Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa mai pus intrebarea asta la inceputul topicului,dar nu sa raspuns: Putem cumpara CP din Republica Moldova? :confused:astept un raspuns clar (plzz fara offtopic:))


P.S.poate si o propunere,sa gaseasca vreun mijloc de cumparare pentru basarabeni,ca sunt destui care joaca triburile,macar o metoda :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa mai pus intrebarea asta la inceputul topicului,dar nu sa raspuns: Putem cumpara CP din Republica Moldova? :confused:astept un raspuns clar (plzz fara offtopic:))


P.S.poate si o propunere,sa gaseasca vreun mijloc de cumparare pentru basarabeni,ca sunt destui care joaca triburile,macar o metoda :D

Si s-a si raspuns la aceasta intrebare :rolleyes: :

International -> SMS - > Rep. Moldova RECOMANDAT

Trebuia doar sa ai rabdare sa citesti si raspunsul, cateva posturi mai jos.
 

DeletedUser

Eu as propune altceva...sa cumparam 5 puncte premium prin SMS asa iesim si noi mai ieftin...ca mai bine dam 3 euro pe luna in loc de 4...

Asa ceva nu se va intampla deoarece nu cred ca innogames va renunta la un profit de 1 euro/luna per jucator,la atati jucatori care isi cumpara!Va dau un sfat..Strangeti 10 de euro,luati pe 4 luni si ve-ti fi fericiti!.Nu mi se pare asa de mult 10 euro sa ii strangi in 4 luni :))!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

salut

am si eu o problema am cumparat 2 conturi premium. pana sa primesc codurile mi-a expirat sesiunea si mi-a fost ceruta parola de intrare in joc ce fac acum am codurile dar cum le folosesc?
 

DeletedUser

salut

astept si eu un raspus la intrebarea si problema mea din data de 4.01.2009 dar nu prea vine?:confused:
 

DeletedUser

adryan31
Junior Member


Adaugă data: 04.01.2009 #140 04.01.2009, 21:33:39 Sus
am si eu o problema am cumparat 2 conturi premium. pana sa primesc codurile mi-a expirat sesiunea si mi-a fost ceruta parola de intrare in joc ce fac acum am codurile dar cum le folosesc?
 

DeletedUser4349

urmezi aceeasi pasi ca si cum ai trimite alte SMS-uri si cand ajungi la partea cu introdusu' codului le bagi pe cele 2 care le ai...e chiar asa de greu sa-ti dai seama? :rolleyes:
 

DeletedUser

cont premium

se poate pune sa se trimita mesaje si din reteaua RCS&RDS ? ca foarte multa lume are mobile de la RCS&RDS .

multumesc astept raspuns
 

DeletedUser17947

Am si eu o problema

Mi-am cumparat premium 10puncte si am activat 5 puncte adica 30 de zile...


Data Tranzacţie Modificare Premium-Puncte noi Informaţii
12.01.09 01:02 Utilizat -5 0 Premium ro4 30 auto
09.01.09 20:21 Utilizat -5 5 Premium ro7 30
09.01.09 20:16 Cumpărare 10 10
09.01.09 09:03 Utilizat 0 0 Premium gratuit ro4 7
02.01.09 14:59 Utilizat 0 0 Premium gratuit ro7 7

si cand ma uit ieri...daca bine imi dau seama apar cum ca nu mai am puncte...s-au folosit in data de 12...si banuiesc ca s-a activat pe lumea 4 unde nu prea joc...dar de ce auto???? pt ca eu mi-am luat 10 puncte in idea de a activa in momentul in care se termina zilele de premium...
vreau punctele inapoi
 

DeletedUser

probabil ai activata optiunea de prelungire automata cu cate un punct la 3 sau 4 zile ...
ai uita-te sa vezi daca e aia
 

DeletedUser17947

...

Cont-Premium prelungire (5 puncte pe lună)

Dacă un cont este închis din cauza nerespectării regulilor, nu se primeşte nimic înapoi. Contul-Premium nu se poate transmite altor jucători. Contul-Premium este valabil numai pentru o lume.
sfârşit: 09.02.09 20:21
prelungire automată:
(atât timp cât mai aveţi puncte premium) activ (» deactivează )
Nu ai destule puncte disponibile.
Înlăturarea reclamelorActivează (1 punct pe luna)
sfârşit: inexistent
Nu ai destule puncte disponibile.


Asta-i??? Si ce inseamna?
 

DeletedUser5809

Cont-Premium prelungire (5 puncte pe lună)
sfârşit: 09.02.09 20:21
prelungire automată:
(atât timp cât mai aveţi puncte premium) activ (» deactivează )



Asta-i??? Si ce inseamna?

Partea cu bold,apasa pe deactiveaza si daca mai ai punte nu ti le ia automat,tre sa dai tu sa iti continue premium.
 

DeletedUser

aia e probabil cauza dar e doar de cate un punct ... e prea ciudat pt ca tie ti-au fost luate 5 puncte ...
 

DeletedUser17947

si?

ce pot face sa-mi recuperez punctele?..nimica?..cu cine trebuie sa vorbesc?
 

DeletedUser

depune un tiket si explica problema adminilor
poate iti recuperezi punctele ;)
desi nu prea ai sanse incearca ;)
 

DeletedUser

intri la setari si la intrebare suport
acolo alegi tema intrebarii si mai departe stii u ce sa zici
bafta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus