Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37643

Salut daca am 600 de C P, si petru o luna folosesc 200 C P
aici am observat ca scrie * Contul-Premium este valabil numai pentru o lume. *
mi se sterg cele 400 care imi raman ?
 

DeletedUser35977

conducerea, cat trebuie sa astep pt CP, am luat cu transfer bancar si a trecut deja o saptamna, pana acum mi-au venit repede acum nu stiu ce se intampla?
 

DeletedUser

cum pot transfera punctele premium de pe contul de triburile.ro pe contul de tribalwars.co.uk?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
dynk, asta nu se poate. punctele de pe .ro nu sunt valabile pe alte servere, nici invers.

symy si tunnel, adresati-va sistemului de suport cu problema dvs.
 

DeletedUser38033

Salut ... Am incercat sa cumpar puncte premium prin apel de pe telefonul fix (romtelecom) ... Totul merge bine si mi se spune sa introduc codul primit, il introduc si mi se spune "ne pare rau dar codul dumneavoastra este incorect" ... Este vreo solutie ceva ???
 

DeletedUser

Depune un tichet catre sistemul intern de suport la tipul tichetului selecteaza Premium apoi alege a doua optiune "Întrebări sau probleme privind cumpararea de cont premium", dupa care selectezi metoda de achizitionare si datele care ti se cer acolo.
In acest fel se poate verifica tranzactia si vei primi un raspuns la problema ta in cel mai scurt timp posibil.
 

DeletedUser18398

Buna!
Am o problema mai delicata privind transmiterea de puncte premium :D,si anume :din greseala am transmis niste puncte pe un cont care nu exista [sau cel putin nu e activ]...greseala fiind diferenta de o litera si anume am scris i in loc de y ceva de genul COSMIN in loc de COSMYN. Am citeva intrebari este :imi pot recupera punctele ? de ce jocul ma lasat sa transmit puncte pe un cont care nu este activ pe nici o lume ? si de ce nu poate sa activeze sotia un cont cu numele respectiv pt ami recupera punctele [ea primeste mesajul cu CONT EXISTENT DEJA sau ceva de genul asta] ..intreb aici pt ca vad ca admini se misca greu si chiar daca au trecut aproape 24 de ore de cind am facutr tichet tot nu am primit raspuns .
Astept cu nerabdare un raspuns .
Cu respect GUSTAVIS
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Aici degeaba intrebi.

Ai rabdare pana se rezolva pe sistemul de support. E unica modalitate de solutionare a problemei tale.
 

DeletedUser

dc nu se poate cumpara 200 pp prin sms .eu nu pot decat prin sms sa cumpar si sa iau de mai mult ori 60 numi convine
 

DeletedUser27017

Cerere invalidă.
Eroare: Cardul de credit a fost respins de către Global Collect

Te rog verifică datele introduse sau alege o altă metodă de plată.
Status:160

Tin sa mentionez ca am mai efectuat o plata, acum cateva luni, cu acelasi card de credit, si banii de pe card sunt suficienti.

Cardul este de la VISA ELECTRON.

Am parcurs urmatorii pasi:

Premium -> Cumparare -> 1500 puncte premium -> Carte de credit -> Visa Electron -> Prenume / Nume: completat; Strada / numărul: completat; Cod poştal / Localitate: completat; E-Mail: completat -> Număr card: am scris toate cele 16 cifre, fara spatiu sau cratima intre ele; Data expirării: completat; Cod de securitate: am scris cele 3 cifre de pe spatele cardului, de langa semnatura

Daca am gresit topicul, imi cer scuze. Am facut si un ticket, insa nu am primit nici un raspuns, pentru moment.

Va multumesc anticipat pentru solutionarea problemei.
 

DeletedUser

pongol , cu asta vrei sa spui ca ti a mancat banii de pe card si nu ai primit punctele sau nu te lasa sa cumperi si spune ca este de la globalnet si invalid card sau ceva de genul ? daca este asta as dori si eu raspuns ca am facut ticket dar nu am inteles nimic , ca si cum ar fi cardul de vina dar el avea bani , era la zi , mai avea 2 luni pana la expirare
 

DeletedUser27017

Nu mi-au luat banii, insa sunt curios de ce nu merge. In data de 06.11.2010 am efectuat o plata de pe acelasi de credit, iar tranzactia s-a desfasurat fara nicio problema.
 

DeletedUser27017

Am reusit sa cumpar. In loc sa alegi card de credit, apesi pe Moneybookers. De acolo selectezi Visa Electron, si finalizezi comanda.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus