Intrebari si raspunsuri !

DeletedUser44249

Acesta e scriptu si am incercat mai multe dar nimic...niciun rezultat


javascript:var text='xxx';var doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;var inputs=doc.getElementsByTagName('input');for(i=0;i<inputs.length;i++){if(inputs.id.indexOf('edit_input')!=-1){inputs.value=text;inputs[i+1].click();}}end();vascript:var text='Jackass';var doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;var inputs=doc.getElementsByTagName('input');for(i=0;i<inputs.length;i++){if(inputs.id.indexOf('edit_input')!=-1){inputs.value=text;inputs[i+1].click();}}end();
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Ok, np.

In general vedeti cum copiati scripturile. In cazul de mai sus, ai spatii in plus, precum 'edit_inp ut' - in loc de 'edit_input'.
 

DeletedUser38518

de unde ai atata timp si pentru sistemu de suport si pentru extern?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Hmm, suna de parca as fi o 'spammer-ita' pe aici :p
Poate ca n-am, dar reusesc sa imi fac suficient timp cat sa frunzaresc si externul. :)
 

DeletedUser44036

Mai merge scriptul ala de batut taleri la care puteai seta si numarul de resurse salvate pe fiecare sat?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Acel script a fost implementat la nivel de joc in versiunea 7.1. In loc sa folosesti script si sa introduci manual numarul de resurse (de fapt al talerilor pentru a salva (n*cost_taler) resurse) pe care vrei sa le economisesti, poti selecta direct din pagina respectiva: http://s9.postimg.org/u5v5btxtr/taleri.jpg
 

DeletedUser44036

Acel script a fost implementat la nivel de joc in versiunea 7.1. In loc sa folosesti script si sa introduci manual numarul de resurse (de fapt al talerilor pentru a salva (n*cost_taler) resurse) pe care vrei sa le economisesti, poti selecta direct din pagina respectiva: http://s9.postimg.org/u5v5btxtr/taleri.jpg

Multumesc mult. Deci in loc sa salvezi resurse salvezi un numar de n taleri echivalent a n*(21.000 22.500 18.750) resurse.

Inca o data, multumesc frumos.
 

DeletedUser43376

Buna,
Mi-a aparut o chestie ciudata, cand dau privire generala asuptra satului, in loc de imaginea cu luptatorii cu spada imi apare fieraria... si asta numa pe lumea 34, pe restu e ok...
Si la spioni apare imaginea luptatorilor cu spada...:|
 

DeletedUser29445

Buna,
Mi-a aparut o chestie ciudata, cand dau privire generala asuptra satului, in loc de imaginea cu luptatorii cu spada imi apare fieraria... si asta numa pe lumea 34, pe restu e ok...
Si la spioni apare imaginea luptatorilor cu spada...:|

Ai coduri!?!
 

DeletedUser44398

diez.diez, nu cumva ai scripturi @ Greasemonkey / Tampermonkey? Alea incarca chestii de genu, gen custom features(care pot schimba iconitele de exemplu)
 

DeletedUser43376

Ce coduri sa am? Acum am pe toate lumile asa... Nu s'a mai intamplat la nimeni?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Ce coduri sa am? Acum am pe toate lumile asa... Nu s'a mai intamplat la nimeni?

Ce browser folosesti? Ai vreun pachet grafic sau ceva trecut in pagina de setari la pachete/css ?

Un print screen ar fi ideal si sa imi zici si rezultatul dupa ce testezi pe un alt browser (oricare altul diferit de cel curent).
 

DeletedUser43376

Da, era de la opera... pe mozila si pe celelalte browsere merge normal:)
 
Sus