Jderii&Co vs NIP A-Z

  • Autor subiect DeletedUser9326
  • Data de început

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Pai cam așa ati jucat lumea asta ... prin spioni peste spioni , trădări peste trădări , ati cumpărat sate , jucatori ., Suporti cu alte Ip-URI din alte tari .. nu prea e normal sa va bucurați. Dacă voi va bucurați ca ati castigat prin foarte multă furăciune , atunci ne dam seama ce fel de jucatori sunteti. O seara buna
nush cum sa ti zic, dar pana la furaciune, ati fost calcati in picioare la organizate cu tot avantajul vostru de puncte :))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pai cam așa ati jucat lumea asta ... prin spioni peste spioni , trădări peste trădări , ati cumpărat sate , jucatori ., Suporti cu alte Ip-URI din alte tari .. nu prea e normal sa va bucurați. Dacă voi va bucurați ca ati castigat prin foarte multă furăciune , atunci ne dam seama ce fel de jucatori sunteti. O seara buna

boss nu prea merge scuza asta :D pnm din top 15, 12 parca erau ale voastre pe la inceput ..
 

DeletedUser9326

3fllcg.jpg




cam asa a fost @Nusha pe speciala asta ... :eek: :eek: :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai cam așa ati jucat lumea asta ... prin spioni peste spioni , trădări peste trădări , ati cumpărat sate , jucatori ., Suporti cu alte Ip-URI din alte tari .. nu prea e normal sa va bucurați. Dacă voi va bucurați ca ati castigat prin foarte multă furăciune , atunci ne dam seama ce fel de jucatori sunteti. O seara buna


mie mi-au dat un bucket de 4 persoane de la KFC , si o shaorma la dristor :D
crezi ca am cerut putin?
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pai cam așa ati jucat lumea asta ... prin spioni peste spioni , trădări peste trădări , ati cumpărat sate , jucatori ., Suporti cu alte Ip-URI din alte tari .. nu prea e normal sa va bucurați. Dacă voi va bucurați ca ati castigat prin foarte multă furăciune , atunci ne dam seama ce fel de jucatori sunteti. O seara buna
Cu d'astea ati venit si pe 70 ,ceva scuze noi nu aveti ? Dupa 4 luni ati iesit de acolo , dupa o luna ati iesit si de pe Speciala19 , daca intrati pe 73-74-75 , treceti de protectie ? :rolleyes:
 

DeletedUser49070

Bai baieti, cum puteti veni aici cu dume dinastea cu spioni sau tradari? Intrebarea se pune cum sa nu tradezi pe unu gen elitu sau petrutul? Sa fim seriosi...cate organizate ati avut pe Jderii?? Niciunu baieti intr-o luna!!!
Si de ce nu stia strategul vostru mutarile ce urmau facute daca el e cu 10 mutari in fata?=)))))
 

Atașamente

  • 0D96AA0E-6E93-4E5C-8E19-E9E99EC9CF85.jpg
    0D96AA0E-6E93-4E5C-8E19-E9E99EC9CF85.jpg
    490,4 KB · Vizualizări: 188

Live

member
Scor reacție
0
Pai revo au intrat cu voi , nu cu NIP . Oricum , felicitări tuturor jucătorilor de pe Speciala
 

RevengeTime.

member
Scor reacție
0

LovingBeer aka sperietorul de jderi...pacat ca nu a trecut de 2 sate si a fost farmat de toata harta. Bun jucator, sa mai joci in nip.




Te mai abtii mult james ? Cum sa iti iei bataie la tine acasa? Ai fost si o sa fii bufonul hartii si pleava societatii.



2peu, sau 2leu, te-am batut si aici si pe 60, unde vrei sa te mai batem?Pe cine sa bati tu ma crescator de barbare ce esti...Ce gura mare aveati si acum nici cu lupa nu va mai gaseste lumea



Macar baiatul asta a avut dreptate, partial, 2/2 ati pierdut in 3luni(l70 si speciala 19).
 
Ultima editare:

GumGum

member
Scor reacție
0

LovingBeer aka sperietorul de jderi...pacat ca nu a trecut de 2 sate si a fost farmat de toata harta. Bun jucator, sa mai joci in nip.




Te mai abtii mult james ? Cum sa iti iei bataie la tine acasa? Ai fost si o sa fii bufonul hartii si pleava societatii.



2peu, sau 2leu, te-am batut si aici si pe 60, unde vrei sa te mai batem?Pe cine sa bati tu ma crescator de barbare ce esti...Ce gura mare aveati si acum nici cu lupa nu va mai gaseste lumea



Macar baiatul asta a avut dreptate, partial, 2/2 ati pierdut in 3luni(l70 si speciala 19).


Doua lucruri am sa-ti spun,
1 Ai postat o poza in care se vede numarul meu de telefon, nu stiu daca e vreo regula cu privire la asta, dar mi se pare de prost gust .
2 Comentariul ala e legat de sp 18 . :*

PS: daca tot ai,il aveti, numarul meu, desi stiu ca-l aveati de mult ca aveti oameni peste tot, va astept la o bere prin craiova. Nu mai suferiti atat ca e un simplu joc in care cel putin eu am intrat pentru socializare si pentru ca am destul de mult timp pe care nu am cu ce sa mi-l omor la birou !

Have fun !
 

DeletedUser9326

Doua lucruri am sa-ti spun,
1 Ai postat o poza in care se vede numarul meu de telefon, nu stiu daca e vreo regula cu privire la asta, dar mi se pare de prost gust .
2 Comentariul ala e legat de sp 18 . :*

PS: daca tot ai,il aveti, numarul meu, desi stiu ca-l aveati de mult ca aveti oameni peste tot, va astept la o bere prin craiova. Nu mai suferiti atat ca e un simplu joc in care cel putin eu am intrat pentru socializare si pentru ca am destul de mult timp pe care nu am cu ce sa mi-l omor la birou !

Have fun !
acum ti se pare de prost gust ? ciudat, acum 1 saptamana erati smecheri.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
acum ti se pare de prost gust ? ciudat, acum 1 saptamana erati smecheri.


Hai ca esti amuzant, am purtat cumva noi doi vreo discutie si nu stiu ? Tu ai impresia ca pentru mine reprezinta o "drama" faptul ca am pierdut sau nu la un joc ? :)) Aici e vorba de altceva, ma asteptam sa intelega toata lumea, dar din pacate tu nu esti unul dintre ei :)
Ma repet, stiu ca sunt multi jucatori din craiova si ii astept la o bere oricand doresc, pana la urma la asta se rezuma totul, la socializare, prietenii si multe altele :)

Felicitari ca ati castigat, ce sa zic, o sa-ti fac statuie in fata portii :)) Nici macar nu stiu cine esti pe joc, asta ca idee.
 

DeletedUser49325

ati castigat, acu nu va mai sarbatoriti victoria pe extern ci stand la rand la daria
 

DeletedUser9326

Hai ca esti amuzant, am purtat cumva noi doi vreo discutie si nu stiu ? Tu ai impresia ca pentru mine reprezinta o "drama" faptul ca am pierdut sau nu la un joc ? :)) Aici e vorba de altceva, ma asteptam sa intelega toata lumea, dar din pacate tu nu esti unul dintre ei :)
Ma repet, stiu ca sunt multi jucatori din craiova si ii astept la o bere oricand doresc, pana la urma la asta se rezuma totul, la socializare, prietenii si multe altele :)

Felicitari ca ati castigat, ce sa zic, o sa-ti fac statuie in fata portii :)) Nici macar nu stiu cine esti pe joc, asta ca idee.
ce sa inteleg ma, v-ati cocotat acolo sus si ati strigat in gura mare ca ne umiliti si acum sunteti toti dati disparuti in frunte cu amaratul ala de elite.
ne-ati jignit, ati ras de noi si acum vrei sa 'intelegem' ?? nu-ti amintesti ? citeste forumul de la inceputul specialei sau mai bine citeste din nou conferinta voastra de spam de pe whatsapp.
sunteti toti barbari cu nick stransi gramada.

 
Ultima editare de un moderator:

GumGum

member
Scor reacție
0
ce sa inteleg ma, v-ati cocotat acolo sus si ati strigat in gura mare ca ne umiliti si acum sunteti toti dati disparuti in frunte cu amaratul ala de elite.
ne-ati jignit, ati ras de noi si acum vrei sa 'intelegem' ?? nu-ti amintesti ? citeste forumul de la inceputul specialei sau mai bine citeste din nou conferinta voastra de spam de pe whatsapp.
sunteti toti barbari cu nick stransi gramada.

:))))))))))))))))) hahahahaha

Gata, nu mai zic nimic, serios ... nu are sens ! Succes si spor sa ai :D
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Mie imi place de petrica cum daduse circulara ca nu va renunta niciodata lumea asta si 2 zile mai tarziu a anuntat stergerea :))))))))
 
Sus