Invitatie in echipa Romaniei

DeletedUser

Salutare întregii comunități de pe triburile.ro,

Am fost în trecut un jucător pe acest site(deși nu foarte activ) și am ramas cu impresia ca cea de aici este una din cele mai active comunități online românești. :) Anticipând permisiunea moderatorilor și a dvs. , vă prezint o invitație pentru toți cei care știu să joace sah ;) de aici:

Vă transmit acest mesaj din partea staffului naționalei ROMÂNIEI de pe siteul de sah www.chess.com.
Vă invităm în echipă cu o ocazie specială: avem un meci oficial extrem de important și dificil cu naționala RUSIEI, care va fi deschis în curând. Echipa noastră are acum 500 de membri dar estimăm un dezavantaj numeric și valoric față de echipa adversă. Pentru a depăși acest dezavantaj avem nevoie urgentă de forțe noi.

Vă așteptăm cu drag! :)

Cu deosebit respect,
Stafful Team România www.chess.com

Adresa: http://www.chess.com/groups/view/team-romania

PS:
-În cererea de aderare, vă rugăm să specificați codul "Rusia"


phpLawBkmAM.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mulțumesc th9one pentru.. apreciere. :) Dar.. înainte cu mai mult de o săptămână de a deschide acest topic am trimis o întrebare de permisiune lui carmi. Neprimind răspuns am îndrăznit să postez direct. Dacă topicul a trecut de moderare înseamnă ca mi-a fost permisă publicarea lui aici. Deci este ok. :)
Înteleg totuși că te deranjează acest mesaj de invitație. Să îmi fie cu iertare.. cu toate ca nu înțeleg motivul.
Dacă nu ești interesat, nu e mai frumos și demn să ignori decât să arunci o postare negativă? :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am intrat si eu pe site de curiozitate si am 2 plangeri de facut:
1.Nu mi-a fost trimis mail-ul de validare pentru cont
2.Am incercat sa joc de mai multe ori dar meciurile au fost intrerupte din cauze numai de ei stiute..
 

DeletedUser

Salut N.Paul. Spune-mi username-ul tău și putem face niște probe. Pe mine mă vei găsi ușor. Sunt ''unu''. Eu sunt membru acolo de peste 2 ani și nu am avut probleme. Au făcut de curând un update major la site și poate unele erori sunt din cauza aceasta.
 

DeletedUser

Cred ca sunt erori temporare. Chess.com este pe departe cel mai avansat site de sah online nu numai din privinta numarului de utilizatori(primul, 4 milioane+ membrii) ci si a facilitatilor ce ofera si complexitatea lui. De erori am avut parte dar nu dese sau majore.
 

DeletedUser

N.Paul, inteleg ca reusesti sa intrii pe site.. Nu stiu atunci folosul acelui mesaj.
 

DeletedUser

Pentru a deveni un membru cu "functii depline" acolo trebuie sa imi activez contul printr-un cod de activare trimis pe mail-ul meu...vrei si un desen ?
 
Sus