Intrebare "???"

  • Autor subiect fortza fc arges
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

va salut pe toti. am si eu o intrebare, sunt conducatorul unui trib de pe lumea 20 dar lumea nu e activa pe forum.. poate careva care a fost conducator si care are experienta sa-mi spuna un secret ? eu am mai fost conducator si pe alte lumi dar nu am mai intalnit lume rece ca pe 20..

astept respuns..
 

DeletedUser

Pai incearca sa faci forumul mai interesant...deschide topic-uri cu jocuri, cu strategii unde fiecare sa-si dea cu parerea, mai fa cate un sondaj apoi anunta membrii prin circulara etc.

Poti face cate un topic in fiecare zi, pentru a salta activitatea lor pe forumul intern...
 

DeletedUser

fa-ti un cont si posteaza de pe el o poza cu o gagica.. (luata de pe net, logic.. dar nu de pe prima pagina google :D) atunci o sa se trezeasca lumea.. asta daca membrii nu sunt doar gay sau fete :D
 

DeletedUser9103

va salut pe toti. am si eu o intrebare, sunt conducatorul unui trib de pe lumea 20 dar lumea nu e activa pe forum.. poate careva care a fost conducator si care are experienta sa-mi spuna un secret ? eu am mai fost conducator si pe alte lumi dar nu am mai intalnit lume rece ca pe 20..

astept respuns..

Probabil ca ar trebui sa inviti doar jucatori activi. Nu conteaza daca jucatorul respectiv este noob sa fie spamar pe forum. Asta ar trebuie sa fie prima intrebare daca vrea in trib, nu daca stie sa joace, ca asta nu conteaza ;)

bafta cu tribul ;)
 

DeletedUser

Probabil ca ar trebui sa inviti doar jucatori activi. Nu conteaza daca jucatorul respectiv este noob sa fie spamar pe forum. Asta ar trebuie sa fie prima intrebare daca vrea in trib, nu daca stie sa joace, ca asta nu conteaza ;)

bafta cu tribul ;)

Stii cati jucatori activi am care nu deschid forumul decat pe unde e rost de atac organizat?
Ii trebuie doar o echipa buna de spammeri... 1-2 gagicute sa ii intarate pe baieti, niste topicuri mai mult sau mai putin deochiate si aia e... se fac zeci de pagini
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Noroc ca exista optiunea aia "» Marchează toate forumurile ca forum citit" :))
 

DeletedUser

va salut pe toti. am si eu o intrebare, sunt conducatorul unui trib de pe lumea 20 dar lumea nu e activa pe forum.. poate careva care a fost conducator si care are experienta sa-mi spuna un secret ? eu am mai fost conducator si pe alte lumi dar nu am mai intalnit lume rece ca pe 20..

astept respuns..

Si eu am o problema:lumea nu citeste circularele.
Din cele peste 300 circulare trimise ieri,doar vreo 10 au fost citite.
Am nevoie de ajutor.
Astept respuns.
 

DeletedUser

Si eu am o problema:lumea nu citeste circularele.
Din cele peste 300 circulare trimise ieri,doar vreo 10 au fost citite.
Am nevoie de ajutor.
Astept respuns.

Incearca sa le trimiti mai multe... si cu titluri gen Ai 5 minute sa parasesti tribul sau sa dai stergere cont. Sigur vor avea efect, bafta!
 

DeletedUser

:))...Da da dai afara..si chemi doar fetitele jucause in trib :)..
 

DeletedUser30746

daaca faci un trib deai ca mine sa fie toti:)) iti zic ca tu nu mai intri pe forum:))
 

DeletedUser

nu e foarte important ca oamenii din trib sa scrie la teme precum fazan sau numaram pina la 1000 :D
cel mai important este sa poti organiza cu ei atacuri,si sa urmareasca teme ca cele de sprijin si atacurile organizate.nici eu nu prea ma avint sa scriu in temele pentru spam
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus