Intrebare

moshuwOw

member
Scor reacție
0
Sper ca am postat bine aici, daca nu, rog moderatorii sa imi mute topicul unde considera de cuviinta.

Am o intrebare: nu am mai jucat triburile de peste 10 ani, iar acum m-am reapucat cu mai multi prieteni. Care este cea mai buna modalitate prin care sa incepem apropiati ca si amplasare pe harta, pe lumea urmatoare? Sa incepem toti asezati aproape unul de celalalt
 

Jicuta09

member
Scor reacție
0
Sper ca am postat bine aici, daca nu, rog moderatorii sa imi mute topicul unde considera de cuviinta.

Am o intrebare: nu am mai jucat triburile de peste 10 ani, iar acum m-am reapucat cu mai multi prieteni. Care este cea mai buna modalitate prin care sa incepem apropiati ca si amplasare pe harta, pe lumea urmatoare? Sa incepem toti asezati aproape unul de celalalt
Dupa ce intrati toti pe aceaiasi lume aveti un obiect in inventar care puteti muta satul langa un prieten,dati mutare si sunteti unul langa celalalt
 

CREATIV

member
Scor reacție
0
Salut! Si eu o intrebare, sunt nou pe joc si daca sunt ceva video explicative ale jocului? Chestiile de baza si explicarea folosirii caracteristicilor premium, in general cum se joaca si ce trebuie facut, ce recomandat.
 

eddu071

member
Scor reacție
0
Salut! Dacă înțelegi limba engleză, clipul acesta este un început, după care urmărește celalalte tutorialele postate de canalul oficial TribalWars/gameplay-uri urcate de alți jucători (tot în limba engleză, din păcate). Răsfoiește pagina de ajutor, e plină de informații pentru începători.
Dacă ai nelămuriri, poți să-mi dai mesaj privat pe lumea 87/88 și încerc să te ajut. Baftă.
 
Sus