Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notă: This feature may not be available in some browsers.
Trebuie sa dau niste puncte premium inapoi, asta fiind posibil incepand cu sep 05,2012 13:56.
Acum cand vreau sa transmit imi apare urmatorul mesaj 570 puncte pot fi transmise doar după expirarea termenului cu posibilitate de retragere a cererii. Ce vrea sa insemne asta?
Salutare. Am o mică întrebare şi se pare că toată lumea o ignoră. Am depus ticket (pe o lume deschisă, deşi întrebarea e LA GENERAL), am întrebat şi unul din cei ce se ocupă de serverul .RO, însă toată lumea se face moartă în păpuşoi.
Aşa că pun întrebarea deschis pe forum, poate se găseşte cineva din oficiali să răspundă.
Aşadar:
Pe serverul .net (şi probabil nu doar acolo) a apărut opţiunea de a schimba numele contului contra modestei sume de 500 PP.
http://forum.tribalwars.net/showthread.php?252166-New-premium-feature-Player-name-changes
Întrebarea mea este, va apărea această opţiune şi pe .RO, dacă da - atunci cam când? dacă încă nu se ştie - ce paşi ar putea fi întreprinşi pentru a obţine această opţiune.
Am si eu o intrebare/solicitare:
Nu este posibil ca la Managerul de trupe sa avem cate un buton de "alege toate","memoreaza","sterge" si in partea de sus, cum avem la Managerul de sate ?