intrebare

  • Autor subiect DeletedUser17496
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17496

Am si eu o intrebare dc nu se face o data limita la care sa fie valabila o invitatie , adica sa zicem 3-4-5 zile , dupa care expira automat din sistem!este foarte greu pt cineva sa steau sa dea retragere la cateva sute de invitatii , mai ales ca nu sunt puse nici in ordine cronologica a datei in care au fost invitati!

Nu vreau sa supar pe nimeni , doar intreb!
 

DeletedUser

pai daca tribul nu se respecta ce pretentii mai ai ? sa se seterga singure invitatiile lol!!
 

DeletedUser4349

din cate stiu eu...parca...se retrage automat dupa 7 zile...da' n-am mai fost invitat de mult intr-un trib...deci e posibil sa gresesc
 

DeletedUser

nu se sterge automat....cel putin din cate imi aduc aminte, s-ar putea sa gresesc pentru ca n-am mai avut problema asta de ceva timp...:D Dar daca tot inviti pe cineva, se presupune ca nu pe oricine, atunci logic e tot tu sa stergi.
Acum depinde si de "prestanta" tribului.... :)
 

DeletedUser

am avut si eu niste rapoarte cum ca au fost retrase invitatii de care nici nu stiam ca le am:D. le primisem de mult timp. deci nu le retrage serverul;). doar mesajele si rapoartele:D
 

DeletedUser

topicul asta trebuia sa-l deschizi la propuneri de joc.
referitor la intrebarea ta: "De ce nu se retrag singure invitatiile?"
R: Pt ca asa au facut nemtii jocul sa nu se retraga singure invitatiile!
 

DeletedUser

Si pana la urma ce este asa greu sa retragi 100 de invitatii?? sa zic ca sunteti 5 conducatori in trib 3 cu drept de invitatie punetiva tot si retrageti cateva invitati.
pierdeti maxim 20 de minute din timpul vostru "pretios":D
 

DeletedUser

Salut

Byta.....aici cam exagerezi nu dureaza 20 de minute! Dureaza cam 5-8 minute!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus