-JAR- La revedere!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26056

cand am vorbit ultima data cu katana aasa zicea acu sincer chiar nu stiu
 

DeletedUser14435

Daca in momentul in care a preluat contul Dica Sorin nu mai exista contul orgrimar atunci nu incalca regulamentul pentru ca nu e "alt jucator"
 

DeletedUser26056

da tu ce crezi domnu dica ca la bere eu nu ma intalnesc si cu oameni din diablo ??? :)))0 ce tari sunteti :))
 

DeletedUser

stati fratilor calmi ca eu nu mai incalc nici un regulament...orgrimar a fost blocat si sters de mult...;)nici nu prea m-am zbatut pt el...nu ma mai interesa...
 

DeletedUser

neagrekule...din partea mea...poti sa iesi la o bere cu cn vrey tu ;) dar numa sa joci corect ;)
 

DeletedUser26056

in limita regulamentului joc foarte corect ce nu intelegi tu e ca acel regulament are niste reguli care au si o limita de aplicare in unele se poate intinde coarda putin in altele deloc

si o sa incerc sa fiu la fel de corect ca si tine pana una alta tu ai avut deja 2 conturi asta e al treilea :)
 

DeletedUser8474

aoleuuu.....aici trebuia sa ne luam ramas bun de la -JAR-.....sa-i imploram sa mai ramana in joc.....sa plangem pana la lesin, ca ne parasesc....sa le aducem ofrande ca poate asa ii impresionam si vor juca in continuare.....

voi tot cu adminii aveti treaba?......


PS : neagrekuleeeeeee, cd ma scoti la un suc???? poate imi faci si mie cunostiinta cu vreun admin.... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in limita regulamentului joc foarte corect ce nu intelegi tu e ca acel regulament are niste reguli care au si o limita de aplicare in unele se poate intinde coarda putin in altele deloc

si o sa incerc sa fiu la fel de corect ca si tine pana una alta tu ai avut deja 2 conturi asta e al treilea :)

nu joci corect de loc grekule ;) daca jucai corect nu ziceau atatia oameni ca adminii iti avantajeaza tribu ;)si stay linistit ca nu e al 3 lea cont ;)daca tu visezi 3 conturi e treaba ta...;)
 

DeletedUser

A fost weekend, ati postat, v-ati mai calmat.
Ultimele pagini fiind mai mult pline de spam, decat de postari la subiect.
Sper ca se va pune punct temei "conspiratia adminilor", in caz contrar, urmatoarele postari vor fi pedepsite drastic.
Topic inchis.



Ps: La revedere -JAR- .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus