Intrebari referitoare la impartirea legaturii de internet

  • Autor subiect DeletedUser24459
  • Data de început

DeletedUser

Cand incerci sal ataci, sa trmiti sprijin primesti un messaj.
Ceva de genul: "Acest jucatpr este inchis/banat si nu poate primi atacuri sau sprijin cat timp banul este inca in functiune."
Cred ca de asemenea se vede ceva pe harta daca ai premium(ca un fel de lacat?)

In trib(conducerea poate vedea cine este banat)

Banat permanent fara drept de apel inseamna ca nu.
Decizia(pedeapsa) depide si de circumstante.
Daca ai un sat si ti sa spus ca e ban permanent fara sa mai ai drept de apel(tichet inchis)aunci poti sa dai restart in lumea respectiva de la 0(cand expira/cand satul devine barbar)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si cum iti poti da seama dc e blocat permanent fara drept de apel? persoana in discutie poate afla?sau asteapta pana e sters contul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu ai cum sa afli daca e banat permanent decat daca esti persoana in cauza.
Admini nu vor discuta un caz cu altcineva decat cel banat.
Persoana banata poate afla daca decizia este definitiva numai daca depune tichet raspuns cand vede ca are ban(cred ca de asemeana spune:ban temporar/ban permanent cand incearca sa se logheze)
 

Denis-Ro

member
Scor reacție
0
Intrebare

Cum pot afla daca un jucator cu care sunt in conflict are in aceiasi lume , lumea 21, doua conturi. Spun asta deoarece din discutiile purtate cu cei doi jucatori diferiti , folosesc exact acelasi limbaj facand aceleasi greseli de ortografie si deasemenea acelasi scris infect cu K , ***, etc.
 

DeletedUser5809

Trimiti un ticket la suport cu numele lor si le zici de ce crezi ca sunt aceeasi jucatori si adminii o sa le cerceteze conturile.
 

DeletedUser38860

Daca eu si fratele meu avem doua conturi si jucam de pe acelasi computer e vreo problema?!

Intreb deoarece mi s-a incuiat contul pe lumea 22 :)
 

DeletedUser

Am raspuns cum imi zice la ssuport si nu imi raspunde nimeni :)

Daca esti banat, vei primi o pedeapsa! Interactiuni intre conturi nu prea ai putut avea deoarece nu te lasa serverul, cum o facea acum ceva vreme! Bann ai primit, cel mai probabil, pentru multiaccount! Te intrebi de ce anume, din moment ce joci tu si fratele tau pe doua conturi diferite, plus ca aveti impartirea legaturii de internet!
Problema este cu logarea pe conturi! La fel am patit si eu cu fratele meu! Imi spunea ceva de genul: "Timpul dintre logarea pe un cont si logarea pe celalalt cont este prea scurt! Acest lucru s-a petrecut in mod repetat, ceea ce inseamna ca pe cele doua conturi s-a logat o singura persoana!"
Ei bine, perioada aceasta de timp nu a putut sa mi-o spuna nimeni cu exactitate! Unii spun ca trebuie sa astepti minim 5 minute intre logari, altii o jumatate de ora!

Nu stiu cate sate ai, probabil ti se vor retrage 2-3 sate, devenind de barbari, insa tind sa cred ca pedeapsa va fi mai mica, si anume, demolarea unor cladiri cu cateva nivele!
Asta in cazul in care nu te certi cu ei!
Eu spun sa accepti pedeapsa pe care ti-o dau, iar pe viitor sa fii atent cu logarile!
Mult succes!
 

DeletedUser

am contul pe triburile de nu foarte mult timp si asta fiindca prietena mea e fan triburile si mi-am facut si eu un cont ... nu am intrat in cont de vreo 2-3 zile si azi cand vrut sa intru am avut asta:

"Cont încuiat

Nu deschide un subiect de reclamaţie în forum!

Motivul pentru excluderea ta:

Am observat ca folositi mai multe conturi pe acelaşi computer, fara a respecta regulile jocului.
Aveţi voie să jucaţi numai cu un cont!

Blocarea este permanentă.
» Depunere de contestaţie (are sens numai în cazuri speciale)

În timp ce contul ţi-e blocat nu poţi fi atacat.
Pagina principală"



tin sa precizez ca nu am incalcat nici o regula privitoare la accesul mai multor persoane pe acelasi computer, respectiv de pe aceeasi adresa IP


cu cine trebuie sa discut in rezolvarea acestei probleme???
 

DeletedUser

am fost acolo ... care este timpul de solutionare a problemei si unde primes raspunsul la aceasta problema?
 
Sus