invitatii la nunta lu angelli(qerty)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

va anunt cu bucurie cu prietenul meu si al nostru angelli(nicu) va invita la nunta lui pe data de 4 iunie, toti sunteti invitati, si darul este obligatoriu, pentru confirmare postati aici va rog frumos






p.s. nu este o gluma chiar e ceva serios
 

DeletedUser3504

Si dupa nunta mea sunteti invitati la nunta prietenului nostru Blanarui(ionut) pe 24 septembrie.
Dar sub 1000 de euro nu se accepta!:))
 

DeletedUser

eu vin si fur mireasa :))
serios vorbind .. sa fie intr-un ceas bun .. urarile celelalte le facem mai aproape de data nuntii
 

DeletedUser

Tu nu esti in stare sa furi o bomboana si vrei mirese :)))

On topic :

Casa de piatra! :D
 

DeletedUser

multumesc anglesey pentru urare,apropo in legatura cu invitatiile la nunta sa stiit ca totul e serios, cel putin din partea mea, eu din pacate nu pot veni la angelli la nunta pentru ca lucrez in strainatate si deja mi-am anuntat concediu pentru luna septembrie atunci cand va fi nunta mea
 

DeletedUser

Casa de piatra va urez!

Mai veniti si cu vesti bune si mesaje placute...ma surprindeti :p
 

DeletedUser3504

Am facut cinste cu satele de barbari de pe lumea 8, am vazut ca inca nu le-ati terminat:))
 

DeletedUser

Eu am chef de nunta....dar o singura conditie....sa ai domnisoare de onoare blonde...e specialitatea mea...un fel de rata cu portocala pentru fomisti =))

Casa de piatra! Eu va recomand totusi caramida porotherm, dar daca insistati sa fie de piatra.
 

DeletedUser3504

Ai facut cinste anticipat sa fi sigur ca nu venim la nunta?

Hai mai, o spui de parac v-as fi dat jar in loc de sate, pana la urma cine nu isi doreste sate pe lumea 8?:))
Nu vezi ca se zbat sa ajunga la 20000 de sate pe cont?
E plictiseala mare pe acolo:D
 

DeletedUser

Sunt multe conturi acum pe siter acum pe L8.Razboiul s-a redus la o lupta de orgolii intre Cyupanezul si Leonida.
Angelli fa cinste si la cei care nu mai joaca pe L8 :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus