nervotic pelop p01nt3r SUPERPANDEV plesuv Say Yes Love Say Yes Smoke smokin-wave -Cita- YoZeFiNy Durex Play kingbute R-Star claudia09 kidofangel Dj.Misu23 Tijs Verwest succubus incubus zamolxe mefisto

cam asta ar fi lista de dimineata.

Am ramas eu in urma ? Am pierdut ideea ?
1. de unde ai scos lista asta ?
2. de unde ai scos ca o sa joace toti adminii aia ? cine ti-a zis ca se strang toti adminii aia intr-un trib ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am ramas eu in urma ? Am pierdut ideea ?
1. de unde ai scos lista asta ?
2. de unde ai scos ca o sa joace toti adminii aia ? cine ti-a zis ca se strang toti adminii aia intr-un trib ?

am eu alte 2 intrebari pt tine
1.de unde stii ca acei playeri nu vor intra pe L19?
2.stie 99,99% de tribul asta si nu de acum ,dar ma rog ..tu faci parte din acei 0.01% care nu stiu
 

DeletedUser

moaaaaaaaama..io d-abia astept sa intre toti adminii. sa vezi atacuri frate pe ei :))...e cea mai buna chestie din ultimul timp pe care am auzit-o.
ar trebui date circulare in triburi cu mesajul: "fratilor, adminii au trib pe 19. hai pe ei!" si toti aia care au avut curajul sa le umple in mesaje frigiderul de carne sa se razbune acum si in joc cu toate cele 15 conturi ale lor.
 

DeletedUser

moaaaaaaaama..io d-abia astept sa intre toti adminii. sa vezi atacuri frate pe ei :))...e cea mai buna chestie din ultimul timp pe care am auzit-o.
ar trebui date circulare in triburi cu mesajul: "fratilor, adminii au trib pe 19. hai pe ei!" si toti aia care au avut curajul sa le umple in mesaje frigiderul de carne sa se razbune acum si in joc cu toate cele 15 conturi ale lor.

daca te ocupi de lucrul asta ... o sa`ti multumeasca multi :))))
 

DeletedUser

1 ce aveti cu adminii oare nu sunt playeri? eu unul doresc sa joc cu admini dar nu neaparat de partea lor:p
2 de unde stiti ca eu nu sunt ''carmi'' sau ''lamine'' si mi-am facut alt nick sa nu atrag banuieli.......nu mai trageti concluzii pripite....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus