Intrebare Script Farmare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum as putea baga mai multe coordonate in scriptul de mai jos ? Adica nu il inteleg, pot baga 1 singur sat in el ?

Cod:
javascript:sp=0;sw=0;ax=0;scout=0;lc=0;hv=0;cat=0;ra=0;coords='insereaza coordonate';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2020,11,11);document.cookie ="farm="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);end();
 

DeletedUser

Doamne ce intrebari poti sa pui....tie orice iti trece prin cap il postezi aici nu? la faza cu prelucrarea meniului la fel, nici macar nu te-a interesat sa te uiti mai bine pe joc. Ia vezi, poti sa bagi mai multe coordonate? testezi si vii aici si ne spui....
 

DeletedUser

AM TESTAT DAR NU MERGE ! Daca nu ma poti lamurii stai in banca ta !
 

DeletedUser

Esti foarte inteligent. Sa stii ca daca scrii cu majuscule atragi atentia asupra ta......
Unde ai bagat tu coordonatele?
Vezi unde scrie "insereaza coordonatele" ? stergi frumos "insereaza coordonatele" si bagi acolo cate coordonate vrea muschiuletul tau. Exemplu: '282|656 280|659'
 

DeletedUser

Esti foarte inteligent. Sa stii ca daca scrii cu majuscule atragi atentia asupra ta......
Unde ai bagat tu coordonatele?
Vezi unde scrie "insereaza coordonatele" ? stergi frumos "insereaza coordonatele" si bagi acolo cate coordonate vrea muschiuletul tau. Exemplu: '282|656 280|659'

asta intrebam omule, ca eu puneam gen 125|111;111|111 , de aia nu mergea... Sa incerc cum ai spus tu ..

//Merge, multumesc !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

lol ... are dreptate paul ... ce intrebari pui si tu... cum sa pui coordonate gen 125|111 ? adica ... asa sunt coordonatele , dar ia coordonatele barbarelor de pe harta cand vrei sa farmezi si le pui intre ghilimele ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar nu iti inteleg postul eu am dat exemplu omule, am zis ca am pus coord asa: 111|111;111|111 si nu 111|111 111|111 , daca nu intelegi aluzia... Veziti de treaba te rog ! Crezi ca ma inveti pe mine coordonatele ? tu crezi ca nu stiu ce sunt alea ? veziti frate de oala ta !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus