Intrebari referitoare la sitter

  • Autor subiect DeletedUser10925
  • Data de început

DeletedUser

as vrea sa stiu exact de la un moderator,daca se poate

mi-am dat seama ca se raporteaza la cele 120 de zile dar asta ar insemna ca incepe sa scada invers proprtional cu zilele in care incepe sa stea titularul?
 

DeletedUser

deci nu mai pui sitter 120 de zile si dispar cele 62 de zile?

este vre-un moderator sa ma lamureasca si pe mine?

multumesc.
 

DeletedUser

Daca ai fost sitat 120 de zile joci tu 10 atunci revine ceasul la 110 zile :)
Dar nu e buna manevra cu propietar temporar la conturile moarte si in rest sitter :)
Daca esti sitat 60 de zile si mai joci tu 10 atunci tot la 60 de zile sitat ramai inregistrat.
Scaderea intervine cand ajungi la 120 de zile.
Sincer numi aduc aminte si nu am vazut multe cazuri sa vorbesc in mod sigur.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Intrebati si voi la suport, din cate stiu eu zilele nu se reduc, dar nu stiu sigur.
 

DeletedUser

sitter

eu o sa fiu plecat in starinatate o luna de zile...si o sa sitter unui prieten.......cineva mi-a zis ca nu se poate lasa sitter mai mult de 2 saptamani si ca daca las sitter cuiva mai mult de 2 saptamani se sterge contul.......asa este?

......va rog mult raspundeti-mi cat mai rapid la intrebare .....sambata plec...sa stiu ce sa fac...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu este adevarat. poti lasa sitter maxim 120 de zile. daca ai depasit , atunci contul va fi blocat si ulterior sters , in cazul in care nu revine proprietarul sa depuna o contestatie .
 

DeletedUser

eu stiam ca nu se mai pot muta trupele din sat,ca nu poti sa muti trupele dintr-un sat in altul;)...stie cineva ceva despre aceasta?;)
 

DeletedUser5809

Poti sa le muti dintr*un sat in altul, dar sa fie satele tale, in alte sate ca suport sau sa ataci nu se mai poate dupa 60 de zile.
 

DeletedUser

Cum sa fiu mai explicit...
am doua sittere! S1 si S2

Pe S2 il dau mai departe fara a face nici o comanda de pe el
cel care la preluat trimite sprijin de pe S2 pe cineva
eu daca vreau sa trimit sprijin de pe S1 pe acea persoana nu vad care e problema de nu pot!Atata timp cat nu sa actionat cu sprijin pentru acel cont cat timp amandoua sittere au fost la mine nu vad de ce nu pot sa trimit!

imi pare rau sa va zic da ati ametit detot toate comenzile! Daca voua vi se pare normal asa ceva, mie nu !
 

DeletedUser

trebuie sa treaca 24 de ore de cand l-ai dat tu mai departe pe S2 ca sa poti trimite de la S1 sprijin catre o persoana X care a primit sprijin de la S2 :)
 

DeletedUser5809

Am intrebat, astept acordul lor sa pun raspunsul exact si pe forum:D

Raspunul:
Daca aveti sitter ultimele 30 de zile, vor trece inca 120-30=90 de zile si de abia in a 91 zi va ajunge la 29. Depinde cand le aveti.


Deci din 120 de zile se scade cate zile ai acolo ca sitter plus 1.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus