Intrebari Frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ziua buna.

Daca esti atacat oferta din targ este jefuita si ea in cazul in care "ti-o iei in freza" ?

Cea mai buna metoda este sa trimiti undeva resurse, dupa care sa dai intrerupere. Asa ramai cu resursele tale dupa atac. Un fel de dodge al resurselor, daca vrei, dar asta inseamna sa ai targul destul de ridicat pentru a reusi. :)
 

DeletedUser42487

Resursele din targ se fura, doar daca sunt plecate deja spre alt jucator nu iti sunt luate
 

DeletedUser39777

Normal nu, dar stii ce are satul in el fara sa trimiti spionaj pe sat... Bagi 10 usori si ai curatat satul :))
 

DeletedUser40272

ideea e alta, daca e bug sa se remedieze, daca se poate...cand vor fi atacuri pe jucatori si tot asa vor arata rapoartele rosii nu stiu la cati le va conveni, la agresori sigur ca da
 

DeletedUser

Intrebare intrebatoare:

Daca joc cu nevasta de pe calculatoare diferite, dar luam internet de la aceeasi sursa de wireless, avem acelasi IP (din pacate). Acum intrebarea este, daca trecem conturile la impartirea legaturii de internet, putem sa ne trimitem sprijin, atacuri comune, etc, sau o bulim !?
 

DeletedUser

Si eu ce fac acum !? Nu este vina noastra, toate retelele din Anglia de internet care vin cu pachetul Wireless au IP stabil..
 

DeletedUser

Eu m-am referit ca nu va da serverul voie sa va trimiteti sprijin, sa atacati acelasi jucator sau sa faceti schimb de resurse.
Iti recomand sa citesti cu ATENTIE Regulamentul ca sa nu aveti surprize dupa.
Spor la joc va urez.
 

DeletedUser

Eu stiu regulamentul, spre deosebire de altii, am intrebat in orice caz, sa nu apara vreo schimbare pe aceasta lume speciala.

Multumesc !


Edit: Asta este mai mult o nelamurire si partial intrebare.

Se pare ca Tw-stat-ul pentru lumea asta nu merge, oarecum, ne arata de pe noua clasica ce s-a inchis. Acum vine intrebarea nelamuritoare. Staff-ul incearca sa faca ceva in legatura cu problema, sau jucam asa cum este !?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

Asa era si pe lumea clasica 2.
Arata statisticile si de pe 1 si de pe 2 impreuna... nu cred ca o vor repara.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Din ce imi aduc aminte a fost asa cu vechile clasici la inceput, si ulterior se remedia situatia...si acum pe TWstats arata bine, cel putin partea de clasamente, ca la cuceriri inca e un amalgam din vechea clasica.
 

DeletedUser

Chestia este ca eu platesc premium si astept conditii decente sa-mi pot desfasura activitatea. Nu platesc doar ca sa ma aflu' pe harta sau sa fiu prezent. Platesti, primesti. Sper sa rezolvati problema, nu traiti cu impresia ca este doar pentru 4 luni si nu conteaza.

Multumesc mult !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Chestia este ca eu platesc premium si astept conditii decente sa-mi pot desfasura activitatea. Nu platesc doar ca sa ma aflu' pe harta sau sa fiu prezent. Platesti, primesti. Sper sa rezolvati problema, nu traiti cu impresia ca este doar pentru 4 luni si nu conteaza.

Multumesc mult !

Aici gresesti, TWstats NU are nici un fel de legatura cu triburile.ro sau innogames, este un site independent care doar preia informatiile de la serverele noastre, au sistem de suport separat unde fiecare poate reclama ceva, inclusiv noi ( teamul ) urmam aceeasi cale.
Accesul la twstats nu este "promis" in nici un fel de vreo facilitate premium si nici nu ofera vreun statut special celor care utilizeaza cont-premium. Contul premium este strict pentru joc si ofera facilitati in plus strict legate de platforma triburile.ro.
 

DeletedUser

Folosesc scriptu acela cu 3 click-uri (dai de 3 ori pe acelasi buton si se trimite atacu) pot sa folosesc la el si un autoclick sa dea click-uri automat pe script atunci cand nu pot fii online ?
 

DeletedUser40272

cum poti da click-uri cand nu esti onlline? asa ai zis in prrimul post

eu cred ca e ilegal, o sa iti raspunda un admin, probabil
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus