Istoria marilor triburi

DeletedUser

Spunenti aici istoria marilor trburi din L5.A celor din TOP 40.Doar membrii trbului a carui istorie o spun.Si doar cei care au fost in trib de la inceputul lui si pana astazi.Si doar cei care stiu foarte bine ce s-a intamplat in acel trib.Nu cei care au venit in trib la cateva luni de la infiintare.Comentariile si parerile sunt binevenite inafara de celele rautacioase
 

DeletedUser2821

Die. !

A fost un trib foarte unit condus chiar de mine de la inceputul lumi pana la sfarsitul ei !
Membri nostri au fost :
Aiuritul
Aceman
I hate-you
Danut 93
RobertxTanase
Ldh1
Sgp1
Bigpana
AInafets
Tavibk
KingDorutzu
Oscar25
Pilfa
Innuyasha
Billy24
Szharell

Cam astia dar se poate sa fi fost si alti :) !
Scuzati-ma daca am uitat pe cineva !
Tribul nu a avut never peste 20 de membri !
Alina cea groaznica si MIchelle2007 - Intemeietori !

Razboaie : IMMO vs Die. - castigator
Die. vs M.T. - foarte putin timp dar statisticile aratau favorabil :D Sorry m.t. :D
Waroom vs Die. - Nu imi dau seama aici am cam pierdut dar am si castigat .
T.T. vs Die. - 1 la 1 la sate :)) Foarte putin timp ;) !

Poate au mai fost si alte razboaie si nu mai stiu eu la fel sorry :) !

Cam asta este :)
A fost tribul din k44-k45 dominand k45 ...
Tribul din mijlocul lumi :) .
Care a avut mult timp 2-3 membri ;) !
MEMBRI ONORIFICI : Alina cea groaznica - fosta conducatoare care din pacate s-a lasat de L5 !
BigPana - Primul membru care la fel s-a lasat !


P.S.: Da asa e alexutzu dar tot am fost :p
Oricum vad ca impreuna ne merge foarte bine ;) !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vezi ca ai pus m.t. vs. immo...

ati fost peste noi, pentru k zona de contact era foarte departata de restul nucleului :). daca am fi fost aproape altfel ar fi stat treburile + noi am fost ocupati cu o.s.


oricum acum e important ca suntem acelasi trib si ca lucrurile merg din ce in ce mai bine :).

acum plec la scoala ... cand ma voi intoarce o sa va spun si istoria pe scurt a menthorului
 

DeletedUser

trib 300
Membrii :
dracula93-intemeietor
Waler
florut-intemeietor
rares123
cuc3r1t0rul
sabz233
Cezzar
bannanah
Lupisss
Pepilie
Ksmsmec
cofe
b@ss yos
lilgiant
tamas teodor
Lance du Lac
Dunbo21
b38ntw
-shadowFAX-
DarkStar*
4motion5
yoziziyo
cracanelu
sassu
paultheboss
stefanrobert
lionsheart
winzip
hodis
mitel68
caesarraba
AmonRa
seby1
nelly4fun
NastyB
luki22
smerkeru
razim
helsinki
Sfetnicu
liviu remy
kudosbeach
Taypan@
smurfy
scipi0
CIUBACA10
DaX19
Lurtz
florinel the lord of war
scorpio21
fox 2001 si fox 2002
gallardo4
maels
Trib zonal puternic care a fost mult timp locul 1 pe k34 .....
Razboaie
-LOD ........ i-am dominat
-Wanted .......... nu prea a fost razboi decat in declaratii ...... oricum statistica parca a fost de vreo 10-7 in favoarea 300
-T.T. ... pe atunci ne-au atacat adminii :) ...... am pierdut razboiul dar tin sa mentionez ca razboaiele s-au derulat in acelasi timp ...... a fost nevoie de 3 triburi , fiecare din ele in top 20 :) ca sa reuseasca ceva ........ dar nu ei au fost cauza desfiintarii tribului ci retragerea unor playeri importanti din acest trib , oricum tribul si-a indeplinit scopul ....... a creat multe relatii de prietenie si cred ca LOD regreta si in prezent faptul ca s-a dat cu TT :)) ........ s-au vazut ce aliati buni erau ....
 

DeletedUser15982

H@k uk

Dracula zice ca iam dominat pe pe LOD :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: vai dracula ce prosti scoti pe gura :( atunci undei 300 daca ne-ati domimat?
Bine recunosc cu TT ne-au facut praf dar inca LOD nu ii mort inca mai domina k43.
Despre istoria tribului LOD nu stiu prea multe :)
 

DeletedUser4920

Imi pare rau ca intervin dar asta trebuia sa fie un topic mai sobru fara spam si intepaturi personale ...just say'n
 

DeletedUser

da, mi se pare o idee grozava. eu personal mi-as dori sa imi scriu aici in zilele urmatoare istoria tribului meu. dar nu o voi face daca il veti transforma intr-un alt loc de cearta si intepaturi. sper sa nu fie asa :confused:
 

DeletedUser

-Wanted .......... nu prea a fost razboi decat in declaratii ...... oricum statistica parca a fost de vreo 10-7 in favoarea 300


Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: 300
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98
Tabăra 2: 22
Diferență: 76

image.php



:D
 
Sus