invitatzii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De ce nu ma lasa sa dau mai multe invitatzii???:confused::confused:
k ii max 80 :confused::confused::confused:
deci explicatzimi de ce?

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.

3.2. Semnatura (text sau imagine) nu va depasi inaltimea de 60 Pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depasi 80x80 Pixeli. Bannere sau linkuri-urile de recrutare in semnatura sunt interzise.

Si cum spuneam, regula este in vigoare si se aplica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. Trebuia sa postezi la intrebari.
2. Nu e limita de invitatzii intr-un trib 80, ci limita de membri e 80. De exemplu dak tribul are 60 de membri se pot da doar 20 invitatzii.

:mad::(:eek:
 

DeletedUser

o ultima intrebare pe azi:D
de ce trebuie limita de membri:mad::mad::mad:???
 

DeletedUser1647

mda...asa nu sunt triburi mamut...ca sunt asa zise "familii" cu academii...cum e M~K`u...are enspemii de academii...daca nu ar fi limita de membrii ar fi toti la un loc :)

Te inteleg... poate nu stii sa numeri. :) sau 8 = enspemii? :confused:
 

DeletedUser1647

Nu va mai inteleg.... Toti, pe forum, cum prindeti ocazia va luati de [M~K] ca are si ca n-are.... de ce nu va luati de noi si in game??? :confused:

sau voi sunteti numai de aia cu multe vorbe si 0 fapte... :eek:

Pana la urma nu prea imi pasa ce se scrie pe forum de [M~K] sau de mine. Scrieti ce vreti... makr aici sa fiti jupani si sa puteti face ceva impotriva noastra.

SUCCES! :rolleyes:
 

DeletedUser1647

Poftim? Ce copiez? imnul sprite???? mi-am cerut voie de la firma :D
 

DeletedUser6071

theee a spus:
de ce trebuie limita de membri???

Sa stii ca eu de aceea REPECT lumea 2 si sunt sigur ca multi jucatori din lumea 2 is de acord cu mine.Eu cred ca daca ar fi nelimitat atunci ar fi o incurcatura totala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Problema discutata de nenumarate ori, folositi functia de "cautare".

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus