Intrebari despre steaguri

DeletedUser

Cate pp-uri imi trebuie ca sa-mi cumpar toate steagurile?...ca nu-mi place sa fac schimburi..:)
 

DeletedUser

scump dom'ne . dincolo era mai ieftin
mai raka , daca ati facut update-ul pe l28 de ce nu vad butonul ala cu steguletele , au uitat nemtii sa-l puna si pe ala ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
scump dom'ne . dincolo era mai ieftin
mai raka , daca ati facut update-ul pe l28 de ce nu vad butonul ala cu steguletele , au uitat nemtii sa-l puna si pe ala ?

Ia uite ce zice anuntul legat de 8.5 :

Cel mai important, stocul tău de steaguri nu este alocat pe o singură lume ci pe contul de joc. Dacă, spre exemplu, ai căștigat un steag pe lumea 10 îl poți folosi pe lumea 27!
Steagurile nu vor fi activate pe lumile deja existente.
 

DeletedUser

superrrrr , mai bine fara raka :p
blackdude , mai bine transferi niste ceasuri din elvetia decat steagurile ;)
 

DeletedUser

Baieti am facut calculul...in medie 30 de pp-uri costa cat o bere...deci in loc de 3 steaguri mai bine imi iau 3 beri...si asa ca in loc de 2-3 pachete de steaguri...ma cred cel mai tare...regele Romaniei...nu e mai bine decat sa am steaguri pe triburile? :)
 

DeletedUser

regele romaniei ? toti sunt ... la 3 metri sub pamant . mai traieste 1 da' nici ala nu e prea departe de al ceilalti . asa ca gaseste altceva . prim ministru nu merge ca e la zdup , presedinte iarasi nu merge ca a primit cartonas rosu ... :p :):)
 

DeletedUser

regele romaniei ? toti sunt ... la 3 metri sub pamant . mai traieste 1 da' nici ala nu e prea departe de al ceilalti . asa ca gaseste altceva . prim ministru nu merge ca e la zdup , presedinte iarasi nu merge ca a primit cartonas rosu ... :p :):)

asa e...ce zic eu regele romaniei....ma cred presedintele americii...ce atatia negri acolo la americani :))))
daca ajung la 5-6 pachete de steaguri...o sa ma cred si regina angliei =)))
 

DeletedUser

da,da...sper sa nu primesc iarasi warn pentru spam...ca noi vorbim de steaguri aici...si de cum ne fac ele mai fericiti si euforici :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Am si eu o intrebare : ce culori vor avea acele steaguri?
Nu de alta dar m-a sanctionat sefu ca am facut spam, acum macar sunt on topic :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Citeste si tu mai sus...ai acolo un tabel frumos ( facut de subsemnatu' - cu ajutor de la nemti, evindet ) cu toate culorile de steaguri.
In 3 culori sa sti ca nu merge, adica tricolor :D
 

DeletedUser

Mda...
Si vroiam sa fac o tema de genu :(((
-----------------------------
Daca cineva imi sta sitter.... el poate sa-mi ia steagurile si sa le bage la el ?
N-am observat aceasta scrisa undeva...

Am gasit raspuns...
Daca cineva va nimeri in aceeasi situatie...
Raspuns:
Schimbul de steaguri se poate face doar in proportie de 1:1 si nu este valabil pentru sitter.
 

DeletedUser42533

Am si eu o intrebare. Odata cu versiunea 8.6 steagurile vor fi pe toate lumile?
 
Sus