Intrebare!

  • Autor subiect DeletedUser46009
  • Data de început

DeletedUser46009

Acum vreo 2-3 luni mi-am schimbat contul,iar azi am intrat pe contul vechi sa sa imi primesc punctele premium pentru vechime...as vrea sa le trasnfer pe contul nou, se poate?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Punctele primite cadou nu se pot transfera pe alte conturi o foarte buna perioada de timp (2019 - data exacta o puteti verifica in pagina premium -> transmite).
 
Ultima editare:

DeletedUser44364

Si se dau pe ochi frumosi? Adica cine s-a uitat urat la admini, s-a lins pe bot? :D
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Hmm....buna idee :rolleyes: (glumesc :p )

Punctele respective le primesc toti jucatorii ce detin contul de macar 1 an. Cei ce nu le-au primit pana acum, sa dea un logout/login si sa verifice ulterior daca le apar
 
Ultima editare:
Scor reacție
209
Cand jucam pe l1 am primit un cont ba de la un coleg de camera, ba de la o ruda si eu, ca un bun samaritean jucam pe alea doua si pe al meu in acelasi timp :)). Problema e ca am schimbat mailurile din cate imi aduc aminte dar nu imi amintesc parolele conturilor. Cum pot recupera parolele? cassye si como sunt cele doua conturi.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Depune ticket la suport. Astfel de probleme se discuta la suport, nu pe forum (ti se pun anumite intrebari confidentiale cu privire la cont etc).
 
Sus