Intrebari Frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ati vrut lume fara facilitati, nici asa nu va place, farmezi cu script asa cum fac majoritatea daca nu vrei din manager, ar fi trebuit pe lumea asta sa interzic orice fel de script, indiferent daca e de piata centrala sau nu...nu mai comentez nimic ca nu are rost, va convine jucati, nu va convine, nu jucati...simplu.

@ Jhon Leguizamo - nu se pot introduce butoanele pe harta.
 

DeletedUser40272

la inchiderea lumii ce trib va fi considerat castigator? sau ce clasament va fi luat in considerare? primii 30 membri sau totalul, 40 membri?
 
Scor reacție
209
Maine se face o luna de la deschiderea lumii si harta arata cum arata. Hai sa fim seriosi, crezi ca peste inca 3 luni vor mai exista triburi?
 

DeletedUser

Intrebari frecvente ( primite ) :
Daca mai sunt intrebari/nelamuriri legate de Special1 le asteptam ( fara spam ).
Nah bre ca intrebarea asta n-ai primit-o deloc. Tu ghicesti ce am pe sat? Stiu ca toata harta se-ntreaba : Ghici ce are "Ghici cine sunt?" pe " Ghici ce am pe sat" . Sunt sigur ca toti se-ntreaba asta :D

10igfgl.jpg
 

DeletedUser40272

Statistică Lumea specială

Număr de jucători: 2.916
Total sate: 7.777 (2.67 pro jucător)
Sate jucători: 4.043
Sate de barbari: 3.732
Sate bonus: 1.155

Cum se calculeaza totalul satelor? ca mie nu imi iese deloc
 

DeletedUser29445

Deci aduni satele de la jucatori, barbari si satele bonus. si rezultatul este:

8930 (daca am calculat bine)

Acum faci o scadere 8930 - 7777 = 1153 (satele acestea sunt ale adminilor) Daca te intrebi ce's cu ele sunt oferite cadou unor jucatori:D ca asa e frumos.
 

DeletedUser42346

Daca dau "inceput nou" pe o anumita lume, trofeele am vazut ca mi-au ramas, dar, talerii batuti inainte sa incep din nou raman ???? Momentan nu pot cedea, ca nu am curte nobila
 

DeletedUser39777

Daca dai inceput nou sau esti innobilat pana la ultimul sat, ramai fara taleri.
 

DeletedUser40272

satele bonus sunt incluse tot la barbari...probabil le era mai dificil sa scrie sate de barbari : 3732 din care 1155 sunt cu bonusuri :D

Total sate: 7.777 (2.67 pro jucător)
Sate jucători: 4.043
Sate de barbari: 3.732

Număr de jucători: 2.949
Total sate: 7.847 (2.66 pro jucător)
Sate jucători: 4.088
Sate de barbari: 3.748
actualizat

tot nu iese:D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Incepand de astazi (22.10 ) scripturile de farm cu 1 buton (cu 3 apasari) devin ilegale.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Este interzis si punct, nu cred ca trebuie sa dam socoteala pentru asta, subiect inchis.

Pentru raspunsuri legate de aceasta lume am rugamintea sa contactati suportul, pentru intrebari generale legate de joc exista sectiune separata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus