intrebare ptr admini

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

conturile cat11111 si clausof impart aceiasi legatura de internet, aceste conturi au fost inchise pe motiv ca ar avea acelasi utilizator, cea ce nu este adevarat. atunci ce rost mai are impartiri legaturi de internet, orice utilizator care mai imparte legatura de internet cu cineva, e pasibil in opinia adminilor sa administreze doua conturi .atunci sa se scoata acesta regula sa nu se mai lase loc de interpretari.
Astept un raspuns.
 

DeletedUser2692

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.


1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment.
De aceasta data avertismentul e doar scris. Cititi regulamentul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am analizat cazul dvs si am emis o concluzie.
, asta-i raspuns eu am cerut o parere ptr ca adminul care ma blocat sa purtat ca un nesimtit, imi pare rau ca am jucat acest joc.
si pot sa fiu avertizat cu mii de avertismente ca adminul nu mi-a mai dat dreptul la replica iar in 14 zile voi deveni sat de barbari. Hell, Gt, e plin de jucatori care impart legatura de internet si nu sa luat nici o masura, se cauta doar cei care nu au relati la admini, si se fac presupuneri cu ei.
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus