Intrebari Frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am citit pe niste pagini de chestia asta cu TRASUL IN JOS dar nu merge. Am si bifat si debifat porcaria aia. Nu merge deloc. Alta solutie nu mai exista? Ma enerveaza de ma ... pe mine :D

Alta solutie.. nu prea ma pricep sa explic, mai bine fac, sau.. pana nu vad care este problema, nu stiu.. Ce windows ai !? Din cate vad un XP, nu !? Sigur nu este professional, mai degraba sp3 !?
 

DeletedUser29445

Gicu, il scoti din priza sau ii dai restart. Il deschizi si vezi daca isi revine, posibil sa nu se salveze bara pe dreapta. Daca nici asa nu se rezolva il iei in brate si ii faci vant pe geam, in caz ca ai garantie la el.

Singura chestie e aia cu trasul si impinsul :).
 

DeletedUser

Am rezolvat-o , am sunat niste prieteni . voi degeaba sunteti hakeri daca nu stiti ce-mi lipsea mie ...hahaha
daca ne-o lasi pe nevena ciuic , sa o "innobilam", va infiem noi, declaram si raboaie la toata harta :D

Eu cred ca tu vrei sa-ti lipesti buzele catifelate de bucile mele paroase si nu stii cum!!!
 

DeletedUser40272

Cum poti afla cine e sitter la "x"?
Inafara de conducere...Avem un jucator care se pare ca ghiceste in stele...ori nu stiu...astept un raspuns

Sper ca luam triburile ca pe un joc (ceea ce ar trebui sa fie), sa ne limitam doar la asta.

In caz contrar anuntati-ne de acum, stergem conturile fara sa mai pierdem vremea sa isi bata joc altii de munca noastra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

Trebuie sa specific ca acel "stelar" e in alt trib?
Nu cred ca are rost sa zic numele tribului pentru ca s-ar ajunge departe cu discutiile

Vreau doar un raspuns cu toate variantele, la intrebarea mea

Multumesc !
 

DeletedUser

In afara de conducere, doar adminii mai pot stii cine este sitter la X . Poate ca acel jucator este nepotu' lu' Nostradamus !!! Mai sunt si de-astia cu capacitati paranormal de anormale. !! :D
Dar totusi am sa ma interesez daca Nostradamus a avut urmasi. Sa nu fie vreun prooroc mincinos, de-aia specificati prin Biblie. O fi plesnit-o si el cu cateva aspecte si tu iti faci griji ca este telepatic!!!hahaha
 

DeletedUser29445

Trebuie sa specific ca acel "stelar" e in alt trib?
Nu cred ca are rost sa zic numele tribului pentru ca s-ar ajunge departe cu discutiile

Vreau doar un raspuns cu toate variantele, la intrebarea mea

Multumesc !

1. Admini sa il fi informat.
2. Proprietarul contului care a lasat contul in sitter, sa se fi laudat la acel Stelar.
3. Cineva din conducere sa ii fi dat aceasta informatie.
4. Sau daca a postat pe forum ca doreste sitter e posibil ca cineva din trib sa fie spion sau prieten cu stelaru si sa ii dea aceasta informatie.
5. Sau a aflat de un bug si asa poate afla mai multe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Cam astea ar fi..
Oricum in ziua de azi trebuie sa te astepti la orice. Admini sunt prieteni cu multi, dau informatii si altele.
 

DeletedUser

Cum poti afla cine e sitter la "x"?
Inafara de conducere...Avem un jucator care se pare ca ghiceste in stele...ori nu stiu...astept un raspuns

Sper ca luam triburile ca pe un joc (ceea ce ar trebui sa fie), sa ne limitam doar la asta.

In caz contrar anuntati-ne de acum, stergem conturile fara sa mai pierdem vremea sa isi bata joc altii de munca noastra

Cine este sitter momentan sau cine a fost !? Cine a fost, este usor si stii cum.

Cine este momentan, nu este chiar asa greu sa-ti dai seama (asta daca cunosti majoritatea jucatorilor), fara sa-ti spuna cineva care are acces la acest privilegiu.

Sfatul meu: Da-ti stergere. :)
 

DeletedUser

Cam astea ar fi..
Oricum in ziua de azi trebuie sa te astepti la orice. Admini sunt prieteni cu multi, dau informatii si altele.

Nu-i asa Rere. Stii de ce zic?? Eu am fost prieten cu toti adminii si moderatorii dar nimic nu mi-au zis. Nici macar cand ma baneaza...hahaha
 

DeletedUser29445

=)) Pai te anunta ma gicule, primesti un mesaj pe care il poti citi abia dupa expirarea banului :)). Eh prieten cu admini am fost si eu dar in alte jocuri. Aveam buguri si altele la indemana :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cam astea ar fi..
Oricum in ziua de azi trebuie sa te astepti la orice. Admini sunt prieteni cu multi, dau informatii si altele.

Noi ne cunoastem, am fost si in trib impreuna, ai aflat vreo chestie de la mine? Cu siguranta la fel sunt si colegii mei. Nu e nevoie sa acuzi, din punctul meu de vedere nejustificat.
 

DeletedUser29445

Noi ne cunoastem, am fost si in trib impreuna, ai aflat vreo chestie de la mine? Cu siguranta la fel sunt si colegii mei. Nu e nevoie sa acuzi, din punctul meu de vedere nejustificat.

Nu te-am acuzat pe tine sau alti din echipa TT.
Daca te uiti am specificat, ca pe alte jocuri admini cu care eram prieten imi ofereau Buguri :) si alte lucruri, nu le ceream ci pur si simplu imi ziceau..Si aici nu stiu cum sta treaba, dar orice e posibil. Nu zic de tine cum ca dai informatii, dar sunt alti.
 

DeletedUser

ce adminii nu stiu sa ia bataie?
:))

pe triburile...ma refeream.

john,voiai un joc usor,sau un joc greu?daca invingi usor,ce mare merit sau ce satisfactie mai e?daca iei insa bataie greu,face mai mult decat 100 victorii lejere.si in fond,fiecare cu skill-urile lui,unii trisori de meserie,altii strategi,altii ...nu cred ca suntem 2 pe harta la fel si tocmai asta face deliciul.

ce ,aia nu stateau la "curu" lui Kasparov,sau Bobby Fisher si il urmareau mutare cu mutare?nu pot intra in mintea ta,sa iti fure gandurile,asadar cred ca mai degraba aici poate fi o problema...sau un viclesug.cand esti slab,sa te prefaci tare,cand esti tare sa te prefaci firav,inducerea in eroare a adversarului este o tactica.

spor la joc,si spor la intrebari!

intrebarea mea era:cat creste pe ora adeziunea pe L speciala?
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
La viteza 3 adeziunea ar trebui sa creasca in mod normal cu 3 pe ora.

Si cu asta hai sa revenim la Intrebarile frecvente ca ne ia Raka la 11 metri cand vede ce-i aici :D
 

DeletedUser40272

Cine este sitter momentan sau cine a fost !? Cine a fost, este usor si stii cum.

Cine este momentan, nu este chiar asa greu sa-ti dai seama (asta daca cunosti majoritatea jucatorilor), fara sa-ti spuna cineva care are acces la acest privilegiu.

Sfatul meu: Da-ti stergere. :)

Ai facut tu asta in locul meu?:)


L.E. Raka chiar nu se pot introduce butoanele asistentului pe harta? dai un ban dar macar sa stii ca merita:(
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
da tre sa farmezi cu scriptul sa maresti raza apoi sa dai cu assistentul pe care il platesti cu 200p ca atat e managerul5\
jocul se duce de rapa sincer se duce tot farmecul
pacat...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus