Intrebari referitoare la pre-inregistrare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deoarece este un lucru nou, consider ca ar trebui pastrat deschis un timp acest topic pentru a clarifica nelamuririle.
prima mea nelamurire ar fi: mesajul pe care il primeste jucatorul invitat, unde il primeste? Pe mail, pe o lume anume din joc sau pe toate lumile? Multumesc.
 

DeletedUser

Deoarece este un lucru nou, consider ca ar trebui pastrat deschis un timp acest topic pentru a clarifica nelamuririle.
prima mea nelamurire ar fi: mesajul pe care il primeste jucatorul invitat, unde il primeste? Pe mail, pe o lume anume din joc sau pe toate lumile? Multumesc.

invitatia o primesti pe adresa de e-mail.
 

DeletedUser

pe mail si daca nu ai primit inca un mesaj inseamna ca nici unul din prietenii cu care ai jucat nu s-a gandit la tine ca la un jucator care merita a fi invitat:)
 

DeletedUser

19mfyp.jpg
 

DeletedUser

am observat si eu ieri.
ala e mesajul standard :)
o noua intrebare:daca eu dau invitatii la 6 prieteni ( exemplu) si alti doi prieteni (diferiti de cei 6) imi dau si ei o invitatie, eu voi fi vecin cu toti cei 8? dar daca acei doi prieteni au invitat pe langa mine inca 20 de prieteni de-ai lor? voi fi apropiat de toti 28?
 

DeletedUser

Daca ii accepti invitatia, tu nu mai poti invita alti prieteni. Eu zic ca e in felul urmator: cineva face un grup, invita prieteni, dar acei prieteni nu pot invita si ei prieteni in grupul ala. Tu ai 2 optiuni: ori iti faci trib, ori te alaturi unui trib.
 

DeletedUser

ce frumos o sa fie cand vei primi invitatie de la playeri cu care nu ai avut de-a face niciodata :p
 

DeletedUser

Daca ii accepti invitatia, tu nu mai poti invita alti prieteni. Eu zic ca e in felul urmator: cineva face un grup, invita prieteni, dar acei prieteni nu pot invita si ei prieteni in grupul ala. Tu ai 2 optiuni: ori iti faci trib, ori te alaturi unui trib.

eu am fost invitat si pot invita si pe altii :)) in ritmul asta imi fac 40 multiacount-uri si voi juca singur in zona respectiva :))
 

DeletedUser35443

la inscrierea in lumea 27, fiecare jucator isi alege directia sau doar primul jucator isi alege directia si ceilalti invitati de el vin aproape fara sa isi mai aleaga directia?
 

DeletedUser25287

Intrebare intrebatoare:

Am dat preinregistrare, am invitat si cativa amici insa desi lumea s-a deschis eu nu o pot accesa, pe pagina principala apare lumea 27 la capitolul preinregistrare insa nici acolo nu mai pot intra, care e faza? cred ca o sa regret ca am dat preintregistrare..:))
 

DeletedUser5970

Poti sa-ti steri contul in semn de protest :p De ce intra toti plangaciosii ca tine pe fiecare lume noua ?
 

DeletedUser25287

Am intrebat deoarece pe skype am fost contactat si intrebat daca intru de catre unii jucatori care au zis ca au intrat deja si ma rugau sa ma bag in zona lor, dar poate ca ai dreptate tu Chev..

Poti sa-ti steri contul in semn de protest..
Iar tu poti sa incepi din nou gimnaziul, poate vei invata totusi sa si scrii.

De ce intra toti plangaciosii ca tine pe fiecare lume noua ?
Ca sa se tot intrebe bagaciosii ca tine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus