Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5168

si la 50 000. cred ca tot pentru 3 zile

doar la: 500 pct pentru 7 zile
15.000 pct pentru 3 zile
si daca ai recrutat un jucator nou, folosind propriul link, care ajunge la 300 de puncte primesti CP pentru 5 zile....


pentru functia care o ai ar trebui sa ai mai multe cunostiinte..... si sa nu te plimbi din topic in topic....;).... incearca sa faci pe desteapta in alta parte, ca aici nu iti merge....;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)

nu ai prieteni in Romania ? te-ar putea ajuta ... apoi le dai u bani sau le dai punctele inapoi :)
 

DeletedUser

Despe cont premium!

Exista cont premium gratis pe lumea noua ca eu m-am trezit cu 2 zile de cont premium adica de pe 24 pana pe 26 e ceva de craciun?
Pls vreau sa stiu!!
 

DeletedUser

Exista cont premium gratis pe lumea noua ca eu m-am trezit cu 2 zile de cont premium adica de pe 24 pana pe 26 e ceva de craciun?
Pls vreau sa stiu!!
Acesta este raspunsul la intrebarea ta:
24.12.08 11:04 Dragi jucători,
InnoGames doreşte să mulţumească fiecărui jucător pentru participare,
prin trei zile de cont premium gratis! Sărbători fericite!
 

DeletedUser16123

Toti jucatorii de pe toate lumile au (cei de pe speed nu stiu)
 

DeletedUser

Am si eu o problema legata de CP, Pentru a-mi cumpara 5 puncte prin mesaj, trebuia sa trimit KaMBI ***** la **** , dar am observat ca s-a scumpit acesta, si nu-s de acord, Multi aleg cea mai usoara metoda de cumparare a punctelor. Si aceasta s-a schumpit. PAi cum asa? sunt multi adolescenti/elevi care joaca si n-au tot la 2 saptamani bani de o cartela sa-si incarce telefonul. Daca tot s-a scumpit mesajele la 2 Euro de ce nu se prelungeste timpul, in loc de 2 saptamani sa fie 3. Multi nu sunt de acord. Cei care au peste 300 de sate pe lumea 3 si sunt adolescanti n-o sa faca fata acestei probleme. Si tot acest timp care l-a investit in joc sa-l arunce ? Aceasta a fost ca un fel de propunere, n-o luati ca pe o revolta sau jignire, Multumesc BlackHack, Apropo astept raspunsurile voastre
 

DeletedUser

Eu as propune altceva...sa cumparam 5 puncte premium prin SMS asa iesim si noi mai ieftin...ca mai bine dam 3 euro pe luna in loc de 4...
 

DeletedUser

cont premium pls

:( mi-am cumparat si eu cont premium 3 puncte prin sms am primit codu l-am bagat,am activat dar nu imi apare nimic e totul la fel :eek:.stiti ce ar putea avea?
 

DeletedUser

Eu as propune altceva...sa cumparam 5 puncte premium prin SMS asa iesim si noi mai ieftin...ca mai bine dam 3 euro pe luna in loc de 4...

Totul s-a scumpit u stii cat de costisitor ii sa tii un servar si mai ales sa ii cumperi domeniu si sa ai echipa care lucreaza la el si platesti nu ai idee. In Germania sunt salariile in euro credema cei de la innogames (ma refer la cei care au accest la data base, cei care rezolva erorile si cei care fac jocuri) este in jur de 6-7 mii :)) daraa si orele de munca petrecute in fata pc nu mai zic ..
 

DeletedUser

pe ce lume ai activat contul .. :D:p vezi daka iiti mrg sa faci mai multe constructii
 

DeletedUser

le-am activat acum pe lumea 1.merge doar pe o lume?sa activez?ca pe 9 nu imi merge
 

DeletedUser4349

pai normal ca doar pe o lume merge...te asteptai sa mearga pe toate? :rolleyes:
 

DeletedUser4586

pai normal ca doar pe o lume merge...te asteptai sa mearga pe toate? :rolleyes:

Care e problema?e biban.si eu cand mi-am luat prima data CP am crezut ca o sa fie pe toate lumile pe care aveam cont..Toti la inceput am fost n00bi..Fiti mai rabdatori :) La multi ani!
 

DeletedUser

Contul-Premium costă 5 premium puncte pe lună.

Tarif Costuri
3 puncte premium
14 zile 1,99 EUR

Daca cumpar 3 puncte pot sa activez contul premium sau imi trebuie 5 ?Si cele 3 puncte le am 14 zile,da ? Adik contul il am 14 zile daca iau 3 puncte,nu ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus