Intrebari referitoare la impartirea legaturii de internet

  • Autor subiect DeletedUser24459
  • Data de început

DeletedUser

Tocmai ai recunoscut ca ai incalcat regulile vrei un premiu pentru asta? :confused:
Cat despre schimbatul parolei, adminii nu pot face asta si daca ar dori, oricum ei ca sa iti vada un cont nu au nevoie de parola ta.
 

DeletedUser

Tocmai ai recunoscut ca ai incalcat regulile vrei un premiu pentru asta? :confused:
Cat despre schimbatul parolei, adminii nu pot face asta si daca ar dori, oricum ei ca sa iti vada un cont nu au nevoie de parola ta.
Asta nu e regula e exagerare. Cum de altfel e si acest user cu care nu sunt de acord caci intra pe mesajele mele, mai exact eu sunt logata pe alt cont si nu intru niciodata de pe acel nume.
Cat despre incalcatul regulei nici nu visam ca o incalc cat timp aveam facuta impartirea, nici nu foloseam eu contul, nu dadeam nici o comanda doar ma uitam pe el.
 

DeletedUser

Pai ca sa nu mai intre iti poti schimba parola cu una pe care sa nu o cunoasca eventual iti poti schimba si adresa de mail. Si nu este legal sa intri pe alt cont chiar daca numai sa te uiti.
 

DeletedUser

Si nu este legal sa intri pe alt cont chiar daca numai sa te uiti.
Am aflat dar as fi vrut sa stiu ca sa evit asta, sincer am citit si regulamentul ca nu e primul cont din casa pierdut, eu zic ca regulile ar putea fi mai explicite daca tot se savureaza atat regulile astea. Si nu te supara dar frecvent intri consecutiv in aceeasi casa persoane diferite si eu asta nu inteleg de ce ti se baga atat pe gat acest aspect cat timp nu esti de rea credinta, ai impartre, nu interactionezi.
Sincer nici macar parola nu mi-a tranzmis-o ca era setat calc pe remember.
Si ce ma deranjat cel mai mult a fost ca adminul o tinea pe a lui ca este un singur jucator si daca era asa tare in logica ca e imposibil sa te lochezi consecutiv cica, nu a putut vedea ca in momentul contestatiei scriam doua persoane diferite de pe calculatoare diferite tot la intervale mici de timp(eu fiind la servici- a fost singura zi in care am intrat de la lucru)
 

DeletedUser

Tocmai ai recunoscut ca ai incalcat regulile vrei un premiu pentru asta? :confused:
Cat despre schimbatul parolei, adminii nu pot face asta si daca ar dori, oricum ei ca sa iti vada un cont nu au nevoie de parola ta.

eii serios? pe l2 am fost banat si eu si un prieten si ni s`au schimbat parolele , parola mea de la cont era din 10 cifre...cam usor de aflat nu?
 

DeletedUser

Foarte usor si daca ar fi formata din 1 miliard de caractere ti-o poate afla cineva care se pricepe si care iti foloseste calculatorul cu care te-ai logat la cont. :p
 

DeletedUser

Se poate si asa dar e mai greu deja astea intra in domeniul care e interzis de lege. :p
 

DeletedUser

Foarte usor si daca ar fi formata din 1 miliard de caractere ti-o poate afla cineva care se pricepe si care iti foloseste calculatorul cu care te-ai logat la cont. :p

chiar deloc ... sa il vad eu pe ala care iti GHICESTE/AFLA parola ... sa te apuci sa incerci parole prin brute force e o prostie mare de tot :D ... poti sa folosesti si programe ca tot aia e ... pierdere de timp

faza cu PC-ul, da ... exista cazuri in care poti sa gasesti parola salvata pe undeva pe comp

lordka a spus:
Chiar se poate si fara calculatorul de pe care te-ai logat.

ia zi si mie cum se face ? ard de curiozitate :rolleyes:
 

DeletedUser

Cine stie si cunoaste. Chestii din astea ilegale daca doriti vorbiti in privat, asta e totusi un forum care se supune unor legi. Sau cum e o vorba celebra iti spun dar dupa aia va trebui sa te omor. :D
 

DeletedUser28514

Cine stie si cunoaste. Chestii din astea ilegale daca doriti vorbiti in privat, asta e totusi un forum care se supune unor legi. Sau cum e o vorba celebra iti spun dar dupa aia va trebui sa te omor. :D

Xblaady deja o iei prea in serios, intreadevar exista hakeri, progamatori care reusesc sa descifreze parole dar nu stau aia sa fure un cont de triburile aia sparg direct nasa sau ceva de genu. Acum daca pui la parola 123456 sau numele tau sau ceva foarte usor de ghicit da, dar prin alte modalitati nu cred ca au fost cazuri pana acum (excludem faptul ca iti uiti cotu logat intr-un internet cafe sau mai stiu eu la ce prieten)
 

DeletedUser

[...] Sau cum e o vorba celebra iti spun dar dupa aia va trebui sa te omor. :D

no problem ... i'm a gamer ... i have many lifes :))


La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.

Aici, noi vorbeste romaneste.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

buna am si eu o intrebare... am avut siter la o persoana iar dupa iar acuma vreau sa ii atac un sat si nu pot din cauza ca imi zice ca impart aceeasi legatura de net cu toate ca eu nu am mai intrat ca siter pe contul respectivului de mai bine de 24 de ore si nici nu mai sunt siter la el.
 

DeletedUser

vezi in setari daca exista legatura de internet declarata. (la ambele conturi trebuie verificat)
 

DeletedUser

am si eu o intrebare ,cineva din trib de la mine se lasa de joc si vrea sa-mi dea satele lui ,nu am inca destui taleri ca sa-i iau satele si as vrea sa-mi dea parola lui ca sa-i mai duc contul o vreme pana pot lua satele ,pe contul lui am sa intru de pe internet de la un prieten ca sa nu fie nevoie sa joc de la mine de pe calculator si sa incalc regulamentul ,acuma as vrea sa stiu daca trebuie sa trec contul la impartire legatura de cont din cauza ca am intrat de pe calculatorul la prietenul meu de vreo 2 ori pana acum in urma cu vreo 2 saptamani in urma ,am intrat pe contul meu .
 

DeletedUser

intrebare

imi cer scuze daca am scris gresit aici dar am si eu o intrebare......suntem 2 persoane care folosim aceasi conexiune de internet [am declarat] putem sa fim in acelasi trib?
 

DeletedUser

Puteti insa sa aveti grija la logari sa nu dati de banuit adminilor si sa nu uitati sa va treceti la impartirea legaturii.
 

DeletedUser18363

Sal

Deci am 1 prieten maryuselul si are contul inchis ca cica are conturi duble nu are suntem pe RDS si impartim aceiasi legatura de net va rog datii drumu :):)



ResPecT EleMenT59
 

DeletedUser

Asta o poti spune printr-un tichet adresat adminilor, aici pe forum nu te poate nimeni ajuta cu astfel de probleme.
 
Sus