Intrebari

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am cerut confirmarea adresei de e-mail pe o noua adresa si nu primesc nici nu mail de la server. dc?
 

DeletedUser

am cerut de vreo 10 ori si nu se incarca pagina... nu imi confirma nimic cum ca ar fi trimis mail-ul... vorbesc de L16... e posibil sa fie incarcat srv?
 

DeletedUser

posibil......Mai incearca 1,2 ori si asteapta. sau vezi la serviciul de tikete
 

DeletedUser

am cerut inca de vreo cateva ori si tot nu mi-a trimis nimic... pur si simplu nu se incarca pagina cand ii dau cerere...
 

DeletedUser

Jucator incuiat

Dupa cat timp satele unui jucator incuiat devin sate de barbari?
 

DeletedUser

Incuiat

Am crezut ca daca este incuiat satele vor fii sate de barbari in 48 de ore...
 

DeletedUser14704

Stergerea contului se va face automat daca in termen de 14 zile jucatorul banat nu accepta pedeapsa sau este banat definitiv .

PS: Foloseste optiunea 'Edit' nu musca :p
 

DeletedUser

§8) Ştergerea contului / ban a spus:
Atunci când jucaţi Triburile trebuie să respectaţi Regulile Jocului. Staff-ul jocului şi moderatorii îşi rezervă dreptul de a închide conturi/a da pedepse oricărui jucător care nu respectă Regulile Jocului. Vă rugăm să urmaţi întocmai orice rugăminte sau îndrumare primită din partea staff-ului tehnic. Nerespectarea acestora nu va fi trecută cu vederea, şi poate rezulta în ban-uri sau închideri permanente de conturi. Echipa Team Triburile supraveghează jocul, sanctionând orice încălcarea a regulamentului. Dacă nu sunteţi sigur de legalitatea faptelor ce le veţi face, va rugăm să depuneţi un ticket înainte de a săvârşi acţiunea. Echipa vă va oferi informaţiile necesare. Un cont poate fi modificat, închis sau şters din motive diferite. Ştergerea poate urma în mod automat, dacă în ultimele 14 zile contul nu a fost folosit. Conturile banate se şterg automat prin sistem după 14 zile, chiar dacă au cont premium activ sau mai au puncte premium. În cazuri extreme, conturile pot fi interzise pe toate lumile.

citeste asta ;)
 

DeletedUser

Nu are cum să intre pe cont dacă e blocat ; adică poate, da-i apare mesaju' că e bannat şi dacă vrea să depună ticket.
Dacă eşti încuiat şi te loghezi mereu, în tribul în care e cel încuiat, conducerea îl vede încuiat, dar ca fiind activ pe toată această perioadă... şi de-odată vezi că a făcut contu' bum :D şi te trezeşti cu gri în toate părţile :)).
 

DeletedUser

intrebare

de ce nu pot sa accept invitatii de la diferite triburi?nu sunt in nici un trib,as vrea sa intru in unul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus