Intrebari despre Paladin

DeletedUser24788

cam des dispari tu
in fine , daca vrei sa ajuti o faci daca nu nu o faci si gata . nu te compara pe tine care stii tot ce misca pe aici cu 1 nou
nu am secrete ...

@Men of west : citisem

ii spusesem lui carrier sa citeasca
 

DeletedUser40272

Pai daca e nou sa rasfoiasca putin!
La fiecare om care intra pe triburi trebuie sa ii dam mura-n gura? Astia acum invata triburi in 2 zile, noi am dat cu capul luni intregi si experienta am facut-o pe joc!
In fine!

nu trebuie sa le dam mura-n gura, trebuie doar sa-i luam la misto, ca deh... "eu sunt veteran smecher, a mai aparut un fraier pe extern, hai sa radem de el"

bravo veterane, frumos exemplu esti:rolleyes:

va mai mirati ca jocul/forumul nu e unul de calitate :(
 

DeletedUser39777

Flama lui Aletheia si Luceafarul Lui Carol cred ca sunt cele mai bune arme in defensiva,respectiv ofensiva,bineinteles daca sunt folosite cum trebuie :)))
 

DeletedUser39777

Ba mie imi place mai mult asa :)) cu un full de atac+ luceafarul sparg vreo 8k lanci si spade :D
 

DeletedUser

si eu am jucat la inceput ,iar farmecul de atunci oricum nu mai e , la cate updateuri s.au bagat se ajunge sa se automatizeze jocu, nici nu mai trebuie sa joci, iar chestia cu armele la paladin, de ce sa fiu ipocrita ,un timp le.am considerat bune ,aveai flama ,stiai sa o folosesti, nici na&*a nu te atingea, dar atunci cand nu aveai flama si nu pica la nimeni din prieteni era mai naspa, mai ales cand descopereai ca majoritatea din cei cu "rosu" aveau norocu de a o avea
la inceput jocu era conceput cu "sanse egale" ,acu nu se mai poate vorbi de asa ceva
 

DeletedUser

asta asa e din pacate,care are PP are puterea

mai ales cu injumatatirile care ofera un AVANTAJ CLAR asupra celui fara pp ,si MANAGERUL DE CONT...

Ma tot intreb,la inceput nu ne faceam atatea griji ca pierdem f mult timp pe joc,acum insa da...
 

DeletedUser41839

deci ... daca eu trimit un paladin cu o arma speciala (cecetare ) si acesta moare imi pierd si arma descoperita ?
 

DeletedUser

Daca intrun sat sunt 2 paladini unul cu halebarda si unul cu sceptru' lancierii au 40% putere de aparare?
 

DeletedUser

Daca intrun sat sunt 2 paladini unul cu halebarda si unul cu sceptru' lancierii au 40% putere de aparare?

Ceea ce intrebi tu e ca si cum Suspendatul Basescu ar conduce Romania alaturi de Interimarul Antonescu si amandoi ar avea putere de decizie adunata :D
N-are nicio treaba sula cu prefectura . Adica daca ai 10 paladini inarmati cu spade, depasesc pragul de 100 % aparare?!! Sau oricare alta arma. Armele paladinului nu-s compensate :D
 

DeletedUser39961

Am si eu o intrebare... dc nu modificati umpic paladinul.. adica daca tot avem unul singur haideti sa facem ** cu el sa creasca...iar daca nu umpic mai puternic decat este.. si am vazut niste poze cu un paladin nou care avea armele... acela era un paladin foarte reusit si arata mult mult mai ok decat obisnuitul bec al nostru.. gen.. http://forum.triburile.ro/showthread.php?4086-Armele-Paladinului
 

DeletedUser11275

Am si eu o mica intrebare:
Este posibil sa poti schimba imaginile paladinului din pachetul grafic?
Adica sa pun eu imagini pentru fiecare arma in parte ( redigitalizate la marimea corespunzatoare, aici ma refer la imaginea cu paladinul inarmat cu ele, nu imaginine armelor din camera de arme)
Chiar m-ar interesa acest lucru
Multumesc!
 

DeletedUser

Care e ordinea in care un paladin castiga un artfeact (nuemel artfactele si numarul lor (in ordinea in care le castigi).
Ce face fiecare artefact?
Va rog sa-mi dati un raspuns
 
Sus