Jderii&Co vs NIP A-Z

  • Autor subiect DeletedUser9326
  • Data de început

DeletedUser9326

Harta s-a așezat cât de cât, sa vedem ce se întâmplă în continuare.
Bafta!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
trebuie sa ai adversar pentru statistici :))) aici deja se stie finalul pnm, ii filmele cu bruce wills, se stie ca nu pierde niciodata :)))))


gg noobster :))) cel mai bun jucator dat de la nemti ^^ mop master
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
daca stii seria greu de ucis cu bruce willis, da, intr-adevar ..nu pierde omul
dar a fost un film in care a murit dar a salvat omenirea :)) armageddon..seamana cu speciala asta :)) :cool: :p
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
poate a murit asa pe moment, dar a revenit la final :)) nu cred ca are vre-un film in care sa moara de tot :D


inca odata gg noobster ^^ daca nu stie sa joace, macar ii bun la injurat :D cred ca acolo ii locu 1 la topul celor mai vulgari jucatori, dar are vacanta sau cum de nu apare pe extern ?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
am murit de tot mah. a ramas singur pe asteroid si l-a aruncat in aer. :)))
nu cred ca a mai ramas niciun atom, nicio molecula din el in filmul ala :)))
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Jderii, Jderi., Jder, Jderi!, Jder.
Parte 2:
Triburi: vsALL, vsALL., vsALL,, vsALL!, vsALL?, NiP G, NiP E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
88
Tabăra 2: 35
Diferență: 53

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
370,110
Tabăra 2: 107,237
Diferență: 262,873

chart


Statistica la ora actual, succes in continuare.
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Jderii, Jderi., Jder, Jderi!, Jder.
Parte 2:
Triburi: vsALL, vsALL., vsALL,, vsALL!, vsALL?, NiP G, NiP E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
88
Tabăra 2: 35
Diferență: 53

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
370,110
Tabăra 2: 107,237
Diferență: 262,873

chart


Statistica la ora actual, succes in continuare.


Ups.:))))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Petrul nov 07, 17:01
Buna ziua,

Cu parere de rau va anunt ca pentru noi speciala s-a terminat. Nu mai are rost sa continuam si sa pierdem timp pretios pentru a amana inevitabilul.

Inca de la inceput aceasta speciala ne-a aratat ca orice greseala se plateste, orice drept acordat aiurea reprezinta o vulnerabilitate, una de care s-a profitat la maxim in cazul de fata, forumul conducerii tribului fiind sifonat fara jena in timp real catre dusmani. Propaganda interna facuta de anumiti jucatori intrati la noi cu scopul de a tulbura apele si-a lasat amprenta pe jocul nostru. Mare parte din innobilarile facute de catre jderi la noi in nucleu nu ar fi fost posibile fara complicitatea a catorva jucatori care acum sunt in jderi, jucatori care au vandut atat forumul, tribul cat si intreaga echipa pe nimic. Tot acei jucatori se jurau ca fiind loiali in orice situatie. Acesti jucatori fara strop de caracter trebuiesc evitati de acum incolo, pentru ca dupa cum vedeti nu fac altceva decat sa sape groapa altora.

Iau aceasta infrangere asupra mea si imi cer scuze ca v-am dezamagit pe aceasta speciala dar va promit ca pe o alta lume ma voi revansa fata de jucatorii care au dat tot pentru echipa si au ramas alaturi de noi pana in ultimul moment


Am luat hotararea sa dam stergere cont si sa ne vedem de ale noastre, nu are niciun rost sa ne mai pierdem noptile aiurea.

Acestea fiind spuse va multumesc ca ati jucat alaturi de noi si va urez succes mai departe!

Petrul
:cool: :cool:


leru-i ler....
 

Live

member
Scor reacție
0
Pai cam așa ati jucat lumea asta ... prin spioni peste spioni , trădări peste trădări , ati cumpărat sate , jucatori ., Suporti cu alte Ip-URI din alte tari .. nu prea e normal sa va bucurați. Dacă voi va bucurați ca ati castigat prin foarte multă furăciune , atunci ne dam seama ce fel de jucatori sunteti. O seara buna
 

DeletedUser49138

Acuma vii si spui ca jderii au avut spioni iar la inceputul lumii erati cu declaratii ca maturati cu jderii. Revo a parasit speciala imediat ,voi ati avut n academii si degeaba.
 
Sus