Intrebari Frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Intrebari frecvente ( primite ) :

I - Daca activez premium ( pe x zile - 3,7...30 ) sa intru, dupa ce expira sunt scos de pe lume ?
R - NU !

I - Se poate sprijini oriunde ?
R - DA

I - Cat este minim ( PP ) sa intru pe lume ?
R - Pe 3 zile ( 30pp ).

I - Avem asistent de farmare ?
R - Da, dar numai cel inclus in AM ( manager de cont ), valabil de la 5 sate in sus.

I - Se acroda ContPremium gratuit ? Daca da, la cate puncte ?
R - Da, la 500 si 15.000

Daca mai sunt intrebari/nelamuriri legate de Special1 le asteptam ( fara spam ).
 

DeletedUser

Care-i smecheria cu regula vis-à-vis de proxy ? Ce se verifica si când (dupa protectia de început) ?

Folosirea excesivă/exclusivă a sistemului proxy este strict interzisă.

2/ Care-s condiţiile de victorie ale lumii ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
1. Sunt chestii interne astea, regula este destul de clara dupa parerea mea.
2. Dupa cum scrie si in anunt, nu exista conditie de victorie, lumea se va inchide dupa aproximativ 4 luni ( deci prin Ianuarie 2013 ).
 

DeletedUser40272

daca in 3 luni un trib cucereste tot ce se intampla? nu se inchide?
 

DeletedUser35491

Merge mai mult de 5 atacuri intr-o secunda ? Parca pe lumile mai vechi nu era aceasta regula
Si care e distanta minima intre doua atacuri ? Tot 100 mls ?
 

DeletedUser

Satele de barbari se dezvolta automat?isi cresc minele(cladirile, spre exemplu) si conteaza daca is atacate mai des?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Da, cresc singure....cate o cladire, random, la un interval anume de timp ( rata de crestere este mai mare decat pe lumile normale ) si nu au nevoie de resurse pentru constructii.
 

DeletedUser

javascript:sp=0;sw=0;ax=0;ar=0;scout=0;lc=1;mount=0;hv=0;cat=0;ra=0;pal=0;nob=0;coords='000|000';var doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('Jmeu zice ca trebuie sa fi in piata centrala');coords=coords.split(" ");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('Last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new Date(2012,12,12);document.cookie ="farm="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].archer,ar);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].marcher,mount);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);insertUnit(doc.forms[0].knight,pal);insertUnit(doc.forms[0].snob,nob);end();



url – dorit :
javascript:document.forms.units.attack.click%20();end();



url – dorit :
javascript:document.getElementsByName('submit')[0].click();end();




pentru cand va fi cazul, acest script e legal?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Da, este.
Din ce vad este scriptul din 3 pasi pe care il foloseam incepand cu lumea 7, parca.
Daca e din 3 butoane separate ( introduce coord + trupe ; atac; ok ) este in regula.
 

DeletedUser

gasesti pe google play dar nu stiu care sunt bune.speram sa dau peste vreun utilizator sau admini sa imi dea vreo susta
 

DeletedUser

Am download ceva aplicatie de pe google play. Dar mi-e de trafic, mio picat wifiul de acasa. Si pare ca opera consuma mai putin
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus