invitatie turneu tribalwars.net

PRADA

member
Scor reacție
6

Screenshot 2022-02-18 at 15.57.39.png


Felicitari si multumiri tuturor care-ati participat la aceasta provocare si au ajutat sa "aducem trofeul acasa":

CataXD, Raoul, @Shurubel, Jorge & verisorii, Andrutzu, aleku, @Alex2peu , @blazker , @Sporting Chiojdeanca valorosu, Tom, safir, @Shadowmourne , sicilia, @VladutM, AverageHero/Pudge, @Ser.Dc , @AS Fotbal Curciu dilau, @DrDieHard , Morty/MoarteaDinCarpati, @DarkAngeL.SpeeD? , Veuve Clicquot, Zoe, @Scama. , @navarra, nicusimo, impact, @Emmy95 , Hannibal, @btdt , Tudor, @bastian schweinsteiger , @cata1011 , sir0, @Vlaicu , cheliostros, Remus Marius, MicroB, Spiritus Ignis, pissy, Lucian, @un1kul , cosmah12, Daizuke, Outrageous, Emanuel-Ioan, SoLLoAlin, Maca, @Black L0rd , highman, zexandrei, TSUNAMIC, @cyupylan , Deeds, Darius/TeCuceresc, @catta , @Toma Alimos , @War Machine , @Aligatorul , @samY. , @Olandezul Zburator , xSkillz, florut, @Prietenas , campofrio, @plajerik , FloRaz, madalin18, Kingstar + Lowenstar, Vladmiral, boascoo & co si fratiorilor nostri turci care ne-au ramas aliati de-a lungul lumii si sper sa nu fi omis pe nimeni; sa ma iertati daca am uitat.

Toti peste toate, a fost un server intens si distractiv, sper eu, pentru toata lumea.
Prin bune si rele, am reusit s-o scoatem la capat, impreuna!
La anu' si la multi ani, AZTECA!

Screenshot 2022-02-18 at 13.15.07.png
 

navarra

member
Scor reacție
0
Felicitati baieti ! Cu G R E U ,cu N E C A Z uri si cu multa distractie in S A T R Ă am reusit sa o scotem la capat ! Suntem invingatori pe international unde zic ca realizarea cea mai mare a noastra este ca am reusit sa strangem o mana de
Romani care poate unii dintre ei dusmani pe .ro au jucat impreuna lansand discutiile si certuri eterne si am ajuns in topuri retezand capetele triburilor dusmane!
Respect din partea mea si nu uitati ca F R A T I I raman impreuna la G R E U ! Urmatoarea lume o sa fim atacati si marginalizati de la inceput fiind castigatori si detinatori de ultimul trofeu!
Spun asta cu gandul ca poate urmatorul turneu o sa fim si mai organizati!
Va pupa *navarna* si pauza placuta pentru ca o meritati !!!
 

Unloving

member
Scor reacție
1

Vezi atașament 5448

Felicitari si multumiri tuturor care-ati participat la aceasta provocare si au ajutat sa "aducem trofeul acasa":

CataXD, Raoul, @Shurubel, Jorge & verisorii, Andrutzu, aleku, @Alex2peu , @blazker , @Sporting Chiojdeanca valorosu, Tom, safir, @Shadowmourne , sicilia, @VladutM, AverageHero/Pudge, @Ser.Dc , @AS Fotbal Curciu dilau, @DrDieHard , Morty/MoarteaDinCarpati, @DarkAngeL.SpeeD? , Veuve Clicquot, Zoe, @Scama. , @navarra, nicusimo, impact, @Emmy95 , Hannibal, @btdt , Tudor, @bastian schweinsteiger , @cata1011 , sir0, @Vlaicu , cheliostros, Remus Marius, MicroB, Spiritus Ignis, pissy, Lucian, @un1kul , cosmah12, Daizuke, Outrageous, Emanuel-Ioan, SoLLoAlin, Maca, @Black L0rd , highman, zexandrei, TSUNAMIC, @cyupylan , Deeds, Darius/TeCuceresc, @catta , @Toma Alimos , @War Machine , @Aligatorul , @samY. , @Olandezul Zburator , xSkillz, florut, @Prietenas , campofrio, @plajerik , FloRaz, madalin18, Kingstar + Lowenstar, Vladmiral, boascoo & co si fratiorilor nostri turci care ne-au ramas aliati de-a lungul lumii si sper sa nu fi omis pe nimeni; sa ma iertati daca am uitat.

Toti peste toate, a fost un server intens si distractiv, sper eu, pentru toata lumea.
Prin bune si rele, am reusit s-o scoatem la capat, impreuna!
La anu' si la multi ani, AZTECA!

Vezi atașament 5449

Juma din jucatorii din lista nici n au dat la Intrare vizitator pe .net la turneu. In rest gg.
 
Sus