Intrebari frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

a celui ce este sprijinit sau a celui ce ataca . de fapt este un altfel de biserica ;)

la cn banuiesc ca da , e acelasi sistem ca pe clasica
 

DeletedUser39475

Daca nu ma insel, pe l31, conteaza cercetarea celui ce trimite sprijin. :)
Stiu ca am fost putin derutat cand am intrat acolo, crezand ca e la fel ca pe clasica noua, adica cum ai zis tu Nyx.
 

DeletedUser

La suport pot sa injur adminii si sa primesc 24 pe atacabil?!! Am vazut ca se poarta moda asta :D
!
 

DeletedUser

tu poti sa faci ce vrei tati :p

Kkristystar
http://forum.triburile.ro/showthread.php?42726-Explicatii-setari-L31

In cazul in care pe un sat exista trupe primite sprijin, iar cercetarea aferenta trupelor respective nu este facuta, acestea vor lupta in aparare cu nivel de cercetare implicit 1 !

Restul informatiilor referitoare la puterea de lupta raman la fel :

Trupele vor prelua nivelul de cercetare al satului in care sunt stationate ( indiferent de provenienta lor ).

e deandoaselea cum spui tu ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La Caracal pot sa fac ce vrea muschii mei de artist. Deja m-am pricopsit cu un Hobby in vacanta asta : Cum vine seara,ma inarmez cu spray Farmec 16 si vanez Anofeli de Caracal. La celelalte spray-uri sunt imuni ai dreacu tantari dar nu rezista niciunul in fata la Farmec16 .De-asta fug tantarii de olteni.Ca se dau cu Farmec 16.A vazut sau a auzit cineva de vreun caz in care vreun oltean sa reclame faptul ca la Caracal sunt multi tantari?!! Anofelii de Caracal vaneaza numai turisti straini ,de bastinasi nu se apropie ....hahaha
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Am impresia ca ai spus corect in postul tau ( citesc si editez postul si cu raspunsul exact ), si legat de sprijin/cercetare ti-a raspuns corect cineva mai sus :

In cazul in care pe un sat exista trupe primite sprijin, iar cercetarea aferenta trupelor respective nu este facuta, acestea vor lupta in aparare cu nivel de cercetare implicit 1 !

Restul informatiilor referitoare la puterea de lupta raman la fel :

Trupele de sprijin vor prelua nivelul de cercetare al satului in care sunt stationate ( indiferent de provenienta lor ).

Tu ai nivel 4 la arcasi, ii trimiti lui x sprijin care are nivel 2 pe satul respectiv - Arcasii tai vor lupta cu nivelul 2.



Kkristystar

La intrebarea 1, corect.
Se intampla foarte rar cazul cand toate satele pe care le innobilezi sa aiba 3 sate in influenta.
 

DeletedUser

Număr: 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

Apărător: ---
Ţel(direcţie): Sat bonus

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.


...


Din cauza ghinionului ?
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Avand in vedere ca este viteza 4 iar pe viteza 1 creste cu 1 pe ora,tu cu cat crezi ca o sa creasca la viteza 4 ? :>
Corect,cu 4 pe ora.:))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
A adormit forumul ? N-avem insomniaci ? Mai aruncati si voi cate o postare pe aici sa va stie lumea cand sunteti online si cand puteti fi atacati in liniste :)

Neata!
 

DeletedUser

Ca sa nu ma atacati :D
Eu am o intrebare : Daca am cercetarile bazate mai mult pe armele de atac si primesc sprijin cum va reactiona armata de aparare? Va lua cercetarile celui care mi-a trimis sprijin sau preia cercetarile mele?!!! E o chestie ciudata ca celui care trimite sprijin sa ii moara armata degeaba pt ca eu nu am cercetat prea mult armele de aparare . In fond nici n-ar mai trebui trimis sprijin daca eu am lancierii,spadele si arcasii la 1 cercetare :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus