Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cont premium sitter.

In cazul in care un prieten m-a lasat sitter pot sa ii cumpar eu puncte premium?
 

DeletedUser

ba da , poti.
intri normal cum ai face la tine.

p.s. vasy daca nu ai incercat nu iti da cu parerea.
 

DeletedUser

Stiu ca nu se pot transfera puncte. Daca as fi avut aceasta optiune intrebarea nu mai avea sens.
Ma gindesc ca aparind acelasi nume la cumparatorul punctelor pentru doua conturi sa nu fiu acuzat de utilizarea a mai multe conturi. Daca ar fi numai contul meu in joc as incerca sa vad ce se intimpla dar nu vreau sa pun in pericol contul prietenului.
Poate cineva a mai facut asa ceva?
 

DeletedUser5151

Stai calm, ca poti trimite premium cui vrei...

atata tot sa nu fie vreo suspiciune ca ai cumparat contu, sau eu stiu ce :)
 

DeletedUser

Mesaj pentru admini/cunoscatori in cauza

buna as dori ca doar adminii sau cei care sunt siguri 100% despre urmatoarea intrebare: daca ai cont premium poti sa setezi sa vina atacurile la o ora anume? adica e ora 17:00 si eu trebuie sa plec dar trebuie sa dau un atac la ora 19:00... pot sa fac astfel incat sa se dea singur atacul la 19:00 cu cont premium? sau sa il intarzii eu cu 2 ore printr-o metoda LEGALA?
 

DeletedUser7708

Este ilegal să ai un program-bot care să dea atacuri în locul tău.

p.s. bine ai revenit în triburi raztvi :)
 

DeletedUser

aha mersi eu ma refeream daca este vreo setare in cont premium.. ca m vorbit cu cineva si mia zis ca a programat el atacul
 

DeletedUser

am mai zis odata nu va bagati daca nu stiti... vam spus sus toata chestia ziceti daca e legal sau nu
 

DeletedUser7708

Ţi-am spus, nu e, adminii nu intră pe forum, o să primeşti mesaj la ticket şi gata.
 

DeletedUser

Depune te rog ticket. Poti lasa sitter care sa trimita atacurile, in conditiile prevazute de regulament.
 

DeletedUser

Cont Premium

O intrebare mi-a aparut atunci cind mi-a trecut Contul Premium gratis. Am vrut sa platesc bani bentru ca sa prelungesc contul dar din pacate nu am gasit in lista tara mea. Spuneti-mi va rog, Republica Moldova va intra in lista de tari care permit achitarea? suntem doar vecini cu Romania :)
 

DeletedUser

Daca nu apare tara mi se pare ca trebuie sa alegi INTERNATIONAL.
Nu`s sigur.
 

DeletedUser

Imi trebuie un raspuns mai concret ca sa nu cheltui bani pe degeaba
 

DeletedUser4751

daca nu iti apare tara ta.... da dai pe international si cauti acolo...ca si eu nu am spania si dau la international si dau pe SMS si España....la fel si la tine....International -> SMS - > Rep. Moldova...:)
 

DeletedUser

Premium

La 500pt. primesti Cont Premium gratis pt 7 zile.Mai primesti la vreun alt punctaj?
 

DeletedUser16477

CP Urgent

acum stau in cypru si joc triburile pe servar romanesc...am o intrebare *** ma poate ajuta cineva!!Pot sa cumpar un cp din cipru prin sms?
PS. Cypru nu este pe lista tarilor internationale si nu`l gasesc pe acolo...*** stie cineva va ro sa imi raspunde`ti si mie:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus